2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar günaydın ben alışveriş olayına yeni başlayacağım ve ilk bebeğim. bir listeniz var mı neler aldınız epey sayfa olmuş ara ara okuyacağım ama hemen bitiremem sanırım alıp memnun kaldığınız ürünleri ve gereklilerin olduğu listenizi atabilir misniz acaba?

Bende lavanta kesesi aldim kavanta bynazli yilmaza etiket siparis ettim gelsin yaparim paylasirim cok guzel olmus ben senin kadar beceremem valla ama muthis bir ozguvenle tul mul aldim kuvez icin bakalim nasil bisey cikacak ortaya......
Bende serbet bardaklarina etiket mi alsam die dusunuorum. Kac etiketi kaca aldin acaba. Tul bana imce geldi sonra dusununce. Smdi icine kumas alicam dikmek icin

Etiketin tanesi 0.40 kurus.lohusa sepeti alisverisimi soran olmustu beyaz renk oldugu icin cok fotoda cikmiyor ama bekledigimden cok kaliteli cikti pijama ve sabahlik takim 105 tlydi.

Eklentiler

• Screenshot_2017-10-11-12-19-38-1.png
    373,7 KB · Görüntüleme: 127
Arkadaslar bu sekilde pijama alsam sonrasinda da kullanmak icin erkek annesi olunca dumduz maviler hosuma gitmiyor mint hosuma gitti ama uzerine bi sabahlik yada uzun elbise seklinde de bi tane almak sart mi acaba ? Siz nasil aldiniz yada almayi planliyorsunuz

Eklentiler

• Screenshot_20171011-144631.png
    209,9 KB · Görüntüleme: 98

güle güle kullan canım:) tabii bu benim listem sen kendine göre uyarlarsın, ekleme çıkarma olur bayaa :)

güle güle kullan canım:) tabii bu benim listem sen kendine göre uyarlarsın, ekleme çıkarma olur bayaa :)Eki Görüntüle 2054240

Eki Görüntüle 2054240 Eki Görüntüle 2054240 Eki Görüntüle 2054240

kızlar ,
ateş ölçer alan var mı ?
hangi marka modeli tercih ettiniz ? kulaktan ölçer mi temassız alından ölçer mi karar veremedim

kızlar ,
ateş ölçer alan var mı ?
hangi marka modeli tercih ettiniz ? kulaktan ölçer mi temassız alından ölçer mi karar veremedim

ben weewell aldım canım temazsız bebegın alnından ölçuyor

aynı zamanda oda yemek ve su sıcaklıgını da olcuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…