2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Durumunuz yoksa bebek arabası için acele etmeyin ya ben oğlan 3 4 aylık olduktan sonra aldım 2 yaşından sonra kullanmaya başladım çünkü hiç durmadı arabada iyi ki de öyle pahalı bir şey almadim diyorum çünkü hiç kullanmadik hep aglardi içinde şimdi heves ediyor bindir diye ama artık geçti

Canım ben de o kadar yere baktım en cok cesit babymalldeydi İstanbul yolu uzerinde diğerlerinde 3-5 bilindik marka o kadar ya. Gerci o kadar bakınca da karar verilmiyo o ayrı da

Ilk gecesinden itibaren kendi odasina koyan arkadasim da var, ha bazi geceler bebisin odasinda hali uzerinde sabah her tarafi tutulmus sekilde kalktigini da bilir :))
Ama bebisin psikolojisi ve kendi psikolojimize gore biraz da arastirmayla en dogru karari veririz biz bence
Bu islerde tek dogru yok

Yaaa ilk yolladığına bayıldımmm ben tam sevdiğim renkler. İç açıcı, ferah..
En sonunda ananesine biraktim canim secimi ilkini secti o da :)
Benim zaten ikisi de hosuma gitmisti :)

Ilk gecesinden itibaren kendi odasina koyan arkadasim da var, ha bazi geceler bebisin odasinda hali uzerinde sabah her tarafi tutulmus sekilde kalktigini da bilir :))
Ama bebisin psikolojisi ve kendi psikolojimize gore biraz da arastirmayla en dogru karari veririz biz bence
Bu islerde tek dogru yok

Yaaa ilk yolladığına bayıldımmm ben tam sevdiğim renkler. İç açıcı, ferah..
En sonunda ananesine biraktim canim secimi ilkini secti o da :)
Benim zaten ikisi de hosuma gitmisti :)

Kargo ücretsiz

Kargo bedava canım ama kampanya 1 günlük şimdi alamam maalesef son aya birakacam bezi falan demiştim inşallah o zamana kadar bir sürü indirime denk geliriz :)
canım bir trendyol müdavimi olarak primanın kampanyası sürekli devam ediyor. Bu üründe aylardır bu şekilde indirimde. Sakın kaçırdım demeyin aklınızda olsun :)
ben casual cadillac air aldım. Casual hiç duymadığım bi markaydı ama baya övdüler. Hani şu hepsiburada indiriminden :) fırsat olursa ona da bakın derim. Muhtemelen yarın ulaşır elimize o zaman fotoğraf atarım

Evet canım zaten planlar gerçeklere uymuyor gercekler hayallere :) deneyip görcez bakalım bizi neler bekliyor :)

Bende öyle düşünüyorum canım hem daha doğuma çok var alırız en son bezi şimdi önemlileri alalım da kafamız rahatlasin biraz hem.en heyecanlısı bu :))

Evet canım zaten planlar gerçeklere uymuyor gercekler hayallere :) deneyip görcez bakalım bizi neler bekliyor :)
Ay sen öyle diyince bir şey aklıma geldi benim bi arkadaşta ilk günden odasını ayırdı bebisin kışın ona da elektrikli soba indirmişler çocuğu kontrole gidince çocuk eline almış battaniye sobayla yakmış az kadın bütün evi yakacakmis ya Allah korusun ben 5 yaşından sonra ayırmayı düşünürüm odasını kıyamam korkarım ya

Canım oyle seyler olacagı varsa biz ne yapsak da yine olur zaten annesinin yanında Allah korusun boğulan da oluyor annenin haberi olmuyor Rabbim hepsinden korusun insallah meleklerimizi ben yanımdayken de ayrıyken de korkarım diyorum daha simdiden

Bakicaz artık canım herkesin yetiştirme stili farklı bakalım bunları doğumdan sonra konuşalım bir yere ayrılmayın sakın asıl film o zaman başlıyor diyelim bu fragman

Ay ben bugün kilosunu sormayı unuttum heyecandan doktor ölçümleri yapıyor bpd dedi ben pipi anladım erkek mi dedim pis pis baktı bana sinir oldum ne var ya 6 ay biticek hala cinsiyeti yok dedim kız dedi rahatladım ama karın çevresi 4 gün küçük çıktı diğer ölçümler iyi acaba zayıf mi olacak kızım ya

Bakicaz artık canım herkesin yetiştirme stili farklı bakalım bunları doğumdan sonra konuşalım bir yere ayrılmayın sakın asıl film o zaman başlıyor diyelim bu fragman

Kesinlikle ya kimbilir neler degisecek nelerden bıkıcaz acaba her cocuk da farklı merak ediyorum valla nası olucak hep cevremde sıkıntı yapmayan bebekler var hepsini itinayla kınıyorum ki başıma gelsin sen de oyle yap ise yarıyor bulantısı agrısı olmayanları özenle kınadım basıma geldi cok sukur

Canım şimdi sen deyince baktım, güzel bi araba.saglam.tek şikayet biraz ağır olduğu yönünde. Sen görmüşsündür ne dersin?

Canım bizimki hiç öyle olmadı ne yazık ki kolik bir bebek büyüttüm hemde ilk çocuk inan çok zor gezdirmedigimiz doktor kalmadı sürekli acele etmeyin geçer dedi her doktor ama kim inanacak ilk ve acemiyiz 2 yaşında gaz sancısı bitti sonra 2 yaş sendromu mu ne sonra arkadaş isteme sıkılma falan derken kardeş istiyorum diye tutturma bundan sonra okulu falan bakalim rahat edemedik bir türlü inşallah bu pek yormaz bizi

Bpd de neymis pipidir o
Kilo araligindadir canim. Benim de ilk zamanlar bu hamilelik takvimlerinden moralim bozuluyordu cunku ne boyu ne agirligi uyuyordu su an hic dert etmiyorum kaldi ki normal araliklarfa

En korktugum seylerden valla kolik cok zor canım insallah bunda yaşamazsınız ya bi de 3 ay sonra gecer diyolar 2 yasına kadar sürmüş bi cozum bulamadılar su kolige

Bpd de neymis pipidir o
Kilo araligindadir canim. Benim de ilk zamanlar bu hamilelik takvimlerinden moralim bozuluyordu cunku ne boyu ne agirligi uyuyordu su an hic dert etmiyorum kaldi ki normal araliklarfa
Bipi diye okuyunca pipi dedim nerden biliyim kilo konusu 30..haftadan sonra önem kazanıyor canım
zaten salak bir doktor ultrason çıktısı bile vermiyorlar cimrilikten yazdı BDP ve flsini o kadar neyse sağlıklı olsunda birazda etli butlu olsun ya çok severim ele gelen bebekleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…