2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Çok soru sordum kusura bakma baya heyecanlıyım

kızlae bugn hastaneye gttim 8 tane yumurtam oluşmuş büyümüşler yarn tekrr muayneye gitcem kan verilcek horman testi falan cmrtesi yumurta toplama olcak

kızlae bugn hastaneye gttim 8 tane yumurtam oluşmuş büyümüşler yarn tekrr muayneye gitcem kan verilcek horman testi falan cmrtesi yumurta toplama olcak

Maşallah canım çok sevindim inşallah hepsi çok çok kaliteli olur hayırlısı olsun inşallah

Anladım canım çok teşekkür ederim günde kaç iğne vuruluyor 1 tane mi oluyor genelde peki
İğneler göbekten olunca hiç acıtmıyor hiç korkma. Ben kendim vurdum minnacık ucu var zaten hissetmiyorsun bile. Yumurta büyütmek için benim bildiğim günde tek sefer vuruluyorsun. Ama başka ilaç veriyorlarsa onu bilmiyorum

Anladım canım çok teşekkür ederim inşallah dediğin gibi olur herşey hayırlısı olsun yarın başlarım bende heralde adetin 2. günü çünkü

Anladım canım çok teşekkür ederim inşallah dediğin gibi olur herşey hayırlısı olsun yarın başlarım bende heralde adetin 2. günü çünkü

haaadi hayırlısı insallah tedavin iyi geçer cok dua et. ben oturrken yatarken kalkarken sürekli dua ediyom sende et

hic korkma benmki göbektendi aşılama olduğumda da göbektendi ondan hep kendim vuruldum cetrotide onuda gonal f hep kendim vuruldum snnde gbekten olursa kolaylikla yapsrsn zatn hemşireler anlatıyo sana nasl olacağını ben artk ilaclari kendim hazrlayipp yapiyodum

haaadi hayırlısı insallah tedavin iyi geçer cok dua et. ben oturrken yatarken kalkarken sürekli dua ediyom sende et

Amin canım inşallah. Ediyorum canım benim hepimize ediyorum. Allahım dualarımızı kabul etsin inşallah

Ne güzel canım inşallah bende hemen alışırım kendiminde yapacağı zamanlar olur çünkü sürekli eşim yanımda olmayabilir kendimi alıştıracağım o yüzden

Olsun yinede umudumuzu kesmeyelim güzel haberi verirsin inşallah Sende neden bir anda aşılamaya geçilmişti Transfer olmadı canım ?
Benim tüp bebek olacaktı uzun protokol uygulayacam dedi ama bünyeme uymadı sanırım yumurtalar oluştu yumurtalıklarda görünüyor ama sadece 2 tanesi büyüdü dr da şaşırdıYumurtalar boşa gitmesin aşılama yapayım dedi. Bu tüpbebeğide yaptırsaydım 4. olacaktı neyse kısmet değilmiş. 1 ay dinlen sonra başlarız dedi ama tabi aksilik çıkmazsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…