2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

canım bende taş yapıcam. Kutuları nereden aldın? Buzdolabı magnetimi yoksa kutu mu yapsam karar veremedim

canım bende taş yapıcam. Kutuları nereden aldın? Buzdolabı magnetimi yoksa kutu mu yapsam karar veremedim

Magnet güçlü olması lazım yoksa aşağı doğru cekebilir canım ama o da güzel fikir. Bir arkadaşım da tüle sardı o da güzel oldu ama ben kutuyu seçtim :)

Kutuları da asetat kutu ya da asetat kutucum diye bi siteden aldım canım mailimde vardır bakarım tam yazarım Olmazsa

Canım bayıldım bebek Bebek değil ya o yüzden daha da hoşuma gitti. Tabii ileride kendi bilir ama resmen her daim kullanılacak bir oda gibi. Güle güle huzurla yatsin:)
Çok sağol canım beğendiğine sevindim. Özellikle onu düşünerek aldık, ileride çalışma masası ve kitaplıkla genç odası olabiliyor , ölçüleri de diğer markalara göre daha büyük her ürününde. Çilek , caploonba ve meltemle karşılaştırmıştım. Daha güzelleri sizin olsun inşallah

Ben ilk defa gördüm blogu çok hoşuma gitti canım. Özellikle bi babanın bu kadar ilgilenmesi maşallah yani. Ama bu mustelayı denememiş işte, gerçi mustela da baya pahalı, sürekli almam herhalde. İlk mustelayla başlayıp sonra unibaby ile devam ederim diye düşündüm ama mustelanın içeriğini bilemiyoruz işte. Ayyyy ne çok mustela dedim.
Valla pek sevindim ben de uni baby almıştım kpuk şampuan

Aynı zamanda ıslak pamuk da uni baby

Deterjan roxy aldım ama zaten bebek çamaşırlari nda çift durulama yapmayi alışkanlik haline getirin diyorlar :)
Aferin kuzuma Bence de çift durulama çok mantıklı, ben çift durulamayı bulaşık makinesinde de düşünüyordum ama hiç uygulamadım. Gıda konusu daha önemli aslında ama bebiş için çamaşır makinesinde bende çift durularım, bulaşıkları zaten elimde yıkayacağım için sorun olmaz inşallah.

canım mustela kullanan arkadaşlarım sonradan değiştirmek istediğinde diğer şampuanlar alerji yapmış. Değiştirmeden devam edeceksen en iyisi mustela dediler. Bende onların yalancısıyım :)

Bana da yakınım unibaby yenidogan köpük olanı vrdi hic kullanmamis agzina kadsr doluydu onu kullanicam memnun kalırsam devam edicem dalin almistm ebebek indiriminde içime sinmedi onuda kendime kullanicam dus jeli niyetine
Hediyelik konusunda ben hala kararsızim annemle Eminönune gidebilsek bir bakicam neler var diye icime sinen birsey bulursam mevlutluk alirim gerci ben esim gelince düşünüyorum bakalım kv gec olur 40inda yaparız diyor bende kışa denk geldiğinden hasta olan olucak illaki minik bebegimi nasıl sokuym o kadar insanin arasina herkes ellicek dokunucak ben istemiyorum sart sanki neyse o zaman tavrimi koyarim simdiden birsey demedim hediyelik alirsam hastaneye ya da eve gelene veririm diye alicam 20-30 tane falan uygun birsey

Ben de mevlidi hemen yapmak istemiyorum, baya kışın ortasında olucaz, 2-3 ayını doldursun hele diye düşünüyorum.

Ben de 40 tane yaptım ( 40 kolonya 40 taş patik) yeter bence

Ama hastaneye goturmeyecegim zaten hastaneye gelen olmaz olsa da almasinlar ne yapayım :) hastaneye giden herseyi eve gelince yikayasim geliyor :)

Sali gunu arkadasimin dogumu var ayni doktora gidiyoruz o da medicana da yapacak susleme olayini o da benim gibi kendi yapacak gittigimde sorarim

Ben de mevlidi hemen yapmak istemiyorum, baya kışın ortasında olucaz, 2-3 ayını doldursun hele diye düşünüyorum.
Aynen mantıklı olanda bu bence canım biraz havalar duzelir hemde büyürler daha rahat ederiz bence yoksa ben cinnet gecirirm o kadar kucukken olunca

Ben de 40 tane yaptım ( 40 kolonya 40 taş patik) yeter bence

Ama hastaneye goturmeyecegim zaten hastaneye gelen olmaz olsa da almasinlar ne yapayım :) hastaneye giden herseyi eve gelince yikayasim geliyor :)
Mevlutte dağıtmalikmi yaptın canım gördüm paylasimini süper olmuşlar renk seçimide harika
Ben çantadan cikarmam hastanede zaten 5-10 tane anca alırım yanıma normal olursa 1 gece kalmis olucam kimse gelmez bir ihtimal işte
Zaten mecbur yikicaz ortaya çıkardığımız seyleri canım benimde icime sinmez öyle

Hastaneye kendinize nevresim takımı veya sadece yastık kılıfı falan götürücek misiniz?

Mevlüt yaparsak Mevlütte yapmazsak bebek görmeye gelenlere vereceğim canım

Hastaneye hiç götürmeyecegim zayen hastaneye gelen eve de gelir sonradan sırf hastaneye gelecek kimse yok bence

Mevlüt yaparsak Mevlütte yapmazsak bebek görmeye gelenlere vereceğim canım

Hastaneye hiç götürmeyecegim zayen hastaneye gelen eve de gelir sonradan sırf hastaneye gelecek kimse yok bence
Gerci benimde gelen olmaz hastaneye eve gelirse gelir gelen bilmiyorum bende alsammi almasammi ama şey olur serbet ikram ederim öyle birşey olabilir sen yapicakmisin lohusa şerbeti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…