2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ben de öyle düşünüyorum ama fikirlere de açığım

kesinlikle inşallah ben de zamanını bilip kesebilirim. mesela ben küçükken annemin ya da babamın kulak memesiyle oynayarak uyuyormuşum şimdi de bazen uykuya dalarken farkında olmadan eşimin kulak memesini okşuyorum sapık gibi

Arkadaşlar bana bır araba önerir misiniz travel sistem olmayan hafif hem bebekken hemde 3 yasına kadar kullanabilecek olsun fiyatı da ortalama bsy
Chicco liteway 2 düşünüyorum canım. Yenidoğandan itibaren kullanılıyor, hafif, ayak tulumu, yağmurluğu hepsi paketine dahil. Fiyatı da uygundu indirimde 550ye falan çok rahat bulunuyor

Amin cnm benim sende sonlara gelmissjn artik msllah.Rabbim yardimcimiz olsun.ondirdim ama uygulama 5+5 dio cnm:)))yanlis yani.doktorum 6bucuk haftalik dio amaaa

ultrasyon olcusuyle adet hesaplamasi tam gunu gunune uymayabiliyo bebegin gelisimine gore degisiyo o sen son adet tarihini dogru girdiysen ordan takip et bence

Hangisinden aldin acaba premium care beyazmi yesilmi yesil paket hakkinda bissuru sikayet okudum cok kafam karisti

Bu beşik işi beni cildirticak artık birsey olsada elimde kafamdan atsam kuzenimden alicaktm o iptal oluyor gibi annem bir model begendi oda cok büyük hayal gibi duruyor pahalı birseyde istemiyorum esim gelene kadar idare etsin yeter diye bilmiyorum nolcak esimde kuzenimden alma fikrinden uzaklasti kendimiz alıriz diyor annem farklı o farklı seyler söylüyor kendim alicam birsey kurtulucam artık

Kuzende varken neden alacaksın ?
Benim kuzenin 2 yaşında oğlu var geçen alışveriş yapmaya gittik mont aldı al al diyorum bizimki de giyer.
Küvetini çoğu eşyasını aldım geldim onun sayesinde oğluma kıyafet almadım desem yeridir.

Doğumdan sonra ameliyat oldu 5 ay annesinde kaldı evdeki hiç gir kıyafetini giydiremedi hoş giydirse de alırdım ama hepsi etiketli koca bir hurç kıyafeti aldım ondan

Gunaydin kizlar. Aliexpressten bi satici bana mesaj atmis. 11.11 indirimine iyi hazirlan die kasim 11 e hazirlayin kendinizi deli gibi alisveris yapacüüük

Ben alışveriş formumdan düşmüşüm hiç cazip gelmiyor gerçi en son dün D&R alışveriş yaptım ama hamilelikten kıyafet fakan almıyoru artık bi ara günde 3/4 kargo geliyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…