2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Teşekkürler cevabınız için. Sanırım kendi tercih edebileceğimiz bir durum değilmiş.
Hayır değil. Dr hastanın değerlerine ultrason görüntüsüne göre ilaç ayarlaması yapar ve hangi ilacı ne kadar dozda vereceğine kendisi karar verir

Ayrıca fsh değeri n

Amin inşallah Rabbim hepimizin anne olmasını nasip etsin Bu arada genelde sebepsiz infertilite hasta grubunda ilk tedavide gebelik elde ediliyor inşallah seninde ilkte olur başka bir problem yoksa tabi
İnşallah çok teşekkür ederim hepimizin yüzünü güldürsün rabbim emeğimizi boşa çıkarmasın

Kızlar ben de tedavinin 9.günümdeyim ignelerle cebellesiyorum hala sanırım benim yumurtalar geç uyariliyor bugün 17 15 13 mm olmak üzere bir çok yumurta saydı doktorum ama korkuyorum

Kızlar ben de tedavinin 9.günümdeyim ignelerle cebellesiyorum hala sanırım benim yumurtalar geç uyariliyor bugün 17 15 13 mm olmak üzere bir çok yumurta saydı doktorum ama korkuyorum
korkma bende daha yeni geçtim o süreçten doktorun ona göre dozu arttırıyor benim de öyle oldu 17 yumurtam toplandı içini ferah tut

Neden korkuyosun canım içini ferah tut hergün yumurtalar 2 mm kadar büyür korkacak bişey yok ilaç dozu değişir hallolur yakında opu işlemi için çatlatma verirler sana

Neden korkuyosun canım içini ferah tut hergün yumurtalar 2 mm kadar büyür korkacak bişey yok ilaç dozu değişir hallolur yakında opu işlemi için çatlatma verirler sana
Cumartesi toplayacağım dedi canım doktorum bakalım ne olacak bir de ibnelere bir türlü alışamadım desem güler misiniz bana çatlatma iğnesi de ince uclu oluyor değil mi

Neden ilk denemen içn olumsuzsun daha ne olsun 2 tane iyi embriyo transferi olmuş bir bekle bakalım belkide şuan gebesin
1 tane transfer ettiler diğerinin gelişimi durdu dondurmak istemiştik olmadı bilmiyorum ki hiç biçey hissetmiyorum o yüzden olmadığını düşünüyorum bi de sürekli adet ağrım var 3 gündür her sabah ve gün İçinde de devam ediyor o da moralimi bozdu bu verdikleri ilaçlar estrofem cirinone jel adet geciktiriyormuş eğer olsaydım bugün 4. Günümdü olmadım diye seviniyordum ilaçların geciktirdiğini öğrenince demdim demek ki olamadıkları ağrı yapıyor umudum iyice tükendi ama yine de bi ışık var içimde belki tersi çıkar hislerimin diyorum bilmiyorum

canım üzülme motive olmaya çalış hepimiz bi beklenti içindeyiz herseyde vardır bi hayır diyorum bende artık bakalım ne olacak belli değil beklemek yoruyor

Aminnnnn inşallah hayırlısı neyse o olsun diyorum artık yarın yazarım sonucu

Zaten gebelik belirtileriyle adet belirtileri birebir aynı onuda geç extradan onca ilaç kullanıyoruz hiç belirtilere kapılmamak lazım yanıltıcı olur. En doğrusu kanda gebelik testi gerisi bence hikaye

Gerçekten çok teşekkür ederim çok güzel destek veriyorsunuz insanın ici rahatlıyor umut saçıyorsun etrafına sanki Rabbim hepimizin gönlüne göre versin hepimizin dualarını kabul etsin inşallah üzülmek yok pes etmek yok galiba stres yaptım baya tedavi için o yüzden gecikmiş olabilir doktorum yarın gel bi muayene edelim dedi inşallah birşey yoktur

Anladım gönlüme gire
İnşallah teşekkür ederim valla kaç tane olacağını konuşmadık doktorla daha acamiyim biraz

Anladım gönlüne göre olsun hersey insallah hayırlı güzel haberleri verirsin bizlere inşallah

canım üzülme motive olmaya çalış hepimiz bi beklenti içindeyiz herseyde vardır bi hayır diyorum bende artık bakalım ne olacak belli değil beklemek yoruyor

Öyle yapmaya çalışıyorum canım benim hayırlısı olsun hakkımızda sabretmekte çalış sabrın sonu selamet inşallah hepimize nasip edecek Allahım

Teşekkürler Allah razı olsun böyle düşündüğün için birbirimize destek olmazsak geçermi bu zor zamanlar tatlım. Stres oldukça adetin gecikiyor benimde hep öyle olur. Dr yarın bakar belki söktürücü verir sana

Dr kötü bişey diyecek diyede üzülme sakın herşeyin çaresi var artık

Aynen oyle birbirimizin destekcileriyiz biz bu zor zamanlarda guzel seyler duymak cok iyi gekiyor insana. Olabilir peki illa adetin 2. Günü mu başlamak gerekiyor ilaçlara ignelere vs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…