*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Inşallah çıkar ama şöyle de düşün rapor çıkmayacak kadar iyi olman en iyisi değil mi? Ilk denemede tutma ihtimali yuksek. Bende oyle degil
Orasıda öyle canım dr şansımın az olduğunu söyledi kistlerim.büyük olduğu için üzülme canım benim inşallah seninde olcak benim tutmazsa ameliyat ve.riski erken menapoz..kötü düşünme inşallah iyi olcak

slm kızlar bende geçen hafta opu oldum benimde çok kötü geçti 1 haftada daha yeni kendime geldim ama olsun atlattım bir hafta wcye cikamadim ya çok yumurta çıktığı icin ohss olma ihtimalim yüksekdi dr embriyoların durulmasini istedi ve ohss ihtimaline karşı ilaç başlattı kısmetse adet oldukdan sonra transfer icin ilaçlara başlıca rabbim hepimizin yardımcısı olsun insallah

Kac yumurta toplandı canım bende çok zor kendime gelmiştim

Kızlar yarın jel ve progestan igneye baslicam igne ağrı yapıyo diyolar jel de sıkıntı imiş kullanan var mı

41 yumurtam çıktı canim.onemli olan çok olması değil kaliteli embriyo oluşması.daha önceki tedavimde jel kullandım hiçbi sıkıntı yaşamadım ne gibi bi skinti oluckki sadece çamaşıra geri cikiyo ama içeride kalan yeterli oluyomus zaten.igneye gelince yapılınca masaj yap dağıt ilacı canim

Ya tahriş ediyo falan dediler bu jel için ama daha açmadım nasıl yapılıyor onu da bilmiyorum

Merhaba bayanlar nasılsınız? Dün opum olmuştu 9 yumurta aldık demişlerdi. Bugun embriyolog aradı 9 yumurta alınmıştı 8 tanesi olgun yumurtaydı bugun baktığımızda 4 tanesi döllenmiş ancak henüz bölünmeye başlamadıkları için kaliteleri hakkında birşey söyleyemeyiz dediler 8 olgun yumurtada 4 döllenme bana az geldi önemli olan 1 sağlıklı embriyo ama 5. Güne bekletsinler istiyordum sayı 5 ten az olduğu için bekletirler mi bilmiyorum. Transferi olan arkadaşlar sizlerin kaç yumurtanız toplanmıştı kaç tanesi döllenmişti

Canım benimde 16 tane toplandı 14 tanesi olgundu 8 tanesi dölnemişti 4 günün trasfer yaptılar bence iyi yinede seninde yaşın kaç yaş önemli burda üzülme rabbim oldedimi olur bitaneylede canını sıkma

Canım benimde 16 tane toplandı 14 tanesi olgundu 8 tanesi dölnemişti 4 günün trasfer yaptılar bence iyi yinede seninde yaşın kaç yaş önemli burda üzülme rabbim oldedimi olur bitaneylede canını sıkma
29 yaşındayım ancak erken rezerv azlığı var şimdiye kadar çıkan en çok yumurtam bu ay oldu eskiden 5 tane çıkardı ama 5te 5 yada 5te4 döllenirdi bu sefer sevinmiştim daha çok embriyo olacak diye ama bu seferde yarı yarıya azaldı hayırlısı Allahtan şimdi kalitelerini bekleyeceğiz

Hiç üzülme canım bende 28 yaşındayım o zaman benimde az yumurtam sağlık olsun bitane olsun bizim olsun

Benim 31 toplanmıştı 23 ü döllendi 8 tanesi 5. Güne geldi. Genelde okuduğum zaten döllenme sayısı yarı yarıya yakın düşüyor. Kalitesi önemli sayıya çok takılma canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…