2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Saci varsa tarak lazim olcak ama bazi bebekler 1 yil sonra sackanio ben tirnak makasi haric bisey kullanmadim

Ben manuel lansinoh kullandim.tavsiyem oncesinden almayin sut durumunuz ne olcak dogumdan sonra anlasilir bebegi birakip disari ciktigi zamanlar hatic kullanmadim

Kızlarrr
Bugün kızımin nihayet karyolasını hallettik.çam ağacından,beyaz korkulukları olan kademeli,anne yanına sabitlenebilen 70 e 130 bi karyola.bir mobilyacılar ile anlaştık, 25 ekimde teslim edecek.ayakli olcak yerden biraz yüksek. Birde instagram da beğendiğim bir uyku setini yapan bi yer vardı, ordan yan korumalik, nevresim,aynı desenden fon perde ve abajur alıyorum. Gece lambası yoktu da.ortopedik yatak da dahil hepsi 1500 e geliyor.icime sindi şükür, takımın renkleri de gri ye mint yeşili olacak.bi gelsin yerleşsin resim atarım inşallah.adam hediye ağaçtan isimlik de yapacak❤ çok heyecanlı ya..inşallah herkesin gönlüne göre olur.isin en güzel kısmı bütün parasını babaanne ve halası karsilayacak:)
Salı günü de annemle alisverise gidecez, oda araba ve kalan ufak tefek şeylerini alacak..
E bebek te bi tane travel sistem araba var kizlar
https://www.e-bebek.com/search?text=lelebaby&OM.OSB=anasayfa-lelebaby
Bu araba süper indirimde pek bilindik bi marka değil ama baya fonksiyonlu.bilen veya alan var mı aranızda?

Hayırlı olsun canım bebeğin kısmetiyle gelmiş maşallah ne güzel seveni çok Allah arttirsin :)

Ben anlamadim bu puseti bebekken mi kullaniliyor sadece.....

Canım beşik işini halletmene çok sevindim :) nereden aldın acaba? Yatağa sabitlenebilmesi de harika olmuş. Güzel günlerde huzurla uyusun yavrucuğun

İstanbul - Haşim İşcan geçidinde bulduk biz anexi alt katta bir mağazaydı bugaboo yazıyor dükkanın dışarısında onu görüp girmiştik orada bulabilirsiniz :)

Canım beşik işini halletmene çok sevindim :) nereden aldın acaba? Yatağa sabitlenebilmesi de harika olmuş. Güzel günlerde huzurla uyusun yavrucuğun
Canım Merter de anı montessori mobilya..instagramda var ani montessori diye.bu adamlar normalde montessori yatakları yapıyor, arkadaşım yaptırmıştı çok memnundu. Bende direkt atolyelerine gittim eşimle anlaştık. Karyola 800 ortopedik yatak 250

Süpermiş canım not edeyim bunu da :) seninki geldiği zaman paylaşırsan çook sevinirim

Hayırlı olsun canım güle güle bebeginle her bebek kısmetiyle gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…