Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Seldacim yarin 14:30 ön görüşme randevusu aldım Güvenç hoca.Allah hayirlisini versin insh ben de dogru merkezde karar kılar :anneadayı: haberleri veririm.
tavsiyen için çok tesekkurler
bencede çok doğru bir karar olmuş Güvenç beyle başlyıpta hamile kalan çok tanıdığım var,uğurlu elleri var adamın;-))

Ne demek kuzum.Istedigini sor cevap vermek boynumun borcu olsun.Her zaman....
MERHABA HAMİŞİM BENİM BAŞLANDI İĞNE 112,5 İLE SİZ NE KADAR VURULDUNUZ KAÇ GÜN. AŞILAMA KAÇINCI GÜN OLDU CANIM. BANA 5 GÜN İĞNE VUR 6. GÜN KULLANMA GEL DEDİ.

bencede çok doğru bir karar olmuş Güvenç beyle başlyıpta hamile kalan çok tanıdığım var,uğurlu elleri var adamın;-))
Evetttty Evettttt bizim kahramanimiz herkese umut olsun herkese saglikli evlatlar versin Rabbim Guvenc bey vesile olsun.Onun ugurlu ellerinden yureginden operim...Can doktorum canim doktorum.Boyle bir insan olamaz.iyiki yolumuz kesismis iyiki karsilasmisiz.Her ne kadar yogun olsada gebelik ve dogum icinde soz aldim kendisinden.Asla baska doktora gitmem.:)

Canim merhaba cok dogru bir secim bana guven.Sikdi gitmis olmalisin nasil gecti gorusmen benden cok selam soyleseydin.Canim doktorummm can doktorum.Insallah senin de bebegin olur benim degerlerim iyice yukseldi maasallah.Allahim herkese versin sana da insallah
Seldacim merhaba:KK200: görüşmem gayet olumlu geçti sana çooook teşekkür ederim.Bu ay dogum kontrol hapi kullaniyorum önümüzdeki ay başlıyoruz Allahin izniyle
Herkesin gönlünden geçen dileği tez zamanda gerçekleşsin inşallah:nazar:

O mukemmel bir doktor.Benim canim doktorum.Sana da umut olsun isik olsun insallah.Ona guven ne derse onu yap.Bana guven.Allahim vericek sanad a insallah dualarimiz karislikli kuzucugum.Sana gore plan program yapar.O ne derse sen onu yap canim.Ben hep diyordum hocam siz nasil isterseniz kendisine.Hayatimin kahramani guvenc hocam.Sende bir gun bunlari yazicaksin bana baskalarina.Sevgilerimle
Seldacim merhaba:KK200: görüşmem gayet olumlu geçti sana çooook teşekkür ederim.Bu ay dogum kontrol hapi kullaniyorum önümüzdeki ay başlıyoruz Allahin izniyle
Herkesin gönlünden geçen dileği tez zamanda gerçekleşsin inşallah:nazar:

Hayırlı olsun
İnsallah güzel haberlerini alırız:)
Ben persembe gunu oldum
Bugun 5. Günüm yani
Asılamadan snr ne kadar yatırdılar hast de
Var mı sıkıntın ?
Bende birsey yok allaha şükür

inşallah inşallah arkadaşım, ben 40 dk kadar yattım canım dün izin aldım evde idim geldim akşama kadar yattım, dün çok kasıklarım ağrıyordu bu gün daha iyi şükür. sana rahim içi jel verdimi dr

senin test günün ne zamandı

inşallah inşallah arkadaşım, ben 40 dk kadar yattım canım dün izin aldım evde idim geldim akşama kadar yattım, dün çok kasıklarım ağrıyordu bu gün daha iyi şükür. sana rahim içi jel verdimi dr

senin test günün ne zamandı
baya yatırmıslar senı ne guzel
benı 7 dakıka yatırdı dr sınır oldum
ben de ızın aldım ıkı gun yattım evde
jel vermedi progestan tablet verdı
gunde ıkı kere onu kullanıyorum.
benım test gunum 11 inde
senın ?

baya yatırmıslar senı ne guzel
benı 7 dakıka yatırdı dr sınır oldum
ben de ızın aldım ıkı gun yattım evde
jel vermedi progestan tablet verdı
gunde ıkı kere onu kullanıyorum.
benım test gunum 11 inde
senın ?
banada tablet verseymiş canım yaa hiç hoşuma gitmiyor o jel işi
benim test 17 ağustos benim olmazsan 18 ağustosta gel dedi

Kan degerim 154.09 cikti kizlar 5haftalil gebeymisim
Hayırlı olsun canım. Bebeğini kucağına almayı nasip etsin Rabbim. Sizde de sperm sıkıntısı vardı sanırım. Bizim aşılama tutmadı varikosel ameliyatı olduk düzelme var ama henüz gebelik yok. Aşılamanı olduğunda sperm değerlerinz nasıldı.

Hayırlı olsun canım. Bebeğini kucağına almayı nasip etsin Rabbim. Sizde de sperm sıkıntısı vardı sanırım. Bizim aşılama tutmadı varikosel ameliyatı olduk düzelme var ama henüz gebelik yok. Aşılamanı olduğunda sperm değerlerinz nasıldı.
Canm esimde varikosel oldu ilk 4milyondu ameliyatolunca 25 milyonu buldu ilaclarla
Simdi hamileyim ama dusuk rehlikem var.

kızlar adet imi 6 haziranda olmam lazım hala yok. dün erken gebelik testleri var ya onlardan yaptım silik çıkmıştı bugün gittim kan verdim 3,52 çıktı. hastaneden aradılar çok sınır bir kaç gün sonra tekrarlayın diye. şimdi internette okuduğum kadarıyla 4. haftada 3-426 olması lazımmış. ben 11 mayısda adet olmuştum .ümitlerimi devam ettireyimmi sizce ne dersiniz?
Merhaba.Sizin mesajı okudum.Galiba sizin tüp ilgili sorunuz var.Aşı nasıl sonuclandı acaba?

X