2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Bende Bahçeci umutta tedavi oluyorum doktorum Doç. Dr ebru hanım çok sevecen çok ilgili bi doktor bayan doktor isteyenler varsa benim gibi tavsiye ederim

Canmmm gözlerim doldu saolasın şunu düşündürdüysem bile ne mutlu bana çok şükür.Ben çok deneyim yaşadım ve gördüğüm şu ki mutsuzluğun olumsuzluğun bende daha da kötü sonuç verdiğiydi lütfen hepimiz kararlı olalım güçlü olalım pozitif olalım tedavi somucu olumlu olursa zaten çok mutlu olacaz ama olmazsa (tabi ilk başta üzülecez ağlayacaz ama abartmadan) tekrar deneyecez rahat ve olumlu olarak
Canım bısey soracam zekaı tahırde tup bebek ne kadwr tutuyor hatırlıyomusun acaba

Ya sen ne kadar güzel ne kadar tatlı bir insansın, gözlerim doldu gerçekten yazdıklarını okurken şuanda burada birçok insana öyle güzel umut oldunki, istesek de olumsuz düşünemeyeceğiz senin sayende gerçekten kelimelerin tükendiği an şuan sanırım ne yazsam diye düşünüyorum ama yazacak birşey de yok yazılması gereken herşeyi yazmışsın gönlü güzel arkadaşım Allahtan tek isteğim şu mübarek cuma gününde seninde bizimde dualarımızı kabul eylesin Rabbim gönlünün ruhunun güzelliğini sana yaşatsın inşallah. Eminim öyle güzel bir anne olacaksınki senin evlatların dünyanın en güzel en tatlı annesine sahip olacaklar. Rabbim herşeyi o güzel kalbine gönlüne göre versin inşallah. Her zaman duamdasın, dualarımdasınız..
Canımm canımm şu sözlerin öyle iyi geldiki çok çok teşekkür ederim Allah razı olsun benimde her duamda varsınız isimlerinizi bilmiyorum sizleri tanımıyorum evet ama burdaki isimlerinizle hatırladıklarım için hep dua ediyorum sende çok iyi kalpli çok olumlu bir insansın bunu fark edebiliyorum kuzum benim inşallah mutlu olursun:KK200:

Hayırlı cumalar hanımlar dualarımız kabul olsun inşallah. Ben bir topik açtım her gün bir kişiye 41 Meryem süresi okuyacağız isteyen varsa gelebilir farklı agizlardan dua almış oluruz hem de içimiz ferahlar dualarla
Bende kendim için başladım canım bugün 5. olacak bakalım inşallah Rabbim kabul eder dualarımızı.

Canımm canımm şu sözlerin öyle iyi geldiki çok çok teşekkür ederim Allah razı olsun benimde her duamda varsınız isimlerinizi bilmiyorum sizleri tanımıyorum evet ama burdaki isimlerinizle hatırladıklarım için hep dua ediyorum sende çok iyi kalpli çok olumlu bir insansın bunu fark edebiliyorum kuzum benim inşallah mutlu olursun:KK200:

Aminnn canım benimm aminn inşallah :KK200::KK15:

Canım hangi yılda yaptırmıştın orada?
Ben geçen sene nisan ayında yaptırdım ama o zamanlar asistanlar bakıyorlardı muayenelere asıl dr lar da saat 3 gibi kurulda toplanıp dosyana bakıp karar veriyorlardı ne yapılacağına nasıl bir yol izleneceğine ama ben asistanların bakmasından hiç memnun değildim çünkü çok hata yapıyorlardı kaç defa sorun çıktı. Şimdi ne durumda bilmiyorum benim orda ilk denemem tutmuştu ama kaybettim maalesef

Ben geçen sene nisan ayında yaptırdım ama o zamanlar asistanlar bakıyorlardı muayenelere asıl dr lar da saat 3 gibi kurulda toplanıp dosyana bakıp karar veriyorlardı ne yapılacağına nasıl bir yol izleneceğine ama ben asistanların bakmasından hiç memnun değildim çünkü çok hata yapıyorlardı kaç defa sorun çıktı. Şimdi ne durumda bilmiyorum benim orda ilk denemem tutmuştu ama kaybettim maalesef
Tamam canım saol , bir melek göndermişsin ALLAH ın izniyle bu sefer pozitifi görür de kucağına alırsın sağlıcakla inşAllah

X