2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ayy çok güldüm çekirge sürüsüne , ben de katılmak isterim

Teşekkür ederim canım cevap için dediğin gibi her firmada olabilir elbet, artık hayırlısıyla hallederiz inşallah

Ayy çok güldüm çekirge sürüsüne , ben de katılmak isterim
Tamam ceteyi kurduk
Indirimi ilk goren digerlerine haber verir :))
Yalniz ben tamam bu ay alisveris yeter dedigim anda bir indirim oluyor tekrar bisey alirken buluyorum kendimi.
Kocam simdi anlamasa da son aylarda bana dua edicek ama bence alisverisin hepsini birden sona birakmayip toplu almadigim icin haberi yok hahaha

Ya ben mothercare müslin bezlerini çok beğendimmm ne kadar da şık değil mi canım :)

https://www.mothercare.com.tr/mom-easy-2li-muslin-kundak-battaniye-120-x-120-cm_383876?d=0&arama=Müslin
Evet cidden cok tatlilar. Aslinda bu muslinler piyasa fiyatindan pahali degil bence al bulunsun.
Ben ebebek ten muslin cok amacli ortu aldim uc tane mesela biri bu sekil buyuk boylardan. Diger ijisi bi paketteydi orta boy olarak.Bu aldiklarimi genelde disari ciktigimda ya da misafirliktr kullanirim diye dusundum daha cicili bicili durur.
Evde ise bizim caanim mermersahi ortuler ne gune duruyor
Ananemiz almis zaten sagolsun metrelik okarak artik ellerinden oper kesim ve kenarindan gecilecek tig isleri :))

Kısmetse orada devam edeceğim.
2700 sezeryan dediler. Ama bazı hastaneler zorunlu sezeryan için ayrı , isteğe bağlı olunca ayrı fiyat veriyor öyle sistem burada var mı bilmiyorum.
He o zaman farklidir canım olabilir sana dedikleri zorunlu sezeryandir gibi geldi bana dedikleri bu kadar yakin bir rakam degildi hatırladığım kadariyla

evet canim kraft calipso eve gelmedi henuz ama magazada baktim buyuk guzel yani ben begendim sade olmasi daha cok hosuma gitti cicek bocek yok ustunde falan
Benimde sade olması hoşuma gitti bakalım kısmet canım Güle gule sağlıkla kullan insaAllah

Mermerşahi baş tacımız malum zaten hiç alışveriş yapmaya başlamadım ben biliyorsun bir mermerşahimiz var kenarda o kadar

klasik bebek mobilyası canım beşik büyüyen değiil sanırım , ona da evin durumuna göre karar vermelisin..

Mermerşahi baş tacımız malum zaten hiç alışveriş yapmaya başlamadım ben biliyorsun bir mermerşahimiz var kenarda o kadar
Mermersahi varsa gerisi teferruattir
Ben baya erken basladim galiba alisverise canim :)
Ama artik zaman giderek yaklasiyor ve cabuk geciyor sen de ufak ufak baslarsin.
Bebise alisveris yapmak o kadar zevkli ki bir tadina varsan devami gelecek emin ol :))

Çok tatlılar ya güzel günlerde kullanın inşallah :) mavi en sevdiğim renktir bayılıyorum mavi şeylere oh baktıkça için açılır :)
Valla ben cogu seyi unisex alirim demistim ki ben de gordukce dayanamiyorum mavisleri :) Zaten tum seylerde ufak ta olsa kiz erkek ayrimi yapilabilecek detaylar oluyor, unisex almak ta oyle kolay is degil :)
Buyuk parcalari unisex alsam yeter.

Hos yas 38 ikinciye cesaret eder miyim bilmiyorum bunu zor bulduk zaten unisex fln hikaye :)
O yuzden bakalim allah ne nasip edecek. Bir kere o duyguyu tadalim esimle bir tane olsun saglikli hayirli olsun yeter

klasik bebek mobilyası canım beşik büyüyen değiil sanırım , ona da evin durumuna göre karar vermelisin..
Büyüyen beşik olarak da var canım ,oda müsait hatta bir de emzirme koltuğu düşünüyorum. Geçen arkadaş ikeanın emzirme odasını çok beğenmiş şu poang koltuklardan varmış. Büyük ihtimal onu da alırız zaman biraz daha yaklaşınca. Ben şu ara bir şey alamıyorum çünkü ev taşıyacağız Ekim'de. Eşyalar yerleşince başlarız ancak alışverişe. Bir de bu telaşımız var.

anladım canım. en güzeli beğen kaydet ekimde yeni evine getirtirsin işte bu mobilyaları mutlaka 1-2 ay önce al kötü bir koku oluyor ve zor çıkıyor..

bazı markalarda outlet bölümünde inanılmaz uygun ürünler oluyor.
yaza 6*9 aylık olacaklar kısmetse alacaklarınızı öyle de alabilirsiniz ben kızımda öyle yaptuım.
sezonda 80*90 TL 20 TL düşmüş elbise , tulumlar almıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…