*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Ya benim sali gunu igenelrim bitmis oluyr pazartesi 6 igne oluyr bilemedim biraz tedirgin oldum
Sen gonlunu ferah tut canim doktor riske atmaz tedaaviyi benim normalde ilk 4.gun gitmiştim ama suan elinden gelse hergun cagiracak doktorum :ptakip doneminde sıklık da degisiyor sen takilma bence hiic bozma moralleri:21:

Sen gonlunu ferah tut canim doktor riske atmaz tedaaviyi benim normalde ilk 4.gun gitmiştim ama suan elinden gelse hergun cagiracak doktorum :ptakip doneminde sıklık da degisiyor sen takilma bence hiic bozma moralleri:21:
Anladim canim cok saol ya.insan eksik biseyler olucak die korkuyor panik yapiyor okadar emek veriyoruz cunku.

Selam kızlar bugün kontrol için tekrar gittim .18.5,17.5,17,15,15,14 boyutlarında 6 adet yumurtam var .catlatma iğnesi verdi ve cumartesi opu yapılacak.doktora anestezi korkumu anlattım açıklaması beni hiç tatmin etmedi .Bana şu anestezi olayını ayrıntılarıyla anlatır mısınız nefes kesiliyor mu,baş dönmesi oluyor mu,aniden mi uyuyorsun yoksa tatlı tatlı uykun mu gelecek.cidden çok stresee girdim

Selam kızlar bugün kontrol için tekrar gittim .18.5,17.5,17,15,15,14 boyutlarında 6 adet yumurtam var .catlatma iğnesi verdi ve cumartesi opu yapılacak.doktora anestezi korkumu anlattım açıklaması beni hiç tatmin etmedi .Bana şu anestezi olayını ayrıntılarıyla anlatır mısınız nefes kesiliyor mu,baş dönmesi oluyor mu,aniden mi uyuyorsun yoksa tatlı tatlı uykun mu gelecek.cidden çok stresee girdim
Hiç strese girme . Korkacak hiç bir şey yok . Nefesin filan kesilmiyor başın döner gibi oluyor ve uykuya dalıyorsun sonra bi uyanmışsın her şey bitmiş

Korkacak hicbisey yok canim ben hsg yi anestezili olmustum cok tatli bi uyku hali geliyr ve uyandiginda hicbirsey hissetmiyorsun merak etme

Inşallah dediğimiz gibi olur .çok tsk ederim
Rica ederim canim. Hic korkma bak soyle dusun herkes bu anesteziyi oluyor ve allaha sukur bi problem cikmiyor sende gidiceksin rahat rahat giriceksin hic stres yapma kendine. Biliyormusun bende hsg de cok stres yapmistim ama sonradan diyrm o narkoz ne guzel bi uyku veriyr o stressiz bi uyku cekmis oluyorsun:) hic korkma tatlim:)

Rica ederim canim. Hic korkma bak soyle dusun herkes bu anesteziyi oluyor ve allaha sukur bi problem cikmiyor sende gidiceksin rahat rahat giriceksin hic stres yapma kendine. Biliyormusun bende hsg de cok stres yapmistim ama sonradan diyrm o narkoz ne guzel bi uyku veriyr o stressiz bi uyku cekmis oluyorsun:) hic korkma tatlim:)
Vallahi için rahatladı sadece uyuyacağız bu kadar kötü bişey olsa herkes isyan eder değil mi .çok tsk ederim dualarım sizlerle

Merhaba Bende de aynı problem var e2 yüksek doktorum dondurucaz dedi pazar günü opu yapıldı şuan gelişimleri takip ediliyor tamamlanınca yapacaklarını söylediler. Sizin transferiniz oldu mu?
Evet canım oldu transferim 8.günüm bugün beklemedeyim 1 ocakta test günüm inşallah olumlu olur Allah in izniyle.

E2 benimde yuksekti 5000lerdeydi. Dr'um riske atmak istemedi embriyolarim donduruldu.2 adet geçtikten sonra transferim oldu.

Vallahi için rahatladı sadece uyuyacağız bu kadar kötü bişey olsa herkes isyan eder değil mi .çok tsk ederim dualarım sizlerle
Canım benim 2kere toplandı yumurtalar ve çok ödlek bi kızım ikisine de korkuyla girdim bacaklarım titreyerek girdim.
Hatta kalkamazsam ya ölürsem gibi sorular soruyodum hemşirelere asla öyle bişey olmaz dediler gerçekten bişey olmuyormuş onu anladım. : )

Anestezi değil zaten gerçek ameliyatlarda verilen ilaç değil. Sadece kısa süreli sedasyon(kisa uyku hali yani ) ilaci verirken konuşturuyorlar sonra benim boynumdan şakaklarima kadar karimcalanma oluyor bi anda şakaklarima geldiği anda uyuyorum ve gözlerimi açtığımda odamdaydim çok rahat boşuna panik olma bunu sana çok ödlek bi kız soyluyo bunuda unutma:KK200:

X