*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

transferden sonra folik asit ve decavit kullandım ben

Ben sat a gore 5+2yim yarin bikez daha kan vericem. Sizler ne zaman kesenizi gordunuz kalbini ne zaman dinlediniz kizlar?

Birşey olursa çok kötü olurum rabim bana verdiği bu güzel duyguyu yarıda bırakmaz insallah hepimize sağlıklı evlatlar verir insallah

Insallah iyiye gitsin her sey sizin icin. Rabbim muhafaza etsin.

Ben tedaviden once a'dan z'ye butun kan degerlerime baktirdim doktora rica ettim. Folik asit ve demir hapina basladim 1 ay kadar onlari kullandim. Diger degerler iyiydi. Tedavi esnasinda da cok duzenli olmasa da folik asite devam ettim. Beyime de destekleyici bir urun verdiler vitamin tarzi.

Ben sat a gore 5+2yim yarin bikez daha kan vericem. Sizler ne zaman kesenizi gordunuz kalbini ne zaman dinlediniz kizlar?

Transferiniz ayin kacinda oldu acaba?

3 ocakta oldu :)

Günaydın herkese ben şuan sat tarihime göre 8 haftalıkim ama doktor bana 6+1 dedi kese düzgün değil kalp atışıda yavaş dedi çok özuldum göz yaşlarımı tutamıyorum dua edin bana
Canım inşallah bundan sonra güzel haberler alırsın doktorlardan.Üzülme bol bol dua et canım.Rabbim ömür versin bebeğine gerisi hikaye

Günaydın herkese ben şuan sat tarihime göre 8 haftalıkim ama doktor bana 6+1 dedi kese düzgün değil kalp atışıda yavaş dedi çok özuldum göz yaşlarımı tutamıyorum dua edin bana
Bence de kendi doktoruna git bazı doktorlar ne yazıkki birşey bilmedikleri gibi insanları korkutadabiliyorlar. Ben bir tüp bebekle ilgili bir örnek vereyim. Bu kişi her gün onlarca insana tüp bebek yapan birisi. Bana tedavi sırasında dedi ki sende rahim ağzı yetmezliği var hamile kalırsan dikiş atılması gerekir dedi. Ben o tedavimden negatif sonuç aldım. 2. Tedavimde başka bir merkez ve doktorla hamile kaldım. 9 ay boyunca 3 doktora gittim hepsine muayene oldum ve hepsi de sende böyle bi problem yok rahat ol demelerine rağmen ben doğum yapana kadar korktum ve kızım 9. Ayında olmasına ragmen hala hiç açılmam yoktu demem o ki kendi doktoruna da bi muayene ol Allah büyük inş bu doktor yanılmıştır

Sağol canım insallah bende güzel şeyler duyarım yarın

elini karnına koy dua et hisset onu kuzum güzel çıkıcak inşallah sonuç

C Cukura cnm ben birsürü kullandim. DECAVIT , HIBOR IĞNE, ASPIRIN (normal çocuk aspirini verdi) ,CRINONE (sabah akşam) ,ESTROFEM(sabah akşam), DUPHALAC, Son olarak da DOSTINEX... Dostinex sanirim haftada 2 kez kullanılıyormuş ama benim doktorum bana 5 gün boyunca akşam tok karnına arka arkaya 2 tane kullandirtti. SONUÇ KOCAMAN BI NEGATIF... O kadar zor bi süreçten geçiyoruz ki sonucu pozitif olsa sevinip unutacagiz ama negatif görünce cektigin acılarla kalıyorsun. Hibor iğne yüzünden kalçamın heryeri hala mosmor. Uzgunum negatif olanlari negatif sonuc alan anlar ama bizde birgun pozitifi gorecegiz inaniyorum. Yılmadan yıkılmadan devam kızlar Rabbim büyük....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…