2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar geçen günkü başarısız eminönü gezimin ardından bugün tekrar deneyecegim.Hamile kıyafetleri de satılıyor mı havuzlu handa biliyor musunuz ya da hangi hana bakayım. Gitmişken almayı unutma dediginiz birşey var mı malum şehirlerarası yol gibi burda bir yere gitmek

2014 hangi ay doğumlu kızın canım benimki Nisan

Canim icine uzun kol üstüne uzun kol hem giydirmesi zor oluyo hem de sicak olabiliyor o yuzden zibini ben hep yarim kol tercih ettim başta. Yaza doğru kolsuz zibinlar almıştım.

Haaaaaa sen en iç Tulumu uzun kol olmasın diyorsun

Şimdi anladımmmm yok o 0 kol ya da yarım kol onun üzerine uzun kol zıbın ( altına da ayakli alt ya da ayaksiz) ya da uzun kol tulum

Merhaba hanımlar eşimle yine kökten temizliğe başladık (geçen sefer evin yarısını temizlemiştik) belim koptu resmen ve daha bitmedi. Sizler de iyisinizdir inşallah. Önümüzde ki hafta değil sonra ki hafta kısmetse annemle ben Eminönü'ne gideceğiz. Artık bişeyler alalım dedik çocuğa 24.haftaya girdik yani.

Ben hic uzun kollu badi almadim kullanilmiyo dedi herkes yarim ve kolsuz daha kullanisli oluyomus
Kuzum ben kısmetse bebeğe kısa kollu body üstüne uzun kollu tulum giydirmeyi düşünüyorum. Ama uzun kollu body de almayı düşünüyorum. Neden kullanışsız oluyormuş ki?
Canım ben çocuklar için böyle renkli bir bavul almayı düşünüyorum (küçük boy) onu da ilerde tatillere gittiğimizde bebeğin eşyalarını koymak için kullanırım diyorum. Boşa para vermek istemiyorum hiçbir şeye ama ilerde çocuğun kıyafetleri için kullanmak mantıklı geldi bana. Dolayısıyla öyle bir bavulu hastaneye de götürürüm. Ama en küçük boy almayı düşünüyorum

S selifor bu arada kuzum ben bavul almayı düşünüyorum dedim ama bavul almazsam hastane için birşey almıcam. Ya yakınlarımdan küçük bir bavul ayarlarım yada senin dediğin gibi sırt çantası gibi bişey ayarlarım.

Hahahha koptum Bizde 10 güne annemle gideceğiz bakalım başarılı olabilecek miyiz gezimizde Canım neler almaya gittin bilmiyorum ama kapı süsü, doğumda dağıtılacak hediye gibi şeyler düşünüyorsan hatırlatayım. Orada kumaşçılar var belki müslin kumaşı alabilirsin dışarıda müslinler aşırı pahalı

Ya canım ben su an dönüyorum ama geldiğime de pisman oldum acikcasi. Herkes burada fiyatlar uygun cesit cok şudur budur dedi eee bu ürünlerin hepsi internette de var üstelik aynı fiyata hatta bazen daha ucuza. Açıkçası ben uygun hic bir şey bulamadım ancak yinede gitmişken birşeyler almış olayım diye aldım kendime göre en uygun bulduklarımı gerisini e bebek ve internetten almaya devam edeceğim.

Aldıklarım;
avent cam biberon yeni doğan 120 ml 35tl
avent plastik biberon yeni doğan 125ml 27tl
avent emzik 2li 26 tl
aziz bebe penye battaniye 28 tl
alt açma 10 tl
kumaşçı dan 1 metre muslin bez ve 1 metre mermesah kestirdim 12 tl

Kısaca hic bisey almadan donuyorum

Hele bebek şekeri için malzemelere bakiyim dedim internette ciddi oranda daha ucuza buldum ya da ben bakacağım yerleri bilemedim kizlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…