*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Selam öncelikle herkes için hayırlısı olsun.Bende bu ay yaptıracaktım ama E2 değerim yüksek çıktığı için transfer ertelendi. Yumurta toplama yapıldı.Bekliyoruz bakalım ne zaman kısmet olacak

Selam öncelikle herkes için hayırlısı olsun.Bende bu ay yaptıracaktım ama E2 değerim yüksek çıktığı için transfer ertelendi. Yumurta toplama yapıldı.Bekliyoruz bakalım ne zaman kısmet olacak
Yumurta toplama nasıl oluyor öncesinde sakinleştirici ve cesaret iğnesi yaparlar mı acaba ben çok korkuyorum

Eveettttt kızlar aldm sonucu 388 çıktı. Rabbim herkese yaşatsın inşallah. 3.pozitif haber de benden olsun gerisini sizlerden bekliyorum :)

Hayirli ugurlu olsun, saglikla kucaginiza alin insallah :) ilk denemeniz miydi?

yeni başlayanlar var mı bu grupta tedaviye ve iğnelere ona göre ocak sohbet grubuna transfer olucam :))

En yeni benim sanirim :) bugun ignelerime basladim. Siz ne zaman basliyorsunuz

Anladim. Siz ayni ilaclari kullandim deyince size zahmet verip sordum :) tesekkur ederim. Raporla ucretin bir kismi odeniyormus sanirim geri, benim de hic bilgim yok o konularda. Bugun biseyler ogrendim. Bakayim halledebilirim ins.

Stres yapınca iyice etkiliyor kafaya takmamaya bak bol bol incir ye ceviz ye büyür insallah bana Gonal f ten başka menopur da Verdi 75 ml denge sağlansın dedi

Ben de de anestezi korkusu var hafiften ama en önemlisi sonrası. Sağlıklı yumurtalar olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…