Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
D Denisss26 canım test yapcaktın ne oldu merak ediyoruz inşallah hayırlı haberle gelirsin
Beta 6 kizlar durum belirsiz ama sanki adet olacak gibiyim.aşılama ile tutsaydi çok daha yuksek olmalıydı ya kimyasal yada geç döllenme beklicem ilaç verdi folbiol ve progestan salak doktor bi hafta sonra gel dedi ya.2-3gunde katlaması gerekmezmi eğer sağlıklıysa beklicem cumaya kadar adet olmazsam kendim yaptircam kan testini

Mi
İnşallah geç döllenmedir canım. Hayır olsun bencede sen iki gün sonra bidaha kan testi yaptır.

Bekle canım dur hemen bağlama karalari belki aşılamada değil de sonra tuttu onun için düşük çıktı değerin İki gün sonra test yaptır tekrar inşallah hamilesindir @Denisss26

Kacinc
Kacinci gun cnm 14 demi bugun.ay hadi ins vardir degerin guzel .ins artar persembe baktir tekrar

İnşallah geç döllenmedir canım umutsuz olma ay heyecanlandım bende hayırlısı olsun

İnşallah kızlar Rabbim siniyor iste.verdiğinden sual olunmaz.çok dengesizim su an her zaman söylerim kirmizilari görmeden umut tükenmez hakkımızda hayırlısı.inşallah sizlerden güzel haberler aliriz

İnşallah kızlar Rabbim siniyor iste.verdiğinden sual olunmaz.çok dengesizim su an her zaman söylerim kirmizilari görmeden umut tükenmez hakkımızda hayırlısı.inşallah sizlerden güzel haberler aliriz
5 üzeri her zaman bir umut vardır demektir.Belkide aşılama ile değil sonrası olmuştur.İnş vardır canım ya moralini yüksek tut.

5 üzeri her zaman bir umut vardır demektir.Belkide aşılama ile değil sonrası olmuştur.İnş vardır canım ya moralini yüksek tut.
Hic kimyasal gebelik yasamadim.ama ben ona yoruyorum .adet olacak gibi agrilarim var o yüzden biraz düşük umudum.geç dollenmeysede mucizem olur

Canim ins gec dollenmedir sen allahtan gelen neyse ona tevekkul eden bi insansin. Bunun bilincindesin ve guclu bir insansin. Evet kirmiziyi yemeden tukenmez umut. Umuyorum gec dollenme olsun.

Canim ins gec dollenmedir sen allahtan gelen neyse ona tevekkul eden bi insansin. Bunun bilincindesin ve guclu bir insansin. Evet kirmiziyi yemeden tukenmez umut. Umuyorum gec dollenme olsun.
Geç döllenmeden umudum pek yok yinede Rabbim bilir abla.çünkü iki yumurta 20mmdi onlar çatlatma iğnesiyle catladilarsa tutmuş olsa bu değer çıkmazdı üçüncü yumurtamsa 7mmdi eğer o büyüyüp dollendiyse belki küçük bi ihtimal.ama baya baya adet kasık agrilarim arttı bu gün gelecek gibi kırmızılar.yılmak yok yola devam etcez.eşime üzüldüm. Neyse kirmizilari görünce haber ederim.sizden güzel haberler alırım inşallah

Canım adet ağrısı gebelikte de oluyor, ben şuan bile adet mi olucam acaba diyorum ama bugün doktorumla konuştum gebelik var dedi o yüzden ümidini kaybetme bence gelecek haftayı bekleme ve bu hafta sen tekrar yaptır tahlil

Hayırlısı canım kırmızılar gormezsem cuma günü tekrarlicam Allahtan umut kesilmez inşallah artar

Şimdi adet oldum bu ne yaaa daha vardı adet günüme. Ben şehir dışındayım bu ay doktora gidemiyorum ozaman of of ya nekadar şanssızım
Hakkında hayırlısı canım.demek zamanı değilmiş gelecek ayda incir soğan keciboynuzu hayıt otu kürü falan dene bitkisel kürlerden dra gidemiceksin diye 1ayini boşa geçirme.Rabbim gelecek ay yüzümüz u guldursun

Evet bu ay bişeyler yapıcam belki işe yarar. Ama çok üzüldüm eşime belli etmemeye çalışıyorum çünkü ben üzülünce oda üzülüyor. Rabbim biran önce sevindirsin hepimizi inşallah

Evet bu ay bişeyler yapıcam belki işe yarar. Ama çok üzüldüm eşime belli etmemeye çalışıyorum çünkü ben üzülünce oda üzülüyor. Rabbim biran önce sevindirsin hepimizi inşallah
Amin canım benimki de öyle sözde caktirmamaya calisiyorya .bende kırmızılar gelirse bakicam duruma gore bitkisel kur denicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…