*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Günaydın kızlar 10.gun idrar testimde negatif benim iyice yok oldu umutlarim Allahım bana güç versin gerçekten yoruldum sanırım

ankarada nereye gittin.bende ankaradayımda

Haklısın kesinlikle canım. Senin yasadiklarinin çoğunu Acibadem Maslak ta yaşadım 7 bin diye başladılar tedaviye nerdese 15 binimiz gitti paramızla rezil olduk 300 liralık ilacı 1000 liraya sattilar.Dr la da totalde 3 kez görüştüm düşün arkadaşım 2 kez tup bebek tedavisi oldum 3 kez doktorla görüştüm şaka gibi .. Hrmsirelerle gorusturduler hep Saçma sapan mevzular .. O Bülent Tıraş tanda allah çıkarsın işi gücü reklam TV'lerde ama hastalarıyla ilgilenmiyor..
Ama şuan Allaha şükür iyi bir merkezdeyım

Allah iyi doktorlarla karsilastirsin,vicdansizlarin eline dusurmesin. Zaten ruhumuz yorgun oluyor acimayanlari Allah islah etsin.

Benim de keyfim kacik kizlar, afedersiniz kabizlik belasi sardi basimi ( ne ictiysem nafile. Bir de kasik agrisi yasayan hanimlar okudugum cogu sayfada kasik agrisi yasayanlar hep gebe kalmis, sizin agrilarinizda ona isarettir insallah :) ben de belirti agri namina hic bisey yok :)

Bu sayfada bir belirti listesi yapmislar

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/erken-gebelik-belirtileri-liste-topigi.574513/

kizlar ben buraya bir negatif birakiyorum insallah seneye dondurulmus bebisimle pozitifi de görürúm

Günaydın kızlar 10.gun idrar testimde negatif benim iyice yok oldu umutlarim Allahım bana güç versin gerçekten yoruldum sanırım
Güvenme şu idrar testlerine.bir kan verseydin bari .boşu boşuna mutsuz ediyorsun kendini .ister istemez olumsuz dusunuyorsun.ve vucudunu bebeğin tutunmaya hazirlamiyorsun.hep olumlu düşün. Güzel düşün. Asla karamsar olma.

Neden seneye desem haddimi aşmış olur muyum canım? Ve üzüldüm
Yok olmazsin canim .. daha yeni evliyim zaten 1 yil bile olmadi. 1 tane dondurulmusum var ve bu tup bebegi yaparken bende bir sorun olmadigi dusuncesiyle hicbir tetkik yapmadan basladik (amh,fsh,lh) ya da rahim filmi gerek duyulmadi. ikinci deneme icin kendimi tam anlamiyla hazirlamak istiyorum biraz da kilo var ondan da kurtulup deneyecegim

kizlar ben buraya bir negatif birakiyorum insallah seneye dondurulmus bebisimle pozitifi de görürúm
Vaktinde mi test yapmistin. ((( üzüldüm bende inan. 2 gündür pek aktif giremiyorum... o kadar çok inanmistim ki herkesten olumlu sonuç bekliyordum. ""Allah'im herbirimize mucizeni yarat ona şekil ver can ver yarabbim." Amin

Vaktinde mi test yapmistin. ((( üzüldüm bende inan. 2 gündür pek aktif giremiyorum... o kadar çok inanmistim ki herkesten olumlu sonuç bekliyordum. ""Allah'im herbirimize mucizeni yarat ona şekil ver can ver yarabbim." Amin
Amin canim dmeekki zamani varmis ..9.gunum bugün

Nasıl bir yer burası ki hiçbir şey yapmadan tedaviye mi başlıyorlar. Ben böyle saçma şey görmedim. Bizlerin çocuk isteğini millet ticarete dokmus anlaşılan. Bu kadar zaman aldığın hormonlar ne olacak, psikolojin ne olacak bunu hiç sormuyorlar.. Rabbim kendiliğinden verir 8nsallah

Yaa çok üzüldüm Umudunu yitirme sakın..Rabbim yardımcın olsun ne denir bilmiyorum böyle durumlarda insan kendisi gibi üzülüyo

Canim benim tup bebek tedavisini net bir sekilde esinden dolayi mi goruyorsunuz? Eger oyle degilse asilama icin dahi doktorlar 1 senenin dolmasini beklemek istiyorlar cunku. Kaldi ki sana hsg falan bile cekilmemis.

Yok canim doktorumdan memnunum tecrubesine inaniyorum ve guveniyorum .Doktorlar gerek duymadikca rahim filmi istemezmis zaten her ay adetim duzenli tsh prolaktin normal e2 degerim de normaldi sorun da esimde oldugu ve yasim da kucuk oldugu için böyle uygulama yapildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…