Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Benimde 8 günüm tutan arkadaşlar belirtilerinizi anlatabilirmisiniz
Yeni gordum canim.Tatlım topigi bastan sona okursan belirtileri görürsün aşılama ile hamile kalan daha yeni iki anne adayımız var.onlarda bu gün öğrendiler hamile olduklarini.birinde yanlış hatirlamiyorsam aşırı şişkinlik gaz ve adet ağrısına benzer ağrılar vardı.diğerini hatırlamıyorum.ama belirtilere takılma çünkü herkeste farklı oluyor kiminde hic belirti bile olmuyor.

Tesekkur ederim denisss26 ayın 18 de tahlil yapicam yani 3 gunumde tutup tutmadıgını ogrencem. Sonucu yazarim. Allah herkese nasip etsin inş.

Kızlar benim halim nolcak ya :110:bi gorseniz gobusum 4aylik hamile gibi :anneadayı:kasık ağrılarında var inceden inceye ayaklarımi toparlayarak oturamiyom o derece yani:işsiz: bide gazman halim devam zort zort:KK48: bide altta ıslaklık var bi kaç gündür:KK51: hayra mi yorayim napiyim ben :KK24:?

Denisss26 bn bu kabizlik ve gaz sorununu doktoruma danisip hamileler icin uygun ilaclardan verdi. Siskinligim indi. Gazimi kendimi skmadan rahatca brakabiliyorum. Afedersiniz ama patliycak gibiydim. Doktoruna danis. Bunlar bir haftada iniyo. Ilsclarin etkisiyle olan seyler. Ben suan cok rahatim.

Ay hadi canım bu ayin 3uncu hamileside sen olursun inşallah:KK72:
Canım benim çok teşekkür ederim cıvı verdiğin için arkadaşlarda hayırlı olsun sağlıkla kucaklarına almak nasip etsin rabbim benim sürekli idrar çıkmam ve hep bi ince sızılarım kasıklarda ama bu tuvalet idrarbeni mahvetti su içen biride değilim anlamış eğilim gaz ever bendede var sen kaçıncı gündesin

Inş canım tutmazsa bir daha deniycem zaman kaybetmeye gerek yok. Ikinci asilamami yaparim. Rahat olun beklemek zor ama kafanizi dagitcak seyler okuyun int. Vs. Sitres yapmayin bu konulari bile cok konusmayin. Olumsuz haberleri okumayin gerek yok guzel dusunun guzel seyler olsun. Bdn progestan da kullaniyorum. Dusugu onlemesi icin. Bu ilaci kullanipta 10. 11 12 13 gunlerde adet olanlar bile var. Bn olmadim. Yeflesme kanamasindan doz edenler var. Hic kanamam olmadi. Cunki ben hdp dinlendim. Is yapmadim. Fiziksel olarak yormadim krndimi.

Canım benim çok teşekkür ederim cıvı verdiğin için arkadaşlarda hayırlı olsun sağlıkla kucaklarına almak nasip etsin rabbim benim sürekli idrar çıkmam ve hep bi ince sızılarım kasıklarda ama bu tuvalet idrarbeni mahvetti su içen biride değilim anlamış eğilim gaz ever bendede var sen kaçıncı gündesin
Bende 9mayista yaptırdım canım.bol su iç canım su icmen önemli.idrar konusunda yapcak bisi yok.hem hamilelige alıştırma olur Rabbim yuzumuzu güldürür inşallah

Inş canım tutmazsa bir daha deniycem zaman kaybetmeye gerek yok. Ikinci asilamami yaparim. Rahat olun beklemek zor ama kafanizi dagitcak seyler okuyun int. Vs. Sitres yapmayin bu konulari bile cok konusmayin. Olumsuz haberleri okumayin gerek yok guzel dusunun guzel seyler olsun. Bdn progestan da kullaniyorum. Dusugu onlemesi icin. Bu ilaci kullanipta 10. 11 12 13 gunlerde adet olanlar bile var. Bn olmadim. Yeflesme kanamasindan doz edenler var. Hic kanamam olmadi. Cunki ben hdp dinlendim. Is yapmadim. Fiziksel olarak yormadim krndimi.
Aynen canım stres baş düşman.bende hic bisi yapmıyorum yemek yapmak vs dışında temizligide eşime havale ettim ohhh misss gecen ay ben klomen+ çatlatma iğnesi+progestan kullandım kan negatif çıkınca ilacı bırak dedi 2-3gune adetin gelir dedi ve öyle oldu. çatlatma dan 17gun sonra adet gördüm.ya birde gerçekten herkesin farklı oluyor durumları.Aryacim bugünkü hamilelerden biri 12gun öğrendi hamile olduğunu diğeri bekledi 15gunu.teşvik edici kiskirtici olmuş olmayayim :)

Denisss26 bn bu kabizlik ve gaz sorununu doktoruma danisip hamileler icin uygun ilaclardan verdi. Siskinligim indi. Gazimi kendimi skmadan rahatca brakabiliyorum. Afedersiniz ama patliycak gibiydim. Doktoruna danis. Bunlar bir haftada iniyo. Ilsclarin etkisiyle olan seyler. Ben suan cok rahatim.
Bende oyleyim canim patlicak gibi.Olmazsa yarin bi arayayim Dr.u.adet sancısı gibi sancilarinda varmı iki uç gündür öyle bende.ince ince ağrılar giriyor.bende bugün başlıyorum progestana inşallah hayırlı olur

Canım olsun da ikiz fark etmez :) benim 3 yumurtam vardı sol tüpün tıkalı ve polikistik overim var ama bunlara rağmen rabbim nasip etti .
Rabbim ol dedi mi oldurur.yeterki zamanı gelsin.sonucunu yazınca içime ikiz mi diye doğdu.hayırlı sağlıklı salih saliha evlatlar versin Rabbim keseleri falan görünce bizde haber et..

Canım olsun da ikiz fark etmez :) benim 3 yumurtam vardı sol tüpün tıkalı ve polikistik overim var ama bunlara rağmen rabbim nasip etti .
Birde şey sorcam belirtilerin benimki ne benziyordu da kasıkta adet ağrıları aşırı şişkinlik ve gaz birde bende vajinada ıslaklık var seninde böyleydi demi canim.? Çok soru sordum helal et

X