2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar fikir olsun diye başından beri aldıklarımdan elimde resimleri olanları paylaşayım dedim :)
Ben de çok begendim alisveris linkine kavustum ben de erken erken yapmayacagim dedim dedim ....bu ay patlama yasadim resmen lohusa takimlari taclar hastane cikislari tulumlar onlukler citcitli badiler emzikler kuvet anakucagi burun aspiratoru pisik kremi bez sampuan gaz minderi banyo takimi deterjan ne buldumsa aldimmmmm aldimmm aldimmmm zaten besik ve araba pompa kizimdan vardi. Bir ates olcer kaldi sanirim bir de bana foto koymayi ogretirseniz bir kismini topluca cekip koyabilirim

Evet resimleri paylaşırsan iyi olur saydıklarından almadıklarım var daha :) Yorum yazarken sağ alt köşede dosya yükle yazıyor ya ordan ekliyoruz. Eğer dosya boyutu büyükse genelde öyle diyor. resmi kırpıp boyutunu küçültüp öyle ekleyebilirsin

Ne demek :) sanırım şimdilik bu kadar alacağım ben bebeğime iyi gelirse pişik falan yapmazsa almaya devam ederim :)
Ben de bez stoğu yapmayı düşünmüyorum canım ilk etapta prima premium care kullanıp sonra komiliye geçiş yapmayı düşünüyorum :) umarım hiç pişik olmasın bebeklerimizin minnak popoları

Arkadaskar yuklenmiyor surekli hata veriyor sinir oldum kirptim screen shot yaptim....

Canım telden mi yapıyorsun Pc'den mi. Telden yapıyorsan daha zor oluyor boyutu küçültmek. Pc'den yapıyorsan resmi açıp print scrn'e basıp paint'e ctrl-v ile yapıştır. Ordan kırpıp kaydedersen dosya boyutu bayağı küçülüyor paylaşırken sorun yaratmıyor.

inşallah olmazlar :))
Resim yuklemeyi becerseydim kizimda kullandigim pişik kremi panaten onu da aldim hepinize tavsiye ederim.kizim cok kotu pisik olmustu herseyi denedik gecmedi en sonunda bunu getirttirdik yurtdisindan simdi e bebek te var bugun gordum hemen aldim muhtesem otesi biseyyyyyy mutlaka alin

Tel canim evet cok zor oluyor atamadim

Aliexpressten canta alan benim. Cok memnunum gorenler cok kaliteli kaca aldin diyolar fiyat duyunca sasiriolar. Indirimi bekleyip almistim ben. 11 kasimda aliexpress kurulus yildonumu indirimi oluyo genelde o zamani beklerim diosan cok indirimli alabilirsin.

Kızlar fikir olsun diye başından beri aldıklarımdan elimde resimleri olanları paylaşayım dedim :)

Maşallah canım, bayağı bir şey halletmişsiniz.. Aldıklarınızın hepsi de çok güzel görünüyor, güzel günlerde kullansın inşallah miniğiniz..
Bizde de bol bol giysi var, hamile olduğumu bile bilmeden, hatta çocuk yapmaya niyetlenmeden önceden bile bir sürü kız bebek kıyafeti almışım.. Şimdi hepsini kızımıza kullanacağım inşallah.. Onların dışında bir ateş ölçer aldım, hamile olduğumu yeni öğrendiğim sıralarda, bir de geçen hafta kipa indiriminden bez aldım, 1 paket 1 numara 2 paket de 2 numara.. Şimdilik başka bez almam artık doğmadan önce..
Bu arada lansinoh Manuel pompa almayı düşündüklerim arasında benim de, ama arada elektrikli mi alsam diye düşünüyorum, kararsız kaldım o konuda..
Bir de bebek arabanın rengi modeli de çok güzel görünüyor, güle güle kullanın canım..

abim oğlunun pusetini bana verecek. O yüzden travel almayalım diyoruz ama şimdi ilk olunca birazda gözümüz doymuyo sanki

Ay biri bana puset verse hiç travel sistem almam :) benim de ilk Bebek ama nolcak sanki :)

Canım bu çantayi ben çok beğenmiştim türkiyeden çok fazla kişi almış ve hiç küçük değilmiş

Ama arkadaşım decatlondan 20 30 liraya çanta al illa bebek cantasi almak zorunda değilsin dedi bakacağım artık duruma.

Ay ben geçen chicco lite way surdum çok hafif çok güzel çok beğendim sadece ana kucağı ağır geldi ahh onu da biraz hafif yapsalarmis

Bi de çift yönlü değil ama hiç sıkıntı yapmadım ben zaten bayaa ni puset takilacak üzerine sonra da izlesin çevreyi:)

Kizlar ben 4 hastane cıkısı aldım.4-5 parcada 0-3ay aldım.Baslangıc icin yeterli mi sizce?

Canım 4 haStane cikisi pek fazla

Ben 1 tane aldım daha da almayacağım

Çok çabuk büyüyorlarmis o hastane cikislari çok az kullanıyor mus diyorlarrrrr

Ben de süt sagma bakiniyorum ama.manuel çok yerden yere vurmuslar canım ya o yüzden bilemedim

Tabii bi aklımda hiç alma duruma göre alırsın diyor bilemiyorum:)

Çalisiyorsan al mutlaka gerci calismiyorsan da hic mi bir yere gitmeyeceksin bence cok elzem bisey ben lansinoh manuel aldim her isimi gordu

Teşekkür ederim beğenmene sevindim. Lansinioh elektrikliyi bende düşündüm açıkçası ancak bayağı bir yorum okudum. Yorumların bir çoğunda elektriklinin çekim kuvvetinden pek memnun kalmadıklarını yazmışlar. Manuel'i daha bir çok övmüşlerdi. Bende ilk etap olarak manueli 52 tl gibi bir fiyata n11.comdan aldım. Belki sütüm az olur yada fazla kullanmam gerekmez diyerekten fiyatı uygun olduğu için manueli tercih ettim. Eğer düşündüğümden çok ihtiyaç oluyorsa doğumdan sonra elektrikli alırım diye düşündüm.
Bende de pek kıyafet yok sadece 2 parça hastane çıkışı 3-4 zıbın ve yelek var. Eşim getiren olur en sona bırak ihtiyaç oldukça alırsın kıyafeti diyip beni frenliyor şuan :)
Güzel günlerde sağlıkla kullanalım hepsini inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…