2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

arkadaşlar benim test günüme 6 gün kaldı. Ama hiç umudum yok. Çünkü çok stresli sinirli geçiyor günlerim. Ufacık şeylere sinirlenip yıpratıyorum kendimi böyle yaptıktan sonra da pişman oluyorum neden böyleyim ben diye. Annemler geldi destek olmaya. Annemle anlaşamıyoruz bi çok konuda. Öyle olunca da stres sinir bende artıyo. ( oysa bu günleri sakin geçirmem gerek ama yapamıyorum. Tutmazsa çok üzülüp çok kızıcam kendime..

Canım senin sinir kısır döngüye girmiş bu kadar yıpratma kendini, yüksek sesle dillendir benim bu dönemde sinirden stresten uzak durmam lazım diye ben öyle yapıyorum tartışma gülüşmelere bırakıyor yerini, amaaaaan de geç, öyle hemencecik değiştiremeyiz kendimizi zamanla sinirimizle stresimizle de baş edeceğiz inşAllah, canını sıkmadan seni rahatlatan birşeyler bulmaya çalış,,, sana diyorum ama aslında kendime de söylüyorum :) başaracağız inşAllah , Fighting !

İnşallah canım doğru söylüyorsun.. saçma sapan şeyler için kendimi yıpratıyorum. Aslında çok çabuk geçer benim öfkem uzatmam. Ama annem çocuk gibi. Hemen suratını asıyor Uzatıp küsüyor falan. Sanki evlat olan ben değilim de o. Onun beni olumlaması gerekirken pozitif olması gerekirken benim sinirim kızgınlığıma alınıp surat asıyor. Bu sefer ben hem kızıp hem de üzülüyorum onun bu tavrına. Dediğin gibi kısır döngüye giriyor. Hayırlısıyla şu cuma günü bir gelseydi. Hiç umudum yok gerçi ama..nasipten öte yol yok

Canım yapma bende salı gunu test yapacam umutluyum ınsallah allahım buyuk

Bu da bir tecrube oldu sana, inşAllah olumlu neticelenir de böylelikle geçip gider olumsuzu şimdilik aklımıza getirmeyelim bir ölüme çare yok gerisi hallolur inşAllah , dediğin gibi nasipten öte yol gitmez

Merhaba arkadaşlar
Rabbim hepimizi muradına kavuştursun inşallah.Pozitifleri görsün bu sayfalar.
Bi konuda yardım almak adına yazıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
Bi kaç yıldır biz de bu uğurda uğraş veriyoruz.Tedavi sürecı ve maliyeti hakkında biraz bilgi verir misiniz?

Ben ankaradayım novaarta yaptırdım 10 bını buldu

kinalikadin da başkent hastanesinde yaptırıyor Hulusi zeyneloğlu hocaya.raporlu 3500+ilaç masrafı diye söylemişti bana yanlış hatırlamıyorsam. Zekai tahirde de geçen senenin fiyatı ilaçlarla beraber 700-800 civarı tutmuş geçen sene, transferin olduğu gün 1 gün yatırıyorlarmış hastanede ama muayeneyi asistanların yapması sıkıntı olabiliyormuş

Tüp bebekti canım ya benim gibi olan varmı arkadaşlar lütfen bir şeyler yazın çok umutluydum dünyam başıma yıkıldı resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…