*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Benim de adet gunume son 2 ve pespembe bir akinti geldi. Adetim basliycak muhtemelen.. her ne kadar negatife hazirlamaya calissak da kendimizi gercekten hazirlayamiyoruz aslinda..

dostinex i prolaktin için mi kullanıyorsun cnm

Canim belki yerlesme kanamasidir. Devami geliyormu peki?

Oyle dusunmek istedim ama yerlesme transferden sonraki 2-3 gun icinde oluyor diye biliyorum, bugune kadar sarkar mi acaba gelmesi. Transferim 10'unda oldu.

Zaten kac gundur kucuk kucuk goruyordum onemsememeye calistim ama bugun gelenin nerdeyse tamami pembeydi. Doktora mesaj attim ben de.

Canim bende transferin 3. Gunu geldi.daha sonra 8. Gun bide dun 9. Gun kahverengi ama bugun yine hicbisey yok.idrardada pozitifi gordum. Ablam hemsire onunla konusuyrm yerlesmedir dedi panik yapma dedi devami grlmiyrsa sorun yok dedi. Kotuye yorma bence hemen

Bugun 10.gunum canim. Normalde test tarihim 21 ocak yani pazara denk geliyr bende bugun saglik ocagina gidip yaptirayim dedim
Benimde bugün 10.günüm.Şükür idrarda pozitifi gordüm ama doktorum bana pazartesi gel dedi o yüzden bekleyip doktorumun yanına gidicem

Prolaktinim 5000 çıkmasına rağmen transfer yaptılar demekki o düşsün diye çift çift icirdi ama yine olmadi
Benim ilk karşıma çıkan problem buydu ama önce onu düşürmeleri gerekmez miydi kendi yorumum bu tabi ama bende şöyleydi prolaktin için ilaç kullandım düşürdük dostinex ile hatta MR da çekildi beyinde hipofiz bezinde tümör mü var acaba diye 50-70 arası bişeydi değerim macroprolaktin Testi fln iki şişe sanırım bitirdim haftada birdi benim . Ah için de euthrox kullandım 25 lik..Farkettik k i tsh yükselince o da yükseliyor şimdi sadece tsh ı ilacıma devam ediyorum
İstersen bi endokrin bölümüne gözük onlar daha hakim bu konuya

Arkadaşlar crinone jel kahverengi geliyor bende bir haftadan fazladır. Bazen koyu kahve siyaha yakın bazen açık kahve. Dün ve bugün progestan hapı içtim crinonedendir diye onu kullanayim dedim. Bugün de peceteye sildiğimde pembe-kahverengi karışımı akıntı geldi. Tup bebek doktoru ile sali gorustuk keseyi gorduk. Kalp atisini duyduk. Ona bu durumu soyledim bir sey demedi. Sadece hibor ve coraspirini kes dedi. Crinone jeli ve folik asiti 12. aya kadar kullan dedi.

Çok korkuyorum bebegimi kaybetmekten. Çünkü önceki düştüğümde neredeyse hiç kanamam olmadan sadece buna benzer akıntı varken bebegimi kaybettim. Akşama doğru randevu aldım başka bir kadın doğumdan ama çok korkuyorum çok...

Doktora kadar uzan kuzum dinlen bakalım ne dicek

8. gun 28 cikmisti bugun 10. Gun katlanmamis doktora gidiyorum
Dua edin benim icin ne oldugunu bilmiyorum

8. gun 28 cikmisti bugun 10. Gun katlanmamis doktora gidiyorum
Dua edin benim icin ne oldugunu bilmiyorum
Canim seni üzmek istemem ama kimyasal olabilir.İlk degerinde düşük geldi bana.Hakkında hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…