Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Uzulme canim bak selda ne kadar dogru seyler yazmis. Vakti geldiginde hepimizin olacak. Hem sen aglarsan esin ne yapsin dusun. Yazik adama etkileme onu. Allahim gonlunden geceni en kisa zamanda nasip etsin. Asilaman hayirli olsun. Umutlu olalim sonuca ne cikarsa ciksin hazirlikli olalim. Yola devam. Yilmak yok :KK15:
Bitanem ne dusunuyorum biliyo musun?Herseyi yaratan Allah cana can kana kan veren Allah bize evlat vermezse yok mu bir bildigi?Zamani gelince vericek elbet:)Ve ben engelli cocuklarla calisiyorum bir rehabilitasyon merkezim var yani engelli cocuklar okulu orda zaten 300 cocugum var benim.Hayirlisini dilemeyi sabretmeyi gordugum icin isittigim icin konustugum icin okudugum yazdigim icin anlayabildigim icin ozgur olabildigim icin sukretmeyi iyi biliyorum.Bir tane de kanimdan olsun istedim ve inaniyorum nasipse olucak.Hayirlisini dileyelim isyan etmiyelim.Yer gok dua dua edelim.Size bir suru hikaye anlatabilirim nolur hayirlisini dileyin nolur...Allahin vermedigine uzulmek isyan etmek bizim ne haddimize...Sizler cok ozelsiniz...Burda bur arkadasimiz bir kadinin hic yumurtlayamadigindan bahsetmisti.Bende tup bebek merkezinde bir erkegin hic sperminin olmadigina sahit oldum.Nolur sukredin.Uzulmeyin.Dua edin.Hepinize sevgiler....

Canim benim ne guzel ne dogru yazmissin.Hersey olmak zorunda degil dusunsene hersey istedigimiz gibi...Bisey istiyosun hopp diye oluyo.Ne anlami kalir hayatin isteklerimizin.Zor olsun ki tatli olsun.Ama yine dualarim Allah bize en kisa zamanda bebis versin hepimize...Sinavimiz bebisle olmasin.Sen yap felsefe yap ne yaparsan yap...Ayrica cok guzel yapiyosun felsefeyi...Yeni bir topik acalim Asilamasi tutmayip umudunu kaybetmiyenler diye...
Olur valla güzel fikirrr

Meraba arkadaslar ikinci asilamayi yaptirdim ama umut yok.esimin spermleri gderek azaliyo. Doktor iki asilama daha deneyebilirsiniz tup bebege gecin dedi.cok uzuluyo insan.cok caresiz olmak cok kotu.aglamaktan artik gozyasim akmiyo.cok uzuluyorum cok korkuyorum.cok caresizim Allahima dua etmekten baska elime birsey gelmio.esimi uzmemek icin yaninda guclu duruyorum bana guclu biri oldugumi soyluyo.ben onun yaninda guclu olmak zorundayim.ama o yanimda olmayinca guclu felan degilim hickirarak aglamaktan icim cikiyo.ben cok istedim cok istiyorum ama nasip olmayinca olmuo belki zamani var diyorum belkide kaderimiz boyle yazildi...arkadaslarim ya hamile ya bebegi var. Ortama bile katilamiyorum uzuluyorum kiskanmiyorum ama ozeniyorum.. ben artik masaya iki kisi degil 3kisi oturmak istiyorum.. uzun oldu arkadaslar kusura bakmyin.2yildir hasretim.. bir yildir bebegimiz olmadi sonrasinda esimde varikosel cikti.spermi cok dusuktu ameliyat oldu gecen yil.bekliyoruz asilamanin 2.sini yaptik. Ama umutlu konusmadi doktor. Ben cok uzuluyorum....
Şimdi herşeye bi çare var canım çok yıpratma kendini.eşine sperm çoğalması için ne yiyor ne içiyor neler denediniz bilmiyorum ama herşeyi deneyin derim.haplar bitkiler..Rabbim sifayi bir çok bitkilerle bize derman olarak vermiş.olmadı mi bu seferde başka bi metodu başka ilaçlar başka kürler deneyin.baktınız olmadı tüp bebek denersiniz yıpratma kendini.hala deneyeceginiz bir çok yol varken pes etmek olmaz.dik ve güçlü olmaya çalış.problem esindeyse bu daha çok sana düşüyor

Hayırlı cumalar kızlar pazar günü 11 de asilamam yapılacak biz en son eşimle salı günü birlikte olduk internette araştırdım 5 gün sonra spermler ölüyor felan diyo yardımcı olur musunuz bana
Valla canım eğer sorununuz yoksa bugun birlikte olabilirsiniz bence.bende duymuştum onu.asilamamdan 2gun önce birliktelik olmuştu.hatta ben korkmustum azsayida sperm cikcak diye ama olu olmasindan iyidir diye avutmustum kendimi.sperm yıkanmasında değer gayet iyi demişti doktorumuz.esimdede bendede problem yoktu ama bizde sebepsiz infertilite yani.

Evveeet kızlar geldi mübarek ay Allahın bereketi ve rahmetinin merhametinin dolu olduğu ay.dilerim ki Rabbimden bu mübarek ayin yüzü suyu hurmetine bizlere sağlıklı hayırlı uzuuunnn ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah. Hayırlı Ramazanlar..sevgi ve dua ile öpüyorum hepinizi:KK15:bu arada benim kırmızılar geldi.ama:duduk: hala sökülmedi.yeni ay ve yeni umutlar.Rabbim umutsuz birakmasin:dua:

Üzülme canım inşallah Allah'ım bize sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar verecek..
Sadece dua edip umut etmekten vazgeçmemeliyiz..
Kesinlikle canım.kırmızılar bu gün gördüm.ama inanirmisin mutluyum beni belirsizlik zorluyor.simdi yeni bi ay ve yeni umutlar.su mübarek bereketli ayda gelir inşallah bebislerimiz.

Kesinlikle canım.kırmızılar bu gün gördüm.ama inanirmisin mutluyum beni belirsizlik zorluyor.simdi yeni bi ay ve yeni umutlar.su mübarek bereketli ayda gelir inşallah bebislerimiz.
Aynen canım..
Stres yapmamak lazım. Ben en son 27 martta adet oldum sen yine iyisin adet olmuşsun bende oda yok :KK43:
Bu güzel ayı iyi değerlendirip bol bol dua etme zamanı inşallah..

Hayırlı ramazanlar kızlar İnşallah bu mübarek ay da dualarımız kabul olur hayırlı evlatlar nasip olur hepimizde. Ramazan başlangıcında veyahut ramazan ayı boyunca da fetih suresi okuyanın evinden bolluk bereket eksik olmaz, gönlündeki arzu ve dilekleri gerçekleşirmiş Türkçesinden bile okusanız olur bence :KK52:

Kızlar bugün çarşıya gittim durumla konuştum buay dinlencem sadece klomen istiyom dedim tmm olur dedi.aktarma gittim çakşır otu aldım hayıt otu aldım incir aldım testere dişli aslan percemi aldım.hepsi Rabbimin mukemmel bitkileri arastirmanizi tavsiye ederim caksir kokunun faydalarina hayran kaldim.hem erkek icin hem kadin icin sifa kaynagi.bu ay bitkisel takilcam.yani.sadece kullanma sırasına koyamadim arastirmalardayim bilginiz varsa alayim ..opuyorum hepinizi sevgiyle kalin

Kızlar bugün çarşıya gittim durumla konuştum buay dinlencem sadece klomen istiyom dedim tmm olur dedi.aktarma gittim çakşır otu aldım hayıt otu aldım incir aldım testere dişli aslan percemi aldım.hepsi Rabbimin mukemmel bitkileri arastirmanizi tavsiye ederim caksir kokunun faydalarina hayran kaldim.hem erkek icin hem kadin icin sifa kaynagi.bu ay bitkisel takilcam.yani.sadece kullanma sırasına koyamadim arastirmalardayim bilginiz varsa alayim ..opuyorum hepinizi sevgiyle kalin
Canim bende az evel gordum kirmizilari senin tabirinle...Bende pazartesi gidicem insallah.Ben direk tup bebege gecicem.34 yasindayim canim buda beni sitrese sokuyo.Sende sakin uzulme dua edelim birbirimze Allah istiyen herkese bebek versin.Cok iyi yapmissin aktara ugriyarak.Hersey. guzel olucak.Birakmiyoruz bu topigi tamam mi ?Bu arada ben ilk kez uye oldum ve ne iyi yapmisim.Hepinize sevgiler

X