*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Benim yumurtaların 11- 12 mm olduğu gün 12. günümdü. Benimkiler de geç gelişti yarın 21. gün opu olacağım bakalım geç gelişmesi iyi mi kötü mü

Selam kızlar bugün kontrole gittiğimde doktorum 4 yumurtanın çok büyüdüğünü diğerlerinin geride kaldığını ve catlatma iğnesi yapıp toplanması gerektiğini söyledi. Benim yumurtaların yarısı büyümüş yarısı arkadan geliyor anlayacağınız.bu olumlu bir durum mu olumsuz mu anlamadim

Selam kızlar bugün kontrole gittiğimde doktorum 4 yumurtanın çok büyüdüğünüdiğerlerinin geride kaldığını ve catlatma iğnesi yapıp toplanması gerektiğini söyledi.Benim yumurtaların yarısı büyümüş yarısı arkadan geliyor anlayacağınız.bu olumlubir durum mu olumsuz mu anlamadim

Aslında yetişseler iyi olurdu ama doktorun önden giden 4 taneyi kaçırmak istemiyor anlaşılan olsun önemli olan sağlıklı embriyolar olması inşallah herşey yolunda gider

Kızlar yarın transfer var benim karnım taş gibi kabız olucam diye korkarken oldum iyi mi :/ kuru kayısı bana mısın demiyor . Başka ne iyi gelir ?

yeni başlayanlar var mı bu grupta tedaviye ve iğnelere ona göre ocak sohbet grubuna transfer olucam :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…