2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

8 ay 1 yasa kdar filan kullanılıyo canım ben 6-7 aylıkken ayırmak istiyorum bakalım hayalimde montessori tipler var ondan boyle idareten olsun istedim insallah guzel gunlerde gönlümüzce kullanırız :)

8 ay 1 yasa kdar filan kullanılıyo canım ben 6-7 aylıkken ayırmak istiyorum bakalım hayalimde montessori tipler var ondan boyle idareten olsun istedim insallah guzel gunlerde gönlümüzce kullanırız :)

Kargo ücretsiz
Kargo bedava canım ama kampanya 1 günlük şimdi alamam maalesef son aya birakacam bezi falan demiştim inşallah o zamana kadar bir sürü indirime denk geliriz :)

Bana da arkadaş çok guzel alt değiştirme seti hediye getirdi

Ama bunları da dışarıda avm de ya da o kirlenince kullanmak için almak istiyorum :)
Bende alicam bol bol bulunsun kış bebeği sonuçta ne olacağı belli değil bir tanede yumuşak şöyle elyaflı falan alt acma alicam evde kullanmak icin

Ilk basta montessori dusunmustum en son bu tarz bi seyde karar kildim.
Ben de bu besigin ileride korkulugunu cikarip yarim korkuluk alir takarim oradan iner cikar diye hayal ediyorum.
Arkadaslarin cocuklari valla oyle usturuplu arkalarini donup kicim kicim iniyorlar ki hic amaan bebek deyip gecemiyorum artik :) hepsi akilli bidik
Benim de planim 6 aylikken kendi odasina atmak (oda dedigimiz de bi besik bi de kendi genc odamdan kalan iki kapili gardrop :))
Bakalim hayaller ve gercekler birbirini tutacak mi

evet plastiği de iyi hoşuma gitti. kovayla maşrapa da alırım tamamdır
Güzel canım o ortadaki şeyi hic görmeyince yapışık mi acaba dedim file kova ve maşrapa da al oh küvet derdinden de kurtul güle güle bici bici yap kızına oyys kıyamam ya çok severim kız çocuklarını

@yesa canım bu dediğin arabalar benimde seçeneklerin arasında..sen baktın mı hangisini düşünüyorsun?
Benim arkadaşım şu modeli kullanıyor çok memnun ve tavsiye ediyor http://www.hepsiburada.com/quinny-z...MIg6-264vG1gIV77DtCh1JgAV6EAQYASABEgLuBfD_BwE

Ama fiyatı 2000 TL. 4 yaşına kadar kullanılıyormus. Ama bi yandan şu da var bazı bebekler reddediyormus arabayı. Şimdi kestirmek mümkün değil kanguru da alıcam, bi yanımda bu kadar para vermeye gerek yok diyor.

Canım zamane anneler ve zamane bebekler diyesim geldi ne kadarda uğraşıyoruz bu öyle olsun şu şöyle olsun diye eskiden annem yere sererdim bi yatak hepiniz beraber yatardiniz diyor mışıl mışıl koyardım sepete ittririrdim al sana bebek arabası oh masrafsız en sağlıklısı

Canım satıcının ovdugu buydu sanirim ve elinde bile yoktu düşün

Elinde olsa pahaliyi satmaya çalışıyor derdim ama öyle de değil

2000 bizi aşıyor canım yani bu kadarlik düşünmüyoruz ama baktık indirim ve cok içimize sindi 1500 falan bulduk neden olmasın

Ben bi de gerçeğini görmeyi çok istiyorum ama bir türlü bol çeşit olan bi bebek arabası satan yere gidemedik eşimle

İnşallah işleri biraz rahatlar da bakarız

Eh iste aslinda bizim anneler daha erken kesfetmis, biz simdi o yer yataginin etrafina korkuluk koyup montessori diyoruz aslinda :)

Benim pek az kaldı :)

Listeyi yarın paylaşırım canım daha önce de paylasmistim ufak değişiklikler olmuş olabilir :)
İstemem sen erkek anasısın öyle süslü kıyafetlerin yok deri ceketin vardır motor ve kaskta alırsın yakında kıyamam ya şaka yapıyorum canım alınma sakın malum çok hassas hormonlarımız var

ah cok fenalar yaaa yerim popislerini :) aynen canım insallah yapabilirsek bağımlı olmadan yanımızdan ayırmak bebisimiz icin de iyi olacak bi de biz tayinciyiz ona ragmen hayaller hayaller iste napalım insallah gercek olur hayallerimizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…