2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Benim siparislerimde biraz gec geldi

Bende yikicam ins bu hafta bitirmek istiyorum o isleride renkleri ayri ayri ayirip yikicaz dimi ya normal camasirdaki gibi
Sanirim ben iki posta yaparim, bir sefer beyazlari, bir sefer renklileri. Zaten koyu renk bir seyi yok. Bugun anakucaginin kiliflarini yikadim tamami cikarilabiliyor, koyu renk olarak bir onlar vardi, siyah. Ama zaten normal bize de kullandigim sivi deterjandan kullandim, nasil olsa kiyafet gibi tenine temas etmeyecek. Bebek arabasinin kiliflari cikmiyor, o yuzden ustten sildim sadece. Zaten anakucaginin ve bebek arabasinin her yerini bastan asagi sildim. :temizlik: Demirlerini, plastik yerlerini, tekerleklerini filan sirkeli bezle sildim bir guzelce. Sonra kokusu sirke sirke kokmasin diye bir de gul suyuyla islattigim bezle sildim. Lokum gibi bir sey oldu, bal dök yala. :dondurma::KK70:

Uzucu bir hadise de oldu bu temizlik esnasinda, bebek arabasinin tente kismini silerken telini elimle citlativerdim yanlislikla ya cok uzuldum. Dikkatsizligim ve ozensizligim iste. :KK61:

Son düzenleme:
Sanirim ben iki posta yaparim, bir sefer beyazlari, bir sefer renklileri. Zaten koyu renk bir seyi yok. Bugun anakucaginin kiliflarini yikadim tamami cikarilabiliyor, koyu renk olarak bir onlar vardi, siyah. Ama zaten normal bize de kullandigim sivi deterjandan kullandim, nasil olsa kiyafet gibi tenine temas etmeyecek. Bebek arabasinin kiliflari cikmiyor, o yuzden ustten sildim sadece. Zaten anakucaginin ve bebek arabasinin her yerini bastan asagi sildim. :temizlik: Demirlerini, plastik yerlerini, tekerleklerini filan sirkeli bezle sildim bir guzelce. Sonra kokusu sirke sirke kokmasin diye bir de gul suyuyla islattigim bezle sildim. Lokum gibi bir sey oldu, bal dök yala. :dondurma::KK70:

Uzucu bir hadise de oldu bu temizlik esnasinda, bebek arabasinin tente kismini silerken telini elimle citlativerdim yanlislikla ya cok uzuldum. Dikkatsizligim ve ozensizligim iste. :KK61:
canım kılıflarının çıkmadığına emin misin genelde çıkar kılıflar ama. tentesini de nazar boncuğu olmuş kullanılmaz duruma geldiğinde seyyar tentelerden alırsın sıkma canını :)

canım kılıflarının çıkmadığına emin misin genelde çıkar kılıflar ama. tentesini de nazar boncuğu olmuş kullanılmaz duruma geldiğinde seyyar tentelerden alırsın sıkma canını :)
Evet aslinda ben de cikiyor diye biliyorum ama epey kurcaladim beceremedim. Bir noktaya kadar söktüm hatta ama devamini getiremedim. Belki yarin bir daha denerim.

Oy masallah baya bi ugrasmissin :)) Ben onlari hic silmedim valla oylece duruyolar :))

Oda nazarligi olsun annesi uzulme bosver :)

Göğüs Kalkanı bebek tutamazsa kullanılıyor genelde aslında kullanmamak en iyisi çünkü ucu çok büyük oluyor sonra normal meme almıyor.
Göğsünüz yara olursa üstünü kapatmak inde kullanabilirsiniz tabi sütyene değmemes için
Kullanmanın zararı var mı canım ben yara olursa diye almayı düşünmüştüm.

Amin insallah hicbirimizin olmaz kreme baslicam iste umarim sonrasi icin faydasi olur cunku kuzenimin yara oldu krem hic fayda etmedi belki onceden baslayinca yarari olur :KK43:

37. Haftada başlamıştım bende ilkinde sonra olmayınca kullanamadım krem falan bunda almadım bile

Kullanmanın zararı var mı canım ben yara olursa diye almayı düşünmüştüm.

tabiki bir zararı yok canım önceden kullanman gerekli

Bazen icimde hissedemicemmi daha diye degisik bi duyguya kapiliyorum ama iyice zorlanmaya basladim artik agrilarim ve mide sorunum mahvetti beni zamaninda gelsin insallahta bazen yeter artik demio diilim:oops:

Başından beri hepimizin bir an önce doğdun diyoruz görelim öpelim dokunalım.
benim tontiş 40a kadar dursa çok mutlu olurun ama çok acele etmesin beklesin tüm süresini

Başından beri hepimizin bir an önce doğdun diyoruz görelim öpelim dokunalım.
benim tontiş 40a kadar dursa çok mutlu olurun ama çok acele etmesin beklesin tüm süresini

Evet bazen bunalip gelsin artik diyorum sonra korkuyorum Allahim dua yerine gecmesin vaktinde gelsin diye :)

Evet bazen bunalip gelsin artik diyorum sonra korkuyorum Allahim dua yerine gecmesin vaktinde gelsin diye :)

Vaktiyle gelsinler inşallah
Bende herkese şey diyorum kızın duası kabul olsaydu 4. Ayda doğurmuştum her gün nolur artık gelsin diye dua ediyor yavrun bende içimden Allahım duyma diye

canım ben yapacaktım kızımın halası yapıp getirmiş ama çok kolay basit birşey. Videosu var çok detaylı anlatmış inan basina otursan 2 3 saate bitirirsin. yumuşacık pekte hoşuma gitti :) ben kırçıllı yapacaktım ama düz rengi geldi
Bende düz renk düşündüm daha güzel duruyor sanki hangi renk sizinki

tamam canım
sağol
Screenshot_20171128-020744.png Bunlardan dimi yanlis olmasin

X