*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Kizlar perşembe günü yumurtalarim toplanıyor bugün 17 mm hepsi bugüne son ignelerimi yapacagim yarın gece catlatma iğnesini vuracağım 7 tane yumurta oluşmuş tabiki toplanınca belli olacakk herşey
Maşallah hadi hayırlısı Çarşamba da benim opu var bugün baktı en büyük 20 en küçük 15. kaç tane dedim 6-7 gibi ama küçüklerde var onları da alırız bazen o küçüklerden de olgun yumurta çıkabiliyor deri benim gibi erken menopoz hastanesi için müthiş bir sayı sağlıklı ve kaliteli olsunlar inşallah

İnşallah hepsi kalitelidir ve güzel döllenirler

Selam . Ben de bugün başladım puregon 300 e .Var mı aranızda kullanan ? 10 gün gibi sürecekmiş sanırım Rahim dinlendirme yapmayacakmış büyük ihtimalle doktor

Selam . Ben de bugün başladım puregon 300 e .Var mı aranızda kullanan ? 10 gün gibi sürecekmiş sanırım Rahim dinlendirme yapmayacakmış büyük ihtimalle doktor
Kalem olanindan kullanmistim ben 225 ile basladik 250 ciktik son 2 gun opu oldum cts simdi 5.gunu bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…