*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Arkadaslar bisey sorucam yarin toplama islemim var dun gece catlama ignemi vurdum ovitrelleyi.ama az bisey enjektorun havasi gtsin die siktigimda ilac bir damla tasti enjektorden.yetersiz doz alimi olmusmudur sizce?

Arkadaslar bisey sorucam yarin toplama islemim var dun gece catlama ignemi vurdum ovitrelleyi.ama az bisey enjektorun havasi gtsin die siktigimda ilac bir damla tasti enjektorden.yetersiz doz alimi olmusmudur sizce?
Benimde öyle olmuştu sıkıntı olmadı hiç biri erken çatlamamış merak etme

benimde aksilik gibi onundeki plastik tipayi cikarayim derkn arkası birden çıkıp yere dustu dokulmemisti allahtan takarknde azcik dışarı fışkırdıydı çok üzülmüştüm ama bişey olmadi çok sukur

Sıkıntı olmaz söylediğine göre çok az zaten. Enjeksiyon sırasında olabilecek milimetrik ilaç kayıpları düşünülüyor zaten.Birde damara yapilmayacaksa bu ve buna benzer (clexane)gibi kullanıma hazır enjektörlerde içinde kendiliğinden kalan havayı çıkarmaya gerek yok canım. Tedavin hayırlı olsun inşallah.

Merhaba hanımlar bugün adetin 8. günündeyim ve doktor 3 küçük yumurta gördü Allahım nasıl sevindim ama doktor pek sevinmedi e2 yükselmediyse iptal ederiz dedi. Sonuçlar çıktı doktor diyo ki e2 ile beraber umutlar da yükseldi ya öyle mutluyum ki anlatamam yarın sabah erkenden güzel sebzeler etler meyveler alcam takviyelere de devam edip o 3 küçük yumoşü büsbüyük yapacağım. Millete bakıyorum 11. 12. günlerde ipu oluyorlar benim 15 -16 günü bulabilir ama yeter ki büyüsünler

Gözünaydın canım inşallahhh herşey güzel olur Allah gönlüne göre versin dikkaet kendine inşallahhh evlatların seni bekliyolar canım

Çok sevindim sağlıkla devam etsinler inş benim opu 15. Gün oldu

Canım çok geçmiş olsun ohss çok zor bir durum diye biliyorum.
Bol bol dinlet istirahat et. Kisa zamanda geçer inş.
Transferini de ertelemesi lazım değil mi doktorunun ? Transfer gerçekleşir ve embriyo tutunursa ohss'nin şiddeti katlanarak artıyor çünkü Dr ile enine boyuna konuş böyle bi risk alma lütfen..Hatta tecrübeli Dr larda böyle risk almıyor tehlikeli bi durum diye embriyolari dondurmayi tercih edip transferi erteliyorlar.
Çok duyduk kk'da ohss'den su toplayan vücudundan ciğerlerinden ignelerle su çekilenleri hastaneye yatirilanlari.Yazmadan geçmek istemedim önemli bir durum gerçekten.

Umarım herşey gönlünce olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…