Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Beta 6 kizlar durum belirsiz ama sanki adet olacak gibiyim.aşılama ile tutsaydi çok daha yuksek olmalıydı ya kimyasal yada geç döllenme beklicem ilaç verdi folbiol ve progestan salak doktor bi hafta sonra gel dedi ya.2-3gunde katlaması gerekmezmi eğer sağlıklıysa beklicem cumaya kadar adet olmazsam kendim yaptircam kan testini
Canim benim insallah gec dollenmedir ve insalalh bebegin tutunmustur.Burda hepimize destek oldun moral verdin.Bizimde dualarimiz sana.Insallah hayirli haberler verirsin bize...Allaha emanet ol

Canim benim insallah gec dollenmedir ve insalalh bebegin tutunmustur.Burda hepimize destek oldun moral verdin.Bizimde dualarimiz sana.Insallah hayirli haberler verirsin bize...Allaha emanet ol
Allah razi olsun canım.dilerim öyle olur.olmasa da yola devam.cefa çekmeden sefa surulmuyo.ben inanıyorum bi kac aya burada hamileyiim yazıları dolacak.yeterki Allahtan umudumuzu kesmeyelim

Merhaba kizlar ben geçen ay gonal f iğne ve olgun 3 yumurta ile aşılama yaptırdım tutmadı. Adetin 2. Günü gittim menogon iğne verdi bu seferde yine asilama olacak iğneler le beraber çörek otu bal tarçın karışımına da başladım sabah akşam aç karnına yiyorum. bugun doktora gittim ve şok oldum menogon igne vurundum 5 gun adetin 3. Gunu baslamistim dün ignelerimde bitti bugün adetim in 8. Günü yani dün bitti sağda 1 tane yumurtam oluşmuş ve daha şimdiden 16 mm olmuş. bence bu tamamen çörek otu nun faydası. çünkü önceki aylarda da ilaç iğne kullandım ve yumurtam ancak 12. Gün filan bu büyüklüğe ulaşıyordu. Yanlış düşünmüyorum değil mi bu arada cuma günü 2. aşılama yapılacak

:nazar: :emir_bebek: Mayıs ayı Aşılama takvimi :emir_bebek::nazar:

İsim————ilaç adı—–————kaçıncı aşılama————aşılama günü————test günü

@Ececik12•••••••••••••••••• ilk aşılama••••••••••Hamile:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@Humanuryagizefe••••••••••ilk aşılama••••••••••••
Hamile:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@ogrtmnvn••••••••••ilk aşılama••••••••Hamile:anneadayı::emir_bebek::nazar:

D Denisss26 ••••••••••klomen•••••••aşılama•••••••••••9mayıs••••••••23 mayıs:nazar:
Pamukum22 Pamukum22
•••puregon•••••aşılama•••••••••••18mayıs :nazar:
S selda3334 ••••••••••
otriville••••••aşılama••••••••••••10mayıs:nazar:
@Zehra 8678•••••••••fostimon••••••aşılama•••••••••••8 mayıs :nazar:
Eylulll09 Eylulll09 ••••••••••gonal-f•••••••2.aşılama çipli••••10mayıs•••••••24 mayıs:nazar:
@Bebe58 •••••••••••gonal-f••••••••1.aşılama çipli••••9 mayıs :nazar:

@Yonca__••••••••••klomen••••••••çatlatma••••••••••••16 mayıs••••1 mayıs:nazar:
@fk0678••••••••••••gonal-f•••••••••1.aşılama•••••••••••26 mayıs:nazar:

@Edanonurum••••gonal-f••••••••2.aşılama•••••••••8 mayıs:nazar:
@Nrglctn•••••••••••klomen••••••••••1.aşılama•••••••••????????:nazar:

@Nuris0691••••••••klomen••••••••••2.aşılama••••••••17 mayıs:nazar:
@Emyldrm••••••••gonal-f•••••••••••2.aşılama•••••••••22 mayıs:nazar:

@servetim1234•••••klomen••••••••••2.aşïlama çipli••••22 mayıs:nazar:
@erzincann•••••••••klomen••••••••1.aşılama•••••••••20 mayıs••••2haziran:nazar:

Eklenmek isteyen arkadaşlar yukarıdaki bilgileri yazsınlar ekleyelim:KK66:
@_selvim_ 22 Mayıs pazartesi 11:30 da yapıldı aşılama .5 haziran Prugen klomen ovitre
1. Aşılama _selvim_ _selvim_

Kizlar adet sancisindan oluyorum regl gunum ayin 25'i.Test icin doktor 26"sinda yaptr dedi.Adet olmak istemiyorum.

Kizlar adet sancisindan oluyorum regl gunum ayin 25'i.Test icin doktor 26"sinda yaptr dedi.Adet olmak istemiyorum.
İnşallah olmazsın canım Rabbim yüzümüzü güldürsün... Benimde ayın 28inde daha simdiden ağrılarım var eyvah diyorum tutmadı herhalde aşılama heran olucak gibiyim daha şimdiden ister istemez insanın morali bozuluyor... Geçen ay arkadaşım hamileliğini öğrendi oda aynı bizim gibiydi adet oldum olcam diye bekliyordu çok ağrısı vardı sonra test yaptı sürpriz bebişi göbüşte... Bizlerinde inşallah öyle olur... Rabbim bu ay hepimize nasip eder inşallah:dua:

Canım hamile kalanlarda da oluyor adet ağrısı.dun bende öyle idim. Bugün daha iyiyim.hem bu gün bakılması gerekmiyormu kan tahlilinde çıkar.hayırlısı olsun canım

Merhaba kizlar ben geçen ay gonal f iğne ve olgun 3 yumurta ile aşılama yaptırdım tutmadı. Adetin 2. Günü gittim menogon iğne verdi bu seferde yine asilama olacak iğneler le beraber çörek otu bal tarçın karışımına da başladım sabah akşam aç karnına yiyorum. bugun doktora gittim ve şok oldum menogon igne vurundum 5 gun adetin 3. Gunu baslamistim dün ignelerimde bitti bugün adetim in 8. Günü yani dün bitti sağda 1 tane yumurtam oluşmuş ve daha şimdiden 16 mm olmuş. bence bu tamamen çörek otu nun faydası. çünkü önceki aylarda da ilaç iğne kullandım ve yumurtam ancak 12. Gün filan bu büyüklüğe ulaşıyordu. Yanlış düşünmüyorum değil mi bu arada cuma günü 2. aşılama yapılacak
Etkiliyor kesinlikle canım bitkisel kurler Rabbim bu sefer yüzünü guldursun inşallah tutar

Kızlar bişey sorucam size ben pazartesi aşılama oldum ama o günden beri acayip gaz var bende niye böyle oldu ki normalde adet olacağım zamanda gaz olurdu acaba erken mi adet olucam yani bu kadar çabuk olabilr mi ilk aşılamamda böyle bişey olmamıştı

Kızlar bişey sorucam size ben pazartesi aşılama oldum ama o günden beri acayip gaz var bende niye böyle oldu ki normalde adet olacağım zamanda gaz olurdu acaba erken mi adet olucam yani bu kadar çabuk olabilr mi ilk aşılamamda böyle bişey olmamıştı
Yok kuzum adetle alakalı değildir bende şişkinlik ve gaz oldu 12gune kadar devam etti.diğer arkadaşlar da falan da vardı.normal yani üzme canini

Yok kuzum adetle alakalı değildir bende şişkinlik ve gaz oldu 12gune kadar devam etti.diğer arkadaşlar da falan da vardı.normal yani üzme canini
İnşallah öyledir ya Dün bi arkadaşımla konuştum birlikte tedaviye başlamıştık İki aşılaması vardı negatif olan ve tüp bebek merkezi araştırdı ramazandan sonra başlayacaktı pco var onda da Dün hamile olduğunu öğrenmiş hemde hiç beklemiyorken Rabbimin mucizesi çok bizlere de nasip etsin inşallah :dua:

Kızlar aşılamanın 6. Günü bugün ve adet ağrısı gibi ağrım var normal mi acaba sizlerdede oldumu... Vallah moralim çok bozuldu yaaa...o_O

Aynen bende pazartesi oldum aşılama zart zurt geziyorum evde yemin ederim

Kızlar aşılamanın 6. Günü bugün ve adet ağrısı gibi ağrım var normal mi acaba sizlerdede oldumu... Vallah moralim çok bozuldu yaaa...o_O
Canım baksana Burda herkes benzer şeyler yaşamış adet olacak gibi ağrısı olup hamile olanda var olmayanda akışına bırak korkma dua et bol bol

Aynen bende pazartesi oldum aşılama zart zurt geziyorum evde yemin ederim
Ayy bu nedir böyle ya :KK48:

Olmaz mi?Ben gun gun yazdim canim herseyi...Hamile kalirsam burdan ayrintili herseyi yazicam.Gaz siskinlik adet agrisi hala devam ediyo ozellikle dun adet sancisindan bayiliyodum ben ellerim bacaklarim titresi nefes alamadim.Wc ye gittim oldum diye olmamisim.Asilamnin ilk gunlerinden itibaren sanci devam etti.Dr jelden dolayi dedi.Biliyorum rahat degilsin ama Allaha birak.Dua et.Bizede kendinede.Bizim de dualarimiz sana

Olmaz mi?Ben gun gun yazdim canim herseyi...Hamile kalirsam burdan ayrintili herseyi yazicam.Gaz siskinlik adet agrisi hala devam ediyo ozellikle dun adet sancisindan bayiliyodum ben ellerim bacaklarim titresi nefes alamadim.Wc ye gittim oldum diye olmamisim.Asilamnin ilk gunlerinden itibaren sanci devam etti.Dr jelden dolayi dedi.Biliyorum rahat degilsin ama Allaha birak.Dua et.Bizede kendinede.Bizim de dualarimiz sana
İnşallah canım Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün müjdeli haberlerimizi paylaşalım

X