Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Agmaaaannn valla yarin calisiyorum. Hiiiiccc gitmiycem zaten 18 di dun. Yarina 20 yada 21 olur son denemem zaten. Alcam eczaneden saglik ocaginda vurdur yallah. Bellimi olur seldam belkide tutar kiz. :KK48::olamaz: ay benim denisss26 mmmm nerede yaaa.
Benim doktorum 18 mm gordugu gün yarim doz daha igne vur ertesi gun şu saatte ovitrrel vur. 36 saat sonradaa asilamaya gel demisti. Yani son boyutu kontrol icin cagirmamisti bile. Ignelerin hepsini de kendim vurdum. Asilama saati icin randevuyu kararlastir ama bence. Umarim sonucun da guzel olur

Öyle düşünme kuzum her bünye farklı olduğu için belirtiler de farklıdır inşallah güzel haberlerini bekliyorum sen bendem bir gün önce yaptırdın aşılamayı hemen belli oluyor mu ya bugün 14 ü gittin mi kuzum inşallah pozitiftir :)
Hayır gitmedim evde test yaptım negatif çıktı ben de test yaptırmak istemedim ne bilim öyle inşallah senin tutmuştur canım

Hayır gitmedim evde test yaptım negatif çıktı ben de test yaptırmak istemedim ne bilim öyle inşallah senin tutmuştur canım
İdrar testi mi yaptın evde o ancak Reglin geciktikten sonra belli olur henüz erken test için , mesela benim 23-24 ünde gitmem lazım teste sende benden bir gün önce yaptırdın daha erken üzülme kuzum. Benim de kaşığımda hafif Ağrı'lar var Reglin olmam inş ya

İdrar testi mi yaptın evde o ancak Reglin geciktikten sonra belli olur henüz erken test için , mesela benim 23-24 ünde gitmem lazım teste sende benden bir gün önce yaptırdın daha erken üzülme kuzum. Benim de kaşığımda hafif Ağrı'lar var Reglin olmam inş ya
Evet canım idrar testi yaptım olmadı yani adet günümü beklicem artık hayırlısı ya inşallah sen hamilesindir canım dualarım seninle ve tüm anne olmak isteyenlerle :dua:

Canim benim asilama 1980 liraydi tutmadi biliyosun.Rahim filmi kan testi esimin testleri derken asilama bize 4500 liraya mal oldu toplamda o gitti bitti...6750 tup bebek masrafiydi 500 rahim dinlendirme icin aldilar yumurta toplama gunu hesabi kapatmaniz gerekiyor dediler kapattik.Kartlarla biraz nakit derken odedik.igneler ilaclar 2800 tuttu toplamda.Ama bundan sorna transfer var daha para almicaklar.Embriyolari dondurdular birde onun icin 1500 daha alicaklar sanirim.Burasi pahali Antalya belki daha uygundur.Insallah daha uygundur.Insallah bu ay hamile kalirsinda gerek kalmaz Rabbim ol desin olsun insallah.
Ay canim yaaaa 10 binide gecmis allahim insallah yuzunu guldursunnn. Guzel haberi o
Benim doktorum 18 mm gordugu gün yarim doz daha igne vur ertesi gun şu saatte ovitrrel vur. 36 saat sonradaa asilamaya gel demisti. Yani son boyutu kontrol icin cagirmamisti bile. Ignelerin hepsini de kendim vurdum. Asilama saati icin randevuyu kararlastir ama bence. Umarim sonucun da guzel olur
Canim ben asilama yaptirmiycam tsk ederim sagol beni aydinlattigin ve guzel dileklerin icin. Obur aya tupe gecicem bu son catlatmalarim. Ins hepimizin yuzu guler ya

Hah hah ha abla.guldurdun beni.neden çektik birbirimizi anlıyorum hoca hocayı tekkede deli deliyi her yerde.bende senin dediğin gibi düşünüp nasıl olsa hep ayni zamanda ayni ebatlarda oluyor diye kendim vurdurdum.ne deyip yap gitsin ya ha doktor vurmuş ha sen ki sen öncesinde yumurta na baktirmissin bende yumurta varmı onu bile bilmeden yaptırdım.
Yawrum aklin yolu birdir. Ne yapalim bunlar tecrubeden oluyo artik. Havadan yere yumurtan 20 olmus desin diye 230 veremiycem ona. 4. Ayim artik ne yapiyor yapacak biliyorum anlatti zaten. Delilik oldugunu dusunmuyorum. valla gittim aldim eczaneden ancak eczanede yokmus getirtti derken saglik ocagi kapandi denizim. :KK48: gittim ozele acil bolumune vurmadilar :KK48: dr recetesi nerde olmadan vuramayiz dediler. Komsum eski hemsire gittim ona vurdurdum valla. Tertemiz oldu :KK48:

@Yonca__ @selda3334 valla kızlar oruç beni fena çarpıyor.hicbirseye baktığımızda yok bide sipam hastalandı ateşli falan onlarla uğraşırken nete pek bakamiyom.yonca abla çatlatma iğnesini kendin yaptır.18mm mis en fazla 21olur tam kıvamında olur.boşu boşuna harcama parani.kendi cepleri dolsun diye habere para tuzağı bunların ki.inşallah tutunur bebisin.olmazsa da kemal ozgure mi gitcen?seldacim senin için oldu bu sefer diyorum bizimde hicbir sorunumuz yok sadece benim rahim azcik sola yatık.ama engel değil diyorlar.bi tane evladım var elhamdülillah Rabbim hic olmayanlara tattirsin ama kardeş demek can demek kalabalık bi ailem olsun isterdim hep Rabbim neyi uygun gördüyse o.inşallah Rabbim bu güzel dualarimiza cevap verecek.O'na hiçbirşey zor değil sadece zamanı var iste.
Ah bebegimmmm allah kabul eylesin orucunu. Ufakligin icinde cok gecmis olsun. Evet canim kemal ozgure gidicem. Hayirlisi bakalim.

Yawrum aklin yolu birdir. Ne yapalim bunlar tecrubeden oluyo artik. Havadan yere yumurtan 20 olmus desin diye 230 veremiycem ona. 4. Ayim artik ne yapiyor yapacak biliyorum anlatti zaten. Delilik oldugunu dusunmuyorum. valla gittim aldim eczaneden ancak eczanede yokmus getirtti derken saglik ocagi kapandi denizim. :KK48: gittim ozele acil bolumune vurmadilar :KK48: dr recetesi nerde olmadan vuramayiz dediler. Komsum eski hemsire gittim ona vurdurdum valla. Tertemiz oldu :KK48:
İyi yapmissin abla.ben burada okuduğum yazılarda iğneleri yazıp doktorlar kendin vuracaksin deyipte kendi kendilerine iğne yapanları okumuştum.o kadar zorlu bi iğne değil ehemmiyetli değil yani.inşallah kalirsinda tüpe gerek kalmaz.olmazsa da benccede kemal beye git.Allah yardımcımız olsun inşallah

İyi yapmissin abla.ben burada okuduğum yazılarda iğneleri yazıp doktorlar kendin vuracaksin deyipte kendi kendilerine iğne yapanları okumuştum.o kadar zorlu bi iğne değil ehemmiyetli değil yani.inşallah kalirsinda tüpe gerek kalmaz.olmazsa da benccede kemal beye git.Allah yardımcımız olsun inşallah
Ins canim yaaa. Ins ikimizde kendi tedavimizle hamile kaliriz :KK19:seni bu alemde yanliz birakirmiyim. Ovitttrellllimiiii kendiiim aldim tek basimaaaa kendim yaptim :KK48:. Denizim yaaa iyiki varsin:KK15:

Ins canim yaaa. Ins ikimizde kendi tedavimizle hamile kaliriz :KK19:seni bu alemde yanliz birakirmiyim. Ovitttrellllimiiii kendiiim aldim tek basimaaaa kendim yaptim :KK48:. Denizim yaaa iyiki varsin:KK15:
Canım benim bu neşeli hallerine bebek sesleri eslik etsin inşallah. Çok tatlı bi anne olacağın kesin.aynen öyle. ignemi kendim aldım tek basıma kendim yaptım..hobaaa :halay::KK49:hadi hayırlı olsun abla inşallah:KK19:bayram sekerlerimiz gelir bu ay inşallah:21:

X