Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Benim ilk aşılama tutmadı malesef sonuç negatif :KK43: :KK61:
Yapma canım ya merak ediyordum seni benimde senin gibi kistim var :KK42: bende dün İkinci aşılamamı oldum nasip kısmet herşey ben bu sefer de olmazsa tüp bebege geçmeyi düşünüyorum vakit kaybetmeye gerek yok bence üzülme güçlü ol sende aşılama da ki oranları biliyoruz zaten şans çok düşük bizimde bebeğimiz olacak bir gün :KK39:

Yapma canım ya merak ediyordum seni benimde senin gibi kistim var :KK42: bende dün İkinci aşılamamı oldum nasip kısmet herşey ben bu sefer de olmazsa tüp bebege geçmeyi düşünüyorum vakit kaybetmeye gerek yok bence üzülme güçlü ol sende aşılama da ki oranları biliyoruz zaten şans çok düşük bizimde bebeğimiz olacak bir gün :KK39:
İnşallah canım herşeyin hayırlısı. Bende acaba ikinci aşılama değilde direk tüp bebekmi istesem doktordan çünkü bekleyişin sonundan hüsran çok kötü oluyor. İnşallah senin tutar canım

İnşallah canım herşeyin hayırlısı. Bende acaba ikinci aşılama değilde direk tüp bebekmi istesem doktordan çünkü bekleyişin sonundan hüsran çok kötü oluyor. İnşallah senin tutar canım
Bende aslında birinciden sonra direk tüp bebek diye düşündüm ama eşim İkinci aşılama konusunda ısrar etti onun için ikinciyi denedik. Doktorunla görüş eşin de isterse tüp deneyebilirsin canım hayırlısı olsun hepimiz için

Benim ilk aşılama tutmadı malesef sonuç negatif :KK43: :KK61:
Yola devam canim. saglik olsun neler var 3. De olmayanlar var. Olmadi tup bebek yapip olmayanlar var. Oyle yada boyle olacak. Yola devam. Uzulme diyemiyorum ama az uzul tamammi. Yeni aya dogru yeni umutlar olur. Allah gonlundekini versin

Yola devam canim. saglik olsun neler var 3. De olmayanlar var. Olmadi tup bebek yapip olmayanlar var. Oyle yada boyle olacak. Yola devam. Uzulme diyemiyorum ama az uzul tamammi. Yeni aya dogru yeni umutlar olur. Allah gonlundekini versin
Üzülmemek elde değil ama yapacak bişi yok herşeyde bir hayır vardır diyip sabrediyorum. Bakalım adet günğmü bekliyorum bu sefer tüp bebek isticem doktorda uygun görürse tüp bebek denemek istiyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun hepimizin kucağını doldursun inşallah

Üzülmemek elde değil ama yapacak bişi yok herşeyde bir hayır vardır diyip sabrediyorum. Bakalım adet günğmü bekliyorum bu sefer tüp bebek isticem doktorda uygun görürse tüp bebek denemek istiyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun hepimizin kucağını doldursun inşallah
Biliyorum canim cok zor. Ama dr a gidip yeni ilaclari alinca o zaman yeni umutlar oluyor bayagi bir rahatliyorsun. Rabbim hepimizin yuzunu guldursun

Canım sende mi yaptırdın bugün kan testi sanırım olumsuz dimi. İnşallah rabbim en kısa zamanda nasip etsin. Bende yarın öğreneceğim olumsuzsa bende tüp bebek düşünüyorum ama hemen değil ekim kasım da anca

Şimdi adet oldum bu ne yaaa:mad: daha vardı adet günüme. Ben şehir dışındayım bu ay doktora gidemiyorum ozaman of of ya nekadar şanssızım :KK61:

X