2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Canım varsın e bebek de 1300 desin

Ama yanında 400 tl hediye çeki verecek

Yanı aslında 900e almış olacaksın

O 400 lirayı da istersen başka bir şey için kullan

E bebekte ve piyasada fiyati 1800 zaten o yuzden benim icin pek farketmicek malesef kacirdik zaten aetik saglik olsun :)

Bende sporcu atleti aldım, 2 beyaz 1 siyah şuanda da kullanıyorum üzerime dar bişey bile giysem çok rahat. Arkadaşım tavsiye etmişti. Gerçekten çok kullanışlı, emzirirken de rahat olur düşüncesindeyim.

benim göğüs uçlarım çok çıkıyo ne yapsam bilemedim. Bi ark.ım da tavsiye etti sporcu atleti ama yok. mecburen süngerli sütyenle devam ediyorum

benim göğüs uçlarım çok çıkıyo ne yapsam bilemedim. Bi ark.ım da tavsiye etti sporcu atleti ama yok. mecburen süngerli sütyenle devam ediyorum

Ben de sporcu atleti ile asla dışarı çıkamam belli olur ama evin içinde ideal

Süngerli sütyen ben de devam :)

28 e kadar yolu var canm bi sonraki randevunda yaptirabilirsin

Onunda icinde sunger olanlari var canim. Onlardan alabilirsin

Canım içinde süngeri var , hani şu ince geçirip çıkarılanlardan ,normalde benim de hemen belli olur ama bu kullandığımda hiç öyle bir durum yaşamadım. Penti den almıştım bi bak istersen.

Canım içinde süngeri var , hani şu ince geçirip çıkarılanlardan ,normalde benim de hemen belli olur ama bu kullandığımda hiç öyle bir durum yaşamadım. Penti den almıştım bi bak istersen.
bi bakayım o zaman çünkü sütyen dikişleri akşama kadar beni mahvediyo. Sütyen takma yerine ek çıtçıt aldım genişledi biraz ama yine de kesiyo bütün gün sanki

aynen canım çok rahat etmiştim bende
Bide önden düğmeli gömlek yada gemiş v yaka tişörtler tüm yazı bunlarla geçirdim alttan açmak kötü oluyor zayen göbek kalıyor bide dışarıda olabiliyorsun. Hop üstten açıyordum emziriyprdum.

Bi süre göğüs pedi kullanacağız ucunu belli etmez anan sonrası için dediğin gibi sıkıntı.
Sütyen rahatsız ediyorsa 1 ay evdeyken atlet ile geçirebilirsin

E bebektekilerle artik birbirinizi taniosunuzdur

Yaa süpersin valla ankaraya gelecegim yakında sırf bu sebepten. burdaki e bebekte yapsa ya aynı indirimi valla olmuyor böyle peki hediye çeklerini kullanmak için bir ön-şart var mı yani belli ürünler gibi birde istanbulda hic bebek mağazası acılacak mı duyum aldın mı büyük indirimli şöyle gerçi burda açılmaması daha iyi izdiham olur kesin :)

15 gün içerisinde kullanıyorsun canım istediğin şubeye ya da internetten :) sadece aynı gün kullanamiyorsun ertesi gün aktif oluyor

Sadece bi hediye çeki bebek bezinde ıslak mendilde ve mamada verilmiyor mesela önündeki çift 415 tl verdiler ama sadece 50 tl hediye çeki aldılar. Ben 300 odedim 100 tl aldım. Alırken dikkat etmek lazim. Adam zaten ben bu hediye çekini sevmedim yine mi gelcez ya dedi erkek mantığı işte dedim içimden hahaha:)

Hahaha mağazada çok mantıklı ama bir daha getirtiyor başka şeyler de aldırıyor düşünme payı vermiş oluyor satış mantığı harika. Bende aventin süt sağmasıni 250 tl ye buldum nasıl sence fiyatı :) artık indirim konusunda uzman olduğun için sana soruyorum

Hahah misafirlere yeni avm gezdirmek guzel taktikmis

En uygun 250 zaten canim daha uygunu yok diye biliyorum ben. Ben de 260a aldım 40 da dr browns biberona verdim.

Sen kesin avent kararlı misin

Lansinoh yoktu görevli sayısı da çok azdı bulamadik bir türlü yoksa soracaktım hangisi iyi bi anlat hele diye :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…