*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Merhaba Kızlar, elimde önceki tedavmden kalan 1 adet hiç açılmamış ve buzdolabında saklanmış 1 kutu Gonalf 450iu mevcuttur. İhtiyacı olana 50TL'ye vereceğim. İlgilenenler benimle iletişime geçsin lütfen.. Teşekkürler..

Ne güzel bir grup pozitifleri okudukça biran önce tedaviye başlamak istiyorum.inşallah değerleriniz katlanır, çok güzel bi duygu olsa gerek bizde en kısa zamanda takarız inşallah. Benim size sormak istediğim tedavilerinizde hangi yöntemler uygulandı,vitamin kullandınız mı bilgi verir misiniz

Selam öncelikle herkes için hayırlısı olsun.Bende bu ay yaptıracaktım ama E2 değerim yüksek çıktığı için transfer ertelendi. Yumurta toplama yapıldı.Bekliyoruz bakalım ne zaman kısmet olacak
Degerin kac cikti da yapmadilar transferi benim devlette hep yuksekti transfer ettiler. 2500 falandi kafam karisti

Merhaba Kızlar, elimde önceki tedavmden kalan 1 adet hiç açılmamış ve buzdolabında saklanmış 1 kutu Gonalf 450iu mevcuttur. İhtiyacı olana 50TL'ye vereceğim. İlgilenenler benimle iletişime geçsin lütfen.. Teşekkürler..
nerde oturuyosun cnm

Anladim. Siz ayni ilaclari kullandim deyince size zahmet verip sordum :) tesekkur ederim. Raporla ucretin bir kismi odeniyormus sanirim geri, benim de hic bilgim yok o konularda. Bugun biseyler ogrendim. Bakayim halledebilirim ins.

Anladım canım ama tr de fiyatlara baktığım zaman bi gonal f 900 şaka gibi 700 tl
Çok pahalı yaa

Anladim. Siz ayni ilaclari kullandim deyince size zahmet verip sordum :) tesekkur ederim. Raporla ucretin bir kismi odeniyormus sanirim geri, benim de hic bilgim yok o konularda. Bugun biseyler ogrendim. Bakayim halledebilirim ins.
Biz de raporlu tedavi gördük canm. İlaçların yüzde 70i karşılanıyor. Hastane de yarı yarıya olmasa da hatrı sayılır bir indirim yapıyor. Mesela bizim hastane fiyatı yaklaşık 5 binken 3 bin ödedik

Ne güzel bir grup pozitifleri okudukça biran önce tedaviye başlamak istiyorum.inşallah değerleriniz katlanır, çok güzel bi duygu olsa gerek bizde en kısa zamanda takarız inşallah. Benim size sormak istediğim tedavilerinizde hangi yöntemler uygulandı,vitamin kullandınız mı bilgi verir misiniz
Ben vitamin kullanmadm ama aynı hastanedeki başka doktor kullandırıyordu. Kişiye göre değişebilir. Ben klasik gonal f kullandm. Mikroçip yöntemi kullanıyorlar diye biliyorum. 3.gün transferi oldum

X