Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Merhaba Kızlar,

Mayıs ayında aşılama yaptırdım ama tutmadı. Uzun süredir bebeğimiz olması için doktor kontrolündeydik. Aşılama tutmayınca ara vermek istedik. Yaz sonunda tekrar tedaviye başlayacaktık. Haziran ayında reglim gecikti ama ben kendimi hemen hamileyim fikrine kaptırmak istemiyordum regli olacakmışım gibi belirtilerim vardı. Gecikmeden 5 gün sonra test yaptım ve doğal yollarla hamile kaldığımı öğrendim.
Bebek için tedavi sürecinin nasıl sancılı bir süreç olduğunu bilen biri olarak bir gün hamile olduğumda paylaşacağım demiştim. Çünkü genelde olumsuz örnekler görüyoruz ve bu insanı istemese de yıpratıyor.
Kendinizi her duruma hazırlayın aşılama yaptırdığınızda ortalama %20 şansınız olduğunun farkında olup kendinizi olumsuz sonuca da hazırlayın. Zor bir süreç ama vazgeçmeyin. Tedaviye devam etmeniz gerekiyorsa edin yada kendinizi yorgun hissediyorsanız ara verin dinlenin. Hiç bir zaman umudunuzu kaybetmeyin.
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah...

rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin arkadaşım
aşılama olumsuz olduğunda vajinal jel kullanıyormuydunuz
ve ne zaman adet oldunuz

ben aşılama yaptırdım bu ay dün aşılamanın 15. günü idi idrar ile test yaptım negatif çıktı adet ne zaman olurum diye bekliyorum

Normal de 29 günde 1 adet olurdum ama aşılama olduğum ay 3 gün erken adet oldum. Doktorum herhangi bir jel yada ilaç vermemişti. Sadece aşılamadan sonraki günler ilişki önermişti.

Bu arada teşekkür ederim Allah tez vakitte sana da nasip etsin inşallah canım

Evet ilk aşılamam zaten onun için heyecanlıyım dahaçok.
Merhaba.. ben siteye yeni üye oldum.. nasıl soru soracağımı bulamadım. . Siz aşılama yaptirmissiniz acaba nasıl bi süreç geçirdini
Benim 6. Günüm ilk aşılamam.. çok fazla ağrım var 12. Günü bekliyoruz tahlil için. .

Merhaba aşılaman hayırlı olsun inşallah tutmuştur ama sitres yapmamaya çalış başka şeylerle ilgilen sitres en büyük düşmanımız en büyük engel tek tavsiyem sana . Benim ilk aşılama tutmadı malesef ama ilk gün dışında ağrım olmadı hiçbir belirtim olmadı. Şimdi ikinci aşılamam yapıldi 17 kasımda bu sefer ilk gün ağrım oldu sonra geçti beşinci gün kasık ağrısı başladı hafif hafif bugünse hafif bulantı ve halsizlik var hayırlısı buda tutmazsa tüp bebeğe başlıcaz. İnşallah hepimizin yüzü gülsün

Insallah tutar canım elim göbeğim sürekli dua okuyorum ben de hal ve hareketlerime bol bol dikkat ediyorum.. Çünlü olursa inşallah, riskli bir hamilelik olacak yanlış bişey yapmak istemediğim için tedbirli davranıyorum. . Ay seninki de hayırlı olsun umarım hayırlısı olur.. Rabbim hazinesi büyük bizi de mutlu etsin inşallah sağlıkla huzurla sonucunu haber ver.. ben çarşamba günü tahlil icin gidiyorum benim de bugün 7

İnşallah hayırlı haberlleri alırız benimde test günüm salı ben test sonuvumu yazarım sende yaz canım bende merak ederim

İnşallah hayırlı haberlleri alırız benimde test günüm salı ben test sonuvumu yazarım sende yaz canım bende merak ederim
Hadi hayırlısı insallah guzel bi haber aliriz merakla bekliyorum.. ben de yazarim insallah guzel haberler.. ya ben gülücük falan ekliyorum burdan ama yazıda çıkmıyor onu çözemedim henüz

Hadi hayırlısı insallah guzel bi haber aliriz merakla bekliyorum.. ben de yazarim insallah guzel haberler.. ya ben gülücük falan ekliyorum burdan ama yazıda çıkmıyor onu çözemedim henüz
Kızlar hakkınızda hayırlısı olsun inşallah Rabbim en kısa zamanda göbüşünüzü doldursun:) bu sürec stresli oluyor olumlu düşünün eğer olumsuz olsa bile prşini bırakmayın ama aşılama ilede devam etmeyin. Ben sebepsiz infertiliteden tedavi gördüm. Temuuzda aşılama oldum ama nasip değilmiş cok yıprandım agladım psiklojm alt üst oldu erteledim doktorum aramasaydı gitmeyecektim. Eylül 20 de adetle gittim ve tüpe basladık ekim 19 da meleğim benimleydi.cok şükür..Bu tedavi sürecini yasayan biri olarak sizler hep duamdasınız Rabbim yıkık gönül koymasın inşallah. En kısa zamanda gğzel haberlerinizi alalım inşallah:)

Güzel dileklerin için çok teşekkürler dualarınız eksik etmeyin.. son günler hem merak hem bi tedirginlik.. inşallah hayırlısı ile güzel bi sonuç alirin. . Sonuç belli olunca yazarım

Maşallah Allah sana bağışlasın hayırlısıyla kucağına al inşallah darısı bizlere olsun. Ben ilk aşılamamda çok sitres yaptım tutmayıncada çok üzüldüm üç ay ara verdikten sonra kendimi iyi hissedince ikinci aşılamamı oldum ama bu sefer rahatım çünkü içimde hiç ümit yok kendimi tüp bebek için hazırlıyorum inşallah hakkımızda hayırlısı olsun

Bugun bende tup bebek gorusmesine gittim pcosluyum ama doktorum muayene ettikten sonra senin normal yoldan olur hersey gayet guzel desede 3 aşılama tecrubem var o yuzden tupe gecmek icin beklemeyin asilamaya harcadığım butceyle 2 kez tup yaptirirdim diyorum ama umut dunyasi iste belki olur diye bu zamana geldim artik ins benim hikayemde seninki gibi son bulur bir melek konar icime

Hadi bakalım güzel haberler alırız inşallah. . Tüp bebeğe gerek kalmadan yazan herkesten haber bekliyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…