Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Bugun cocuk sevindirme gorevimi tamamladim seldacim. Seldamin niyetine diyerek. yetim bir cocugu sevindirdim. Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin kuzucum
Canim benim Allah razi olsun.Bende senin icin Eyup Sultanda lokum dagiticam insallah dua ettirdikten sonra.Benim icin bir arkadasim lokum dagitti bende senin icin dagittiricam...Sonra hamile kaldim bak...Tupum benim diye seviyorum karnimiiii

Kızlar lütfen yardımcı olun cok kafama taktım bugün saat 11.45 te aşılamam oldu ancak daha uzanırken bile sanki bir ıslaklık oldu altımda ama öyle cok değil. Sonra 10 dk sonra kalktım eve geldim yeniden uzandım ve smdi sanki ara ara yine akıntı gibi hafif geliyor. Spermler akıyor sanırım acaba bu kötü bi durum mu normal mi?
Normal bir durum merak etmeyin

Kızlar lütfen yardımcı olun cok kafama taktım bugün saat 11.45 te aşılamam oldu ancak daha uzanırken bile sanki bir ıslaklık oldu altımda ama öyle cok değil. Sonra 10 dk sonra kalktım eve geldim yeniden uzandım ve smdi sanki ara ara yine akıntı gibi hafif geliyor. Spermler akıyor sanırım acaba bu kötü bi durum mu normal mi?
Benimde öyle oldu sorduğumda hemşire sperm değil orayı steril ederken kullanılan sıvı dedi. Spermler ileri gitti dedi umarım sperm akmamıştır.

Kizlar kan testi yaptim sonucu 70.65 o kadar mutluyum ki anlatamam.Allahim hepinize nasip etsin.Cok dua ettim cok dua ettim.Toplu dua o kadar onemliki hepinizi cok seviyorum.Ayrica hamileligin hic bir belirtisi yok ara ara batmalar disinda :)
Çoook tebrik ediyorum...
saglikla kucagina alirsin insh canim

Kizlar uzun zamandir kk girememistim :110:
Herkese merhaba
2. Aşılama yerine tüp bebeğe karar verdik.arastirmaya devam ediyorum sanirim sisli memorialde karar kilacagim. Sizler nasilsiniz?guzel haberlerinizi duymak dilegiyle:KK73:

aşılaması tutan arkadaşları tebrik ediyorum
sağlıkla kucaklarına alırlar inşallah. diğer arkadaşlara ben dahil inşallah bu yolda rabbim hayırlı ve sağlıklı evladlar nasip eder inşallah
arkadaşlar bende bu ay aşılama yaptıracağım. adete 3 gün var öncesinde testler yapılıyormu
benim adet cumaya denk gelecek 2-3 günler hafta sonuna geliyor ne yapmalıyım tecrubeli arkadaşlar yardımcı olabilirmi druma ulaşamıyorum

Kizlar uzun zamandir kk girememistim :110:
Herkese merhaba
2. Aşılama yerine tüp bebeğe karar verdik.arastirmaya devam ediyorum sanirim sisli memorialde karar kilacagim. Sizler nasilsiniz?guzel haberlerinizi duymak dilegiyle:KK73:
Canim cok dogru karar simdiden hayirli olsun.Fulya Bahceci Guvenc Hocayi cok cok cokkkkk tavsiye ediyorum.Embriyologlari ve labaratuarlari muhtesem.Benim ilk denememdi.Asilamadan sonra.Bence gorusme ucretsiz birde Hocamla gorus sevgiler.

aşılaması tutan arkadaşları tebrik ediyorum
sağlıkla kucaklarına alırlar inşallah. diğer arkadaşlara ben dahil inşallah bu yolda rabbim hayırlı ve sağlıklı evladlar nasip eder inşallah
arkadaşlar bende bu ay aşılama yaptıracağım. adete 3 gün var öncesinde testler yapılıyormu
benim adet cumaya denk gelecek 2-3 günler hafta sonuna geliyor ne yapmalıyım tecrubeli arkadaşlar yardımcı olabilirmi druma ulaşamıyorum
Cumartesi bir cok yer acik canim.Doktorunla gorus bence.Simdiden hayirlu olsun.Benimde tup bebekte oyle olmustu.2 gun cumartesiye gelince sorun yasamadim.

Cumartesi bir cok yer acik canim.Doktorunla gorus bence.Simdiden hayirlu olsun.Benimde tup bebekte oyle olmustu.2 gun cumartesiye gelince sorun yasamadim.

hamişim öncelikle rabbim evladınızı sağlıkla kucağınızda göstersin. çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için

Canim cok dogru karar simdiden hayirli olsun.Fulya Bahceci Guvenc Hocayi cok cok cokkkkk tavsiye ediyorum.Embriyologlari ve labaratuarlari muhtesem.Benim ilk denememdi.Asilamadan sonra.Bence gorusme ucretsiz birde Hocamla gorus sevgiler.
Seldacim yarin 14:30 ön görüşme randevusu aldım Güvenç hoca.Allah hayirlisini versin insh ben de dogru merkezde karar kılar :anneadayı: haberleri veririm.
tavsiyen için çok tesekkurler

Seldacim yarin 14:30 ön görüşme randevusu aldım Güvenç hoca.Allah hayirlisini versin insh ben de dogru merkezde karar kılar :anneadayı: haberleri veririm.
tavsiyen için çok tesekkurler
Canim merhaba cok dogru bir secim bana guven.Sikdi gitmis olmalisin nasil gecti gorusmen benden cok selam soyleseydin.Canim doktorummm can doktorum.Insallah senin de bebegin olur benim degerlerim iyice yukseldi maasallah.Allahim herkese versin sana da insallah

X