2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ben çanta almaktan vazgeçtim kızlar ilk etapta kendi sırt cantamla idare edicem sonra sonra alırım belki çünkü fazla param kalmadı gerekli ihtiyaclari halletmem gerekiyor öncelik olarak esimde napicaksin var zaten diyor eskidi gittiği kadar gider sonra alırım ve bizim yatak işi yine karıştı annem benden kararsiz çıktı simdi de sallanan alti cekmeceli besikten alırız diyor geçen gezerken gördü beğendi olmusken ondan olsun sonra evine götürürsn dedi 4-5 yaşına kadar gider o yatak babanla hediyemiz olucak diyede ekledi peki dedim bakalım yine karar degismezse suanlik böyle kuzenime daha demedim netleşmeden vazgecmis olmamak için kvlerede isimi gorucek ev tipi ana kucaklarindan bakicam onu sonrada kullanırm zaten bir tane model beğendim esimde okeylerse ona bakarım zaten saklarim ikinci olursa oda yatar yatagi olana kadar neyse bir anca önce şu alışverişler bitsin istiyorum kafam rahtlicak

Benimde aklımda kavanoz süslemesi var canım aynı şekilde içine badem şekeri veya reçel yapıp onu koymayı planlıyorum. :)

Bende kavanoz süslemek istiyorum canım bu keçe işi de çok iyi ama benim elim hic iyi kesmez onu yamuk yuluk yaparım diye bulaşmadım. Bu arada hazırlıkların çok zenginmiş maşallah herşeyi düşünmüşsün

Selifor bende vazgectim anne bakim cantasindan gittim kendime duzgun bi sirt cantasi aldim işim de de kullaniyorum.kiximin ivir ziviri da sigiyor pek rahat ettim

Ben internetten kutu alip icine kare cikolata ve renkli badem sekerleri koymayi dusunuorum. Onun yani sira kolonya siseleri de hazirladim
Guzel fikirmis canim.Bugün bir video izledim çok hoştu. mika pleksi kutulardan alıp içine renkli seker koyup dışını kurdela ile süslemiş acaip hoş olmuştu. :)

Hanımlar ben baby plus ın 6 nın 1 ni almayi düşünüyorum kullananlar var mı aranızda?
Bende ondan düşünüyorum kvlerde kullanmaya sonralarida kullanirm evime geçince cok fonsyinlu oturma ozelligi falan hoşuma gitti esimde tamam derse ondan alicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…