Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Masallah bugun guzel haberler var tebrik ederim. allah sag salim kucaginiza almayi nasip etsin. Darisi bize olsun insallahhh. Bende bugun catlatma ignemi oldum. Dr bu ay cogul gebelik olabilir dedi. Hayirlisi diyorum ins tutar. Dertler biter
Hadi bakalım inşallah tutar abla.koca koca yumurtlamisin yanibu gün iki tane mutlu haber aldık çok sevindim ya inşallah devam eder mutlu haberler bizde verir inşallah

Ay kızlar bi yazı okudum ben şokkendi kendilerine tüp bebek yapmışlar resmen ve sonuç 2-3denemede pozitif

AAy pardon tüp bebek değil evde aşılama yapmışlar resmen.Rabbim çaresiz birakmasin ne taktikler çıkıyor

En baştan anlatım canım bir yıldır düşünüyorduk. Esimde problem yoktu ama ben de polikistik over vardi yumurta buyumuyordu hiç klomen ise yaramadı gonal f 450 112.5 doz kullandım hemen büyüdü 2 yumurta oluştu önce 11 di ikisine sonra 18 ve 19 oldu. Çatlama iğnesi oldum salı perşembe aşılama yapildi

Kaç zamandır bekliyordunuz bebisi ? İnan çok sevindim inşallah sagliklica kucağınıza alırsınız

:)cok merak ettim nasil yapmislar:)
Canım kadının eşinin geç boşalma sorunu varmış.eliyle bosaliyormus adam.akıllarına bi fikir gelmiş.bu geç boşalma olduğunda adam spermleri eczaneden aldıkları ucu ignesiz siringayla kadının rahmine olabildiğince içine zerk etmişler.2-3kere bu şekilde yapmışlar ve sonuç pozitif ...demokraside çareler tukenmiyor yani

Hayırlı olsun canım benim kardeşim de pkolu 1senedir istiyor daha tedaviye baslamadi .ama sizin bu sureci ve hamile kalmanizi anlaticam.eminim umut dolacaktır içi.ilk aşılama demi canım?

Kızlar iyi aksamlar hepinize aşılama nasıl yapılıyorr bugün hsg cektirdim cok rahat gecti şükürler olsun hiçbir sorun cıkmadı da hersey normal doktorum eger olmazsa bayramdan somra asılama yapalım dedi ama nasıl oluyor agrı acı varmı?

Hmm klomen mi veriyolar once yumurta gelistirmek icin. Ben 2 ay once klomen kullandim ama kontrole gittigimde baska doktor vardi yumurtaya bakti iyi dedi boyutu gelisimi catlatma ignesi falan da vermedi. 2 ay gecti ustunden bu ay asilama icin ozele gideyim dedim ama en erken adetin 5.gununden sonra gidebilirim.bu ay istesemde yaptiramam o zaman canm onumuzdeki ay da ramazana denk geliyo bilemedim napsam. Bu arada cevap verdigin icin tesekkur ederim

Ramazanda da klomen ve çatlatma iğnesi ne devam et o zaman canım klomene sahurda ve iftarda alırsın bos geçirme hem mübarek ay oruçlu oruçlu dua edersin.eğer o ayda tutmazsa aşılamaya öyle düşünürsün.

Hsg de aci hissetmediysen aşılamaya hicbirseycik hissetmezsin canım.aci duyanlar ya vajinasi dar olan yada kendini kasanlar..klomen veya iğne kullanıyorsunuz adetinin 5gunu ve 5gun kullanıyorsunuz 14gunu yumurtalara bakıyor belli büyüklüğe gelmişse çatlatma iğnesi vuruyorlar 24-36 saat sonra aşılama yapılıyor.aşılama dan 2saat öncesi eşinden soerm alınıyor ve sperm yıkaması yapılıyor ( iyileri hareketlileri seçiliyor)asilamada rahme spekulum takılıyor şırınga ya çekilen spermler seruma benzeyen kanul aracılıyla yumurtaya en yakin yere bırakılıyor.. Allah yar ve yardımcı olsun canım

Bravo akillicaBildigimiz asilama olmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…