*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Öyle bir geldi geçti ki valla :) farklılık hissediyor musun opu dan sonra benim sağ kasığım devamlı ağırıyor ya zorluyor baya beni
Bendede bol kasık agrısı var.Bel agrısı var.Arada gögüslerde agrı oluyo.Halsizlik falan yok ama bilemiycem halsizlik olmuş pozitif bi arkadaşta.Benim 5.gün embriyosu senin

Arkadaşlar iyi geceler Dün yazmıştım sonucum 9. günde negatif olduğunu öğrendim bugün doktorumla konuştum ve bana dediği cevap hormonların çok yükselmişti biz şansımızı denedik bidahakine inşallah dedi e2 5000 çıkmış buna rağmen transfer yapması sizce de saçma değil mi önce bunu düşürmesi gerekmezmiydi

Evet dondurup transferi ertelemesi lazımdı neden ertelemedi embriyo kaliteler mi düşüktü acaba dondurunca sonuc alamayız taze mi deneyelim dediler ki ? Hangi ildesiniz bence eğer içinize sinmesiyse bir sonrakine doktor değiştirin

6 tane yumurtam vardı bunun 4 u 1. kalite 2 tanesi 2. kaliteydi 1 tane 1. 1 tane de 2. kalite koydu 4 tanesini de dondurduk ki ıyiki de dondurmusuz şükürler olsun ki ben anlamıyorum çok bilinçsizce yaptırdım sanirim bende tamemen doktoruma güvendim yanlış y aptim kimseden fikir almadım burayı da yeni keşfettim keşke daha önce gorseydim burayı tutmadiktan sonra mi söylenir hormonların ztn yüksekti diye hala çok cnm sıkılıyor Ankaradayım ben acaba değiştirmeli miyim doktorumu

Dondurulmuşların varsa vucudun dinlenmiş olarak yeniden dene inşallah 2. Transferinde güzel sonuçlar alırsın

Benim 4900 kusurlerdeydi canım dr'um donduralim dedi direk.2 ay sonra transfer oldu.Bile bile lades demiş dr'un

Transfer yapınca para alıyorlar onu u
mu düşündü acaba. Kimdi doktorunuz

Sizin tuttu mu peki. Ayrıca özelde mi yaptırdınız.
Evet tuttu canım sanada nasip olur inşallah. Evet özelde yaptırdım. Benim aklıma da diğer arkadaşın dediği gibi para icin tekrar transfer yapacak düşüncesi geldi.Allah korusun boyle yerlerden de bazı merkezler ticaret gözüyle bakıyor tüp bebeğe.

Evet o kadar doğru bir konuya temas ettiniz ki. Benim ilk tedavim istanbulda bahceci umutta olmustu. Sizi para olarak görüyorlar. Ilaclari oradan almamı istiyorlar düşünün bir ilaci 400 tl karla satiyorlar dışarıdaki eczanede 400 daha ucuz .ben şok. Ilk gittiğinizde heryerde olduğu gibi muayne ucreti ödüyoruz.ok .birde kan alıyorlar onların da ücretini alıyorlar. Sonra klinik parasini odediktwn sonra kanlar icinde. Hele eurofertil berbat doktor ve embriyologlarin birbirinden haberi yok. Çoğu kişinin yumurtasini erken catlatmis da olabiliyorla r. Haydeeee Transfer iptal . Aşilama yapalım. Sürekli ek para isterler bitmez .önce muhasebeye cikarirlar sonra islem .Sonra Yumurta alırlar aradan 4 gün geçer kimse aramaz. Aradığımizda ise biz yumurtayi dolleyemedik .kalitesi bozukmus.bizde evde bekliyoruz.5 . Güne gidiyor diye sevinirken.kliniğin bizleri aradigi yok.sorumsuz birywr . Asla tavsiye etmem.Sonra gorduk ki devamli personel degisiyor. Şimdi gittiğim yer de para önce gelmiyor. Soruna bakıyorlar. Arastiriyorlar.sorguluyorlar.sonuç odaklilar. Her muayenede kan alıyorlar çok sıkı takip var. Hele embriyologlarin mucadelesi tutması için inanin dua bile ediyorlar. Başarı oranı çok Yüksek bir merkez. Muhakkak Brüksel tup bebeğe yolunuz düşsün arkadaşlar. Inanilmax güven ve huzur var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…