Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Benim kan testim negatif kızlar malesef :KK42:
Sizlerin inşallah olumlun olur
Canım üzülme demek çok anlamsız biliyorum... Çünkü 11 aydır yaşıyorum aynı duyguları... Buda bizim bir sınavımız öyle düşünüyorum ben... Yeniden tedavi sürecine başladığında toparlanıyor insan... İnşallah önümüzdeki ay Rabbim nasip eder daha fazla bekletmez canım...

Az giybet yapayim yoksa delircem. Ayni isyerinden calistigim isinden ayrilali 2 ay olan bir arkadasim ugradi simdi isyerine. Kiz akdeniz anemisi kollar degnek zayiflik hastaligi olurya oyle. Gorseniz bundan cocuk olmaz dersiniz. Gitti dugun olmadan ayni evde yasamaya basladi. Gectigimiz cumartrside dugunu oldu. Taki toplama dugunu. Simdi diyorki abla hamileyim 6 haftalik az once kalp atisini dinledik. Dr dediki cok zayifsin buna ragmen tutunmus. ay kafayi yiycem ben az kaldi. Yani tabiki kimsenin evladinda gozum yok. Allah herkezin evladini herkeze bagislasin. Allah hamile olnak isteyen herkeze nasip etsin. Ben ne yapayim milletin hamileligini. Ben bana ait olani istiyorum. 4 yillik evliyim normal bir evlilik hayati. Saglik olarak hicbir problemim yok. Ben anlamiyorum. Allaha siginiyorum ama Bu is bana pek adaletli gelmiyor. Isyanim bu. Hayat cok acimasiz gercekten. Biz kendimizle ugrasip mucadele ederken sacma sapan iliskilerin meyvesini gozumuze kulagimiza sokuyor. Cok acimasiz geliyor bana. Hayatta dibi gordunmu deseler psikolojik olarak gercekten dibi boyladigim bir noktadayim

Son düzenleme:
Az giybet yapayim yoksa delircem. Ayni isyerinden calistigim isinden ayrilali 2 ay olan bir arkadasim ugradi simdi isyerine. Kiz akdeniz anemisi kollar degnek zayiflik hastaligi olurya oyle. Gorseniz bundan cocuk olmaz dersiniz. Gitti dugun olmadan ayni evde yasamaya basladi. Gectigimiz cumartrside dugunu oldu. Taki toplama dugunu. Simdi diyorki abla hamileyim 6 haftalik az once kalp atisini dinledik. Dr dediki cok zayifsin buna ragmen tutunmus. ay kafayi yiycem ben az kaldi. Yani tabiki kimsenin evladinda gozum yok. Allah herkezin evladini herkeze bagislasin. Allah hamile olnak isteyen herkeze nasip etsin. Ben ne yapayim milletin hamileligini. Ben bana ait olani istiyorum. 4 yillik evliyim normal bir evlilik hayati. Saglik olarak hicbir problemim yok. Ben anlamiyorum. Allaha siginiyorum ama Bu is bana pek adaletli gelmiyor. Isyanim bu
Kıyamam canım ya çok iyi anlıyorum seni aman dikkat et sakın isyan etme bu bizim imtihanimz Allaha sığın dua edip sabretmekten başka yapacağımız birşey yok malesef:110:ben hamile kaldım bir ay sonra görümcem hamileligini öğrendi sonra ben düşük yaptım o aynı gün ikiz olduğunu öğrendi hemde hamile kaldığından haberi bile yoktu ben tam bir yıkım yaşadım o istemediği bi gebelik olsa da yaşadığı risklere rağmen sağlıklı nur topu gibi bebekleri oldu yani veren de Allah alan da :110:şimdi o bebekleri her gördüğümde benim bebeğim aklıma geliyo yaşasaydı benimki de onlar gibi olucaktı..... Ya sabır :dua: bizler de Anne olacağız er yada geç ben buna inanıyorum

Kıyamam canım ya çok iyi anlıyorum seni aman dikkat et sakın isyan etme bu bizim imtihanimz Allaha sığın dua edip sabretmekten başka yapacağımız birşey yok malesef:110:ben hamile kaldım bir ay sonra görümcem hamileligini öğrendi sonra ben düşük yaptım o aynı gün ikiz olduğunu öğrendi hemde hamile kaldığından haberi bile yoktu ben tam bir yıkım yaşadım o istemediği bi gebelik olsa da yaşadığı risklere rağmen sağlıklı nur topu gibi bebekleri oldu yani veren de Allah alan da :110:şimdi o bebekleri her gördüğümde benim bebeğim aklıma geliyo yaşasaydı benimki de onlar gibi olucaktı..... Ya sabır :dua: bizler de Anne olacağız er yada geç ben buna inanıyorum
Ins

Az giybet yapayim yoksa delircem. Ayni isyerinden calistigim isinden ayrilali 2 ay olan bir arkadasim ugradi simdi isyerine. Kiz akdeniz anemisi kollar degnek zayiflik hastaligi olurya oyle. Gorseniz bundan cocuk olmaz dersiniz. Gitti dugun olmadan ayni evde yasamaya basladi. Gectigimiz cumartrside dugunu oldu. Taki toplama dugunu. Simdi diyorki abla hamileyim 6 haftalik az once kalp atisini dinledik. Dr dediki cok zayifsin buna ragmen tutunmus. ay kafayi yiycem ben az kaldi. Yani tabiki kimsenin evladinda gozum yok. Allah herkezin evladini herkeze bagislasin. Allah hamile olnak isteyen herkeze nasip etsin. Ben ne yapayim milletin hamileligini. Ben bana ait olani istiyorum. 4 yillik evliyim normal bir evlilik hayati. Saglik olarak hicbir problemim yok. Ben anlamiyorum. Allaha siginiyorum ama Bu is bana pek adaletli gelmiyor. Isyanim bu. Hayat cok acimasiz gercekten. Biz kendimizle ugrasip mucadele ederken sacma sapan iliskilerin meyvesini gozumuze kulagimiza sokuyor. Cok acimasiz geliyor bana. Hayatta dibi gordunmu deseler psikolojik olarak gercekten dibi boyladigim ugrabir noktadayim
Guldurdun beni canim:)Hayat iste.Ben biliyorum bir gun hepimizin cocugu olucak

Az giybet yapayim yoksa delircem. Ayni isyerinden calistigim isinden ayrilali 2 ay olan bir arkadasim ugradi simdi isyerine. Kiz akdeniz anemisi kollar degnek zayiflik hastaligi olurya oyle. Gorseniz bundan cocuk olmaz dersiniz. Gitti dugun olmadan ayni evde yasamaya basladi. Gectigimiz cumartrside dugunu oldu. Taki toplama dugunu. Simdi diyorki abla hamileyim 6 haftalik az once kalp atisini dinledik. Dr dediki cok zayifsin buna ragmen tutunmus. ay kafayi yiycem ben az kaldi. Yani tabiki kimsenin evladinda gozum yok. Allah herkezin evladini herkeze bagislasin. Allah hamile olnak isteyen herkeze nasip etsin. Ben ne yapayim milletin hamileligini. Ben bana ait olani istiyorum. 4 yillik evliyim normal bir evlilik hayati. Saglik olarak hicbir problemim yok. Ben anlamiyorum. Allaha siginiyorum ama Bu is bana pek adaletli gelmiyor. Isyanim bu. Hayat cok acimasiz gercekten. Biz kendimizle ugrasip mucadele ederken sacma sapan iliskilerin meyvesini gozumuze kulagimiza sokuyor. Cok acimasiz geliyor bana. Hayatta dibi gordunmu deseler psikolojik olarak gercekten dibi boyladigim bir noktadayim
Allah sevdiği kullarını sınarmış denermis isyan edecekmiş diye.yada kendine yakinlassin diye dert verirmiş.derdimiz hic bitmiyoki bu bitse başka birşey başkası bitse daha başka birşey.Rabbim verir inşallah abla defalarca tüp bebek deneyenler var daha biz yaptı igneydi asilamaydi onlarla ugrasiyoruz.inşallah gerek kalmaz son evrelere.yumoslar var spermler de var şükür elbet günü geldiğinde olacak Allahın izniyle

Canım benim üzülme demek anlamsız kalıyor. Tmm uzuntunu yasa.ama yıpratma kendini.yumurtamsı oluşuyor şükür esimizinde spermi var.Rabbim nasip edecek inşallah sadece zamanı değilmiş demekki

Hayirlisi olsun canim benim.Insallah en kisa surede senin de olur

Canım üzülme demek çok anlamsız biliyorum... Çünkü 11 aydır yaşıyorum aynı duyguları... Buda bizim bir sınavımız öyle düşünüyorum ben... Yeniden tedavi sürecine başladığında toparlanıyor insan... İnşallah önümüzdeki ay Rabbim nasip eder daha fazla bekletmez canım...

Canim az uzul tamammi bencede yipratma kendini. Bizimde olacak vakti degil demekki:KK64:
İnşallah kızlar sağ olun bu sefer çok ümitliydim olacak diye ama nasip olmadı. İnşallah sizlerden güzel haberler gelir.
Dr aradım durumu anlattım benim 11 tane yumurta oluşmuştu o yüzden gelmemi istiyo bi muayene edecekmiş ve bundan sonraki süreci konuşacağız. Eşimle biraz ara verelim dedik ama bakalım dr ne dicek pazartesi gidicem

İnşallah kızlar sağ olun bu sefer çok ümitliydim olacak diye ama nasip olmadı. İnşallah sizlerden güzel haberler gelir.
Dr aradım durumu anlattım benim 11 tane yumurta oluşmuştu o yüzden gelmemi istiyo bi muayene edecekmiş ve bundan sonraki süreci konuşacağız. Eşimle biraz ara verelim dedik ama bakalım dr ne dicek pazartesi gidicem
Doktorunu dinle canim bazen bizim duygularimiz hayallarimizin onune gecebiliyor.Pes etmek yok.Biz elimizden gelen her seyi yapicaz.1 ay 1 yil buyuk kayiplar degil.Benimde tutmamis olabilir.Yarin kan testi yaptiricam.Ve yine doktoruma gidicem ama ben bu kez tup bebek yaptiricam insallah.Yasim ilerliyo daha cok panik oluyorum.Sevgilerimle

kızlar dün asilamanin 13. günüydü akşam çok az kahve leke geldi adet oldum sandım ama devamı gelmedi biraz önce yine çok az yine kahve leke geldi sancı filan hiç bişey yok adet oldummu olmadimmi bilemiyorum adetimede daha 6 gün var :KK43:

kızlar dün asilamanin 13. günüydü akşam çok az kahve leke geldi adet oldum sandım ama devamı gelmedi biraz önce yine çok az yine kahve leke geldi sancı filan hiç bişey yok adet oldummu olmadimmi bilemiyorum adetimede daha 6 gün var :KK43:
Insallah bbebek vardir cnm benim ilk asilamamda pyle oldu az akinti geldi kesildi.kasik agrim oldu ama benim.sobra 3gun sonra adet oldum

Canim bazen oyle yerlesme kanamasi oluyormus. Oyle okumustum. Ins oyledir. Bebis yerlesiyordur

bnede bu ay aşılama olcam inş kızlae adetime 3-4 gün var heyecanlıyım eşimde de bende de sorun yok sebepsiz infetilite bizimki :KK43: bi kere doğal yolla gebe kaldım ama 5 ay önce kürtaj oldum inş bu sefer bebeğime kavuşurum..

Denisss26 canim daha iyimisin?
Evet abla şükür. Dun ve önceki gün berbattim.ama bugün daha iyiyim hala kırmızılari görmedim.kan testi yaptırmak istiyorum Dr salı günü demişti.ama değer dusuyorsa bian önce adet olmak istiyorum vücut dengem bozuldu resmen.

X