2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kizlar cok konusulmustur eminim ama ben napsam bilemedim bebek bakim urunleri deterjani filan hangisi iyidir neler almak gerekir mustelaya sonra degistirince alerji yapio dienler
olmus sebamed goz yakiyo icinde sls bar diyenler olmus napcami sastim

Müstela düşünebilirsin canım

Ben uni baby köpük şampuan aldım

Deterjan da roxy aldım :)

Kizlar cok konusulmustur eminim ama ben napsam bilemedim bebek bakim urunleri deterjani filan hangisi iyidir neler almak gerekir mustelaya sonra degistirince alerji yapio dienler
Canım ben Burt Bees in organik şampuanını aldım biraz pahalı ama naturel. Moms green veya friendlyninki de iyi bence.

Kızlar yine link açılmıyor tarif edeyim size, googleda en masum bebek şampuanı diye yazınca, yenibebekgeliyor.blogspot diye bir blog çıkıyor. Bir tane eczacı bir babak birçok bebek şampuanını kendince deneyimleyip tahlil etmiş uzun uzun gözlemlemiş falan. Siz kendiniz okuyun tabi ama sonuç olarak hiçbiri masum değilse de en temiz içerikli olarak unibaby yenidoğan çıkmış. Yalnız çok pahalı markaları deneye almamış onu söyleyim. Unibaby yenidoğan dışında bir de hipp diye bir markanın bebek şampuanı fena değilmiş.

bende çok kararsızdım ama en sonunda unibaby aldım. Hem şampuan hem de deterjanı. Toz deterjan alacaktım ama bazı forumlarda çok yüksek ısıda eridiği o yüzden kalıntı kaldığı yazılmış bende sıvı aldım.
hangi markayı alsak derken bu yazıya denk geldik bizde. Hatta eşimle baya şaşırdık adam üşenmemiş neler yapmış :) bu yazıdan sonra unibaby aldım bende. Sebamedte sles denilen asidik bir madde varmış. Hiç biri %100 doğal değil ama yinede olabildiğince az olsun diye uğraşıyoruz işte

Valla pek sevindim ben de uni baby almıştım kpuk şampuan

Aynı zamanda ıslak pamuk da uni baby

Deterjan roxy aldım ama zaten bebek çamaşırlari nda çift durulama yapmayi alışkanlik haline getirin diyorlar :)

Sebamedi dusunmuyorum artik icerigi pek iyi degilmis naturalive diye bi marka okudum dun artik hepsinin icerigini incelicem bakalim

Hanımlar bebek şekerlerini kendiniz mı yapacaksınız hazır mı alacaksınız. Aklınızdaki modeller neler :)

Bebek şekeri gibi değil de

Doğumda dağıtmak üzere

Ben küçük kutulara tastan küçük patikler yapıp koydum Kurdela ve etiket olacak

Bi de küçük şişelere mavi kolonya koyacağım üstünde dantel.Kurdela ve etiket

Onun disinda çikolata aliriz bi de tamamdır :)

Canım taştan küçük patikleri nasıl yaptın :)?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…