2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar bu lanshion göğüs ucu kreminden alicam 10 ml mı alsam 40 ml mı sizce ? aventin göğüs kalkanı bir de gerekli mıdır ? yoksa ikisinede lüzum yok sür zeytinyağını geç mı dersiniz :)

Kızlar bu lanshion göğüs ucu kreminden alicam 10 ml mı alsam 40 ml mı sizce ? aventin göğüs kalkanı bir de gerekli mıdır ? yoksa ikisinede lüzum yok sür zeytinyağını geç mı dersiniz :)
canim ben 40 ml olani aldim.10 ml olan gozume cok kucuk geldi.gogus kalkani almadim.yorumlara baktim kimi cok isime yaradi yazmis kimede bos yere almisim hic kullanmadim yazmis.gerekirse dogumdan sonra birine rica eder aldiririm dedim.sen bilirsin tabi.

Kalkanı kesin salla boşver duruma göre

Krem de evde bakayim ben ml aldiysam sen de o kadar al hahahahaha

canim ben 40 ml olani aldim.10 ml olan gozume cok kucuk geldi.gogus kalkani almadim.yorumlara baktim kimi cok isime yaradi yazmis kimede bos yere almisim hic kullanmadim yazmis.gerekirse dogumdan sonra birine rica eder aldiririm dedim.sen bilirsin tabi.
Öyle mı dersin kalkan için bekleyelim mı belki ihtiyaç olmaz :)

Slm anne adayları.. Her ne kadar Şubat annesi gibi görünsem de sezeryan olacağım için Ocak annesi olacağım inş. Sağlıkla kucağımıza alalım bebişlerimizi inş.
Kızlar bebek çantası araştırıyorum geçmişi okuma fırsatım olmadı. Bebek çantası için 11.11 indirimi olan siteye bakıyorum ama emin olamadım. Ordan alışveriş yaptınız mı. Nasıl geldi kalitesi ii mi. Yada neler aldınız fikir olur benim için de

sen kesin 40 ml almışsındır hahaha :KK70: bebek bezi misali bir beden büyük olsun senin olsun :KK70::KK70::KK70:

Puahahahah çok mantikli

Dur bakiyim

Valla 40 ml almışım

15099006205291440589515.jpg

Kizlar hastanede de giymek uzere pijama takimi nasil aldiniz? Magaza ismi ogrenebilir miyim? Kış olacagi icin geceliktense pijama daha rahat olur diye dusunuyorum. Belki hatta uzerine sabahlik, hirka, lizöz tarzi bir sey de gerekebilir.
oyshodan altlik ustunede onu dugmeli badi gibi bisi aldim lohusa takimlarini hic sevmedim

Slm anne adayları.. Her ne kadar Şubat annesi gibi görünsem de sezeryan olacağım için Ocak annesi olacağım inş. Sağlıkla kucağımıza alalım bebişlerimizi inş.
Kızlar bebek çantası araştırıyorum geçmişi okuma fırsatım olmadı. Bebek çantası için 11.11 indirimi olan siteye bakıyorum ama emin olamadım. Ordan alışveriş yaptınız mı. Nasıl geldi kalitesi ii mi. Yada neler aldınız fikir olur benim için de
Bahsettiginiz site aliexpress ise ben cantami ordan aldim. Umdugumdan iyi geldi. Normalde de cok alisveris yapiyorum ordan. Canta icin 11.11 indirimini bekleyen bi dolu arkadas var burda. Kalitesine ve yorumlara bakip alinabilir. Tabi bekleme suresi de oldukca uzun onu goz onunde bulundurmak gerek

Bahsettiginiz site aliexpress ise ben cantami ordan aldim. Umdugumdan iyi geldi. Normalde de cok alisveris yapiyorum ordan. Canta icin 11.11 indirimini bekleyen bi dolu arkadas var burda. Kalitesine ve yorumlara bakip alinabilir. Tabi bekleme suresi de oldukca uzun onu goz onunde bulundurmak gerek
Teşkllr cevap için ilk kull için abladan kalan var minnak bi çanta var. beklemek sorun değil. Araştırıp seçeyim canım tşklr

Biz ateş ölçer aldık weewell alından oda ve suyu da olcuyor

Bebek Telsizi şu an için düşünmüyoruz ileride ihtiyaca göre alıp almama konusuna Bakarız:)
Bu model için ortam sıcaklığından etkileniyor doğru ölçmüyor diye duymuştum daha önceki deneyiminiz nasıl

Kızlar işte aldıklarım, yine fazla bişey yok ama ufak ufak tamamlıycaz. Pike takımı annemden tek kişilik hastanede kullanmak için aldım. Hazırlayacağım süsler de lacivert olucak, uyumlu olsun dedim.
Yıldızlı kumaştan da nevresim takımı ve alt açma ve süs yastığı yaptircam

Eklentiler

• Screenshot_2017-11-05-21-58-25-489.jpeg
    Screenshot_2017-11-05-21-58-25-489.jpeg
    87,6 KB · Görüntüleme: 171
  • Screenshot_2017-11-05-21-58-13-088.jpeg
    Screenshot_2017-11-05-21-58-13-088.jpeg
    38,3 KB · Görüntüleme: 170
  • Screenshot_2017-11-05-21-57-58-415.jpeg
    Screenshot_2017-11-05-21-57-58-415.jpeg
    47 KB · Görüntüleme: 165
  • Screenshot_2017-11-05-21-57-48-765.jpeg
    Screenshot_2017-11-05-21-57-48-765.jpeg
    49,7 KB · Görüntüleme: 163
  • Screenshot_2017-11-05-21-57-36-100.jpeg
    Screenshot_2017-11-05-21-57-36-100.jpeg
    57,5 KB · Görüntüleme: 160
  • Screenshot_2017-11-05-21-57-17-570.jpeg
    Screenshot_2017-11-05-21-57-17-570.jpeg
    55,1 KB · Görüntüleme: 170
Kızlar işte aldıklarım, yine fazla bişey yok ama ufak ufak tamamlıycaz. Pike takımı annemden tek kişilik hastanede kullanmak için aldım. Hazırlayacağım süsler de lacivert olucak, uyumlu olsun dedim.

Ayyy pike takımı ne kadar susluuuu:) masallah maşallah

Bu kumastan nevresim diktirdim ben anneme cok sevimli:KK36: cicilerinide gule gule kullansin ins :emir_bebek:

X