*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Canim hakkinda hayirlisi olur ins.yarin haberdar et bizi yumoslar ne alemde bakalim

Amin canim ins guzel haberler alicaz:) arya1234 seruveni baslatti insallah sirayla burda hepimizin guzel haberlerini alip kutlamalar yapicaz
Hepimizin aryanın izinden gitmek dileğiyle bugun 6. Günüm arkadaşlarla kahvaltıya gittik şimdi de avm de dolanıyorum evde bunalttı artık beni

Ayy canim benim seninde az kalmis ne zaman test yapicaksin? Cik disari bencede kafani dagot cok yakinda ins guzel haberler alirsin
10. Gün çağırdılar teste o gün gideceğim cnm öncesinde herhangi bir test yapmayacağım. Çünkü insanda bu sefer erken yapınca acaba yükselir mi diye umut oluyor 10. Gün nasılsa kesin sonuç çıkar Allahın izniyle ve müjde vermek nasip olur

Kızlar çok şükür opu bitti . Artık yarın için heyecanlıyım bakalım ne durumdalar
oh çok şükür benim de opu olsun artık. Yarın doktora gideceğim yarın ovitralle vurdursa pazartesi opu olur. Adetin 19. günü. insallah herkesinki kaliteli olur kötü haber kaldıramam bu topicte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…