2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Canım malesef pek bilmiyorum bu yatagi ama senin için baktım. Bi park yatakta aranilan özelliklerin hepsi var

Ben kraft Elite aldım ona da benziyor dış görünüş olarak. Güle güle yatsın simdiden:)
Çok teşekkür ederim. Ben de Kraft kanz ve baby max arasında kaldım hangisi daha iyidir bilemedim

Çok teşekkür ederim. Ben de Kraft kanz ve baby max arasında kaldım hangisi daha iyidir bilemedim

Özellikleri Benzer ise uygun fiyatlı olanı bile alabilirsiniz

Sallanma özelliği
Yandan fermuar
Ara Kat ve toplam taşıma kg si
Tekerlekli olmasi
Boyutu 60 120 , 70 120, 60 110, 70 120 vs vs

Ben dikkat etmedim.ama kapıdan sığmasi da önemli olabilir

Benim tup bebek cnm.biras farkli sanirim bunda hsaplama.12 eylilde en son adetim.ama oda soyle oldu 1 ayda 2kere gordum cnki progesteronum yuksek ckti.doktorum d.kntrol hapi werdi ve onunla tekrar oldum adet.yani onceki adetimin 15.gunu bida adet oldum

O.zaman sen doktorun verdiği kağıda göre ya da söyledigi cümleye göre devam et :)

Benim kizim 8 yasinda o kadar cok kardes istedi ki , bizi yedi simdi de hersey kardese gore mikat gibi bisey hayatinda

Elit üye ne kız hangi site bakiyim ben alanaa kadar bütün indirimler bitecek sanırım eşim boşver ya marketten alırız bir bez değil mi sonuçta diyor ama pahalı ya markete

Trendyolmus canım. Ama

Elit üye neymiş yaaaaaaaaa :)
aşırı elit biriyim ben belli miktar alışveriş yapınca oluyomuş galiba. Hiç kargo ücreti vermiyorum. B Belkibiumut canım trendyol bana gittigidiyordan daha güvenli geliyor çünkü karşında tek muhatap var. Ama gittigidiyor sadece aracı alışveriş yaptığın firmayı araştırman lazım. Birde trendyolda takip etmek lazım bugün 100 lira olan yarın 80 lira olabilir. Bak böyle bir kampanyası var şu anda
Prima Bebek Bezi Premium Care Yenidoğan Aylık Fırsat Paketi (1 Beden 126 Adet + 2 Beden 120 Adet)
http://m.trendyol.com/-/UrunDetay/170054/35545471

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…