2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Canım arabanın puseti ise sorduğun bütün pusetler öyle değil mi?ben mi yanlış biliyorum.puset maksimum 8 ay kullanabilir, sonra zaten araba da oturur bebek
Puset bebek arabasinin komplesinin adi o cikan kisima anakucagi deniyor kimisi oto koltugu olarak da kullaniliyor bildigim kadari ile.....bebek arabasi kismi surekli yatar pozisyonda gorundu gozume o yuzden kac yaşa kadar diye sordum...

Canım bu süt sağma işini anlatır mısın bu çalışanlar dışında neden sağılıyor ben biraz cahil kaldım sanırım sadece bir iki defa ağır ilaç kullanımı olunca ve oğlan hastayken içmediği için çok dolmuştu o zaman sagdim onu da zorla içirdim benimki hiç icmedi

Canım. Şimdi ne kadar sağarsak beyin bebek doymuyor diye sinyal gönderiyor ve süt üretimine devam.ediyor o yüzden mesela 12 de emziriyor anne 13 de sagiyor saat 14 Te tekrar emziriyor bu.ilk sebep.

İkinci sebep ilk.zamanlar sütü bolken sagiyor buzluga atıyor 3 ay gidiyor o süt Allah korusun sürü kesildi cpzdurup veriyor

Üçüncü sebep mesela çok yorgunsun gece esin annen senin yerine sütü veriyor bebeğe

Dördüncü sebep 1 2 saat disariya cikman lazim bebegi goturemeucegin bi yer sg cik

Besinci sebep deneyimli anneler yazsın :)

Canım ben çalışma dışında hiç süt sağmadm
Şimdi evdeyim çalışmıyorum sağarsam ancak işte özel bir işim olursa onun için sağarım çocuğu götüremeyeceğim bir yer olursa hastane giderim bir şey olur öyle işte..
bide çok aşırı sütün olursa sızlama yapar ondan sağ derler oğluma yetecek kadar gelsin yeter o eski devirmiş fışkıran sütler şimdi ancak damlıyor.
Şuan alacak olsam almam kısacası

Ne güzel de açıklamışsın canım sağ ol benimki içtikçe içti sürekli boş kalıyordu hiç sagmadim bunda bakicaz artık

Aynen canım o damlalarla ancak canımız acır inşallah hepimizin sütü bol ol olur yarar bebislerimize

Göğsü bebek boşalttıktan sonra 2 saat içinde sağarsın ancak oda şöyle diyim ilk zamanlar zaten az gelen süt ( bebeğe yetecek seviyede az ) çok sağmaya gerek kalmıyor allah korusun bebek yanında olamasa emmediği için sağım yapabilirsin..
10 aylıkken başladım sağmaya 4 saatte bir sağıyordum o beyne giden sinyal ancak benek emerken gidiyor çünkü aynı anda bebeğinle ten temasın oluyor sağarken aynı cc süt çıkmıyor malesef bir süre sonra pompa düşman gibi oluyor emzir üstüne sağ o sürede yat dinlen memeeler süt dolsun daha iyi

Ne güzel de açıklamışsın canım sağ ol benimki içtikçe içti sürekli boş kalıyordu hiç sagmadim bunda bakicaz artık

ne güzel canım maşallah bunda da öyle olur inşallah :)

valla ben yazan annelerin yorumlarının yalancısıyım bi de çevremdeki arkadaşlarımın :)

hayırlısıyla sağlıkla sütlerimiz bol bol olsun inşallah :)

Çalışmayacaksan pompa ile çok işin olacağını sanmam. Manuel basit bir şey yada bu modeli bir şey bile işini görür ben bunla da aynı cc sütü çıkartıyordum avent ile de göğüste süt birikiyorsa geliyor.
başlarda Benin hiç sütüm yoktu madela çiftli sağıyordum max 30 cc çıkıyordu
İşe başlayınca avent aldım işte markanın çok farkı yok süt olmadıktan sonra.
Sıtma tutma işi de bebek emmezse eğer olur baktın üşüme var hemen emzirirsen sorun olmaz.
Hiç yaşamadım bilmiyorum

Her yiğidin yoğurt yemesi farklı oluyor tabi
Ben bide 10 ay boyunca kimseye bırakmadım 1 aaat bile çokta pompalk işim ondan da olmadı işe başlayacaktım gezmeye bile çocukla gittim

Kraft calipso elit 70 e 120 canım siyahlı grili gibi :) çooooook teşekkürler aminnn:)
bakayım canım ama ic olcusuyle farklı oluyor dış ölçü prego yummyde öyle oldu 70ken distan 84 çıktı benim araştırmalar devam zaten

Yarın kuracağız canım yazarım yine

Ama büyük bi yatak :)
Buyukse direk eliyim canım bizde yarin esimle gezmeye cikicaz civile falan bakicaz yatak icin hem onla birseyler yapmış olmak adina hemde yakından güzelce inceleriz birkac model

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…