*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Hiboru kullanmayı bırakman için trombofoli (yanlış yazmış olabilirim) paneli testini yaptırman gerekiyor. Bende normal çıktı ve sonuçtan sonra bıraktm.

Evet seni hatırlıyorum canım. Maşallah sonradan ikiz görünmüş.. Ben daha gidemedim ilk değerlerimin yükselmesini bekledik geçen hafta sağlık ocağında verdiğim kan değeri yanlışmış. Hep bin çıktı ben aklıma neler geldi olmadı kimyasal gebelik galiba diye. Başka bi hastanede bi daha verdim meğersem 6 bin küsür olmuş. Sağlık ocakları belli bi değere kadar ölçüyormuş. O yüzden Dr girmemiz gecikti nasipse yarın sabah doktordayız. Bizde göreceğiz tek mi çift mi hepimiz sağ salim kucağımıza alalım inşallah

Ay Hadi bakalım inşallah gönlüne göre olur. Çok heyecanlı oluyor. Vajinal baktığı için doktor eşim yanıma girememişti kalp atışında. Yanımızda olsalar daha güzel olur aslında

Hiboru kullanmayı bırakman için trombofoli (yanlış yazmış olabilirim) paneli testini yaptırman gerekiyor. Bende normal çıktı ve sonuçtan sonra bıraktm.
Trombofili paneli testini daha önceki düşüğümde yaptirmistim canım. Mthfr faktörlerinin ikisi de heterozigot çıktı. Doktor yine de kullanma dedi. Kimisi de kullan diyor. Ben de kanama olunca doktor da kullanma deyince bıraktım.

Doğrudur canm doktor en iyisini biliyordur sonuçta. İnşallah sıkıntı çıkmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…