*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Arkadaşlar tekrar merhaba bugün opu oldum. 7 yumurtam toplandı. Yarın embriyolog arayıp döllendi mi diye söyleyecek. 7/ 8 tane ayrı ilaç verdi. İnşallah kaliteli embriyolar olur. Dua edelim birbirimize.

Arkadaşlar tekrar merhaba bugün opu oldum. 7 yumurtam toplandı. Yarın embriyolog arayıp döllendi mi diye söyleyecek. 7/ 8 tane ayrı ilaç verdi. İnşallah kaliteli embriyolar olur. Dua edelim birbirimize.
Maşallah Allah sağlıklı embriyolar olmasını nasip etsin. Sizde problem ne idi?
Bugün de benim kontrolüm vardı çok şükür doktor herşey yolunda deri endumetrium 15 yada 16 gibi birşey dedi hatırlayamadım şimdi çok iyi sesi hayırlısı Allahtan Çarşamba 09.30 da Opu var. S sus_panda sen de gittin mi kontrole nasılsın? Senin de opu Çarşamba demi ? (Sana özelden mesaj atamadım sus panda özel mesaja kapalı mısın?)

Hayırlısı olsun inş
Peki yarın embriyonun 1.günü olarakmı baz alınıyor

Kontrolden geldim
Çarşamba büyük ihtimalle opu olucak
Selam cnm
Bende geçen hafta sana özel msj atmıştım ama cvp gelmeyince kapalımı acaba diye düşündüm
Hiç kapatmadım bişiy ama bi inceliyim
Dr bugün endimetrium ölçmedi öncekimile aynı dedi 9.8 idi ctesi günü
Acaba normal değer kaç olması gerekiyor seninkine düşük gibi ama hiç yorumda yapmadı şahsen
Çatlatma iğnemi aldım msj bekliyorum çarşamba opu olucak bizimde inş

Endumetrium tabakası 8 ile 17 arası ideal 7 den düşük 17den yüksek olması tutunmayı zorlaştırıyor bence güzel kalınlığın transfere kadar 12 falan olur

Canım biz de erkek infertilitesi vardı. Ama geçen ay benden de polip alındı. Eşim 1 senedir ilaç tedavisi oluyor. Doktorumuz tüp bebeğe olur verince biz de hemen başladık.

Canım biz de erkek infertilitesi vardı. Ama geçen ay benden de polip alındı. Eşim 1 senedir ilaç tedavisi oluyor. Doktorumuz tüp bebeğe olur verince biz de hemen başladık.
Rabbim sağlıklı embriyolar nasip etsin endumetrium da 8 ve üstü iyi cnm hayırlı haberler inş

Bu arada arkadaşlar opu da uyumadım. Hafif anestezi veriyorlar galiba. Hafif kasık ağrısı hissettim o anda. Sonrasında da yine hafif sancı. Hiç korktuğum gibi değilmiş şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…