*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

doktor bana folik asit vermedi

doktor bana folik asit vermedi
Kendiniz alın çok önemli bebek için.
Bana folio diye bi marka verdi dr'um içerisinde iyot ve b12 vitamini var.
Solgarin folk asititını kullanıyordum içeriğinde iyot yok diye onu bıraktirdilar ve folio kullanmamı söylediler.

Ben de iste bu yuzden iki embriyoyu cok istemistim, biri tutmazsa biri tutar diye sizde oyle olmus masallah. 2 embriyom donduruldu, dr bu tutmazsa o ikisini beraber koyucam dedi. Her ne kadar icime tutmayacagi gelse de :) insallah benim bitanecik de tutunur bana.

İnsallah cnm uc de koysalar gelmiyosa zamani degildir ztn..
Dondurulmus olanlar da rahatlatiyo insani ikinci denemede nasip oldu o da cok sukur
dondurulmuş olması da çok iyi bişeymiş ikinci denemede kısmet oldu çok şükür :)
hem nerden biliyosun belki üçünü de kucağına almak kısmet olucak

Ayy insallah hayirlisiyla :) bundan guzel haber alalim da insallah. Sizin ikinci deneme mi?

Kizlar Progestanla ilgili onemli bilgi paylasiyorum dikkat dikkat :))

Progestan ignelerle ilgili yorumlari okurken yabanci forumlarda birisi arastirip buraya yazmis. Dun hemsire bana ignenin cok yagli oldugunu soylemisti. Okudugum yorumda da; ignenin yagli bir yapida oldugu yazilmis ve vurulmadan 10-15 dk once elde tutarak ampulu vucut isisina yakin bir sicakliga getirince, sonrasinda 5-10 dk alkolle masaj yapinca agrisi azaliyor denmis. Bugun elimle isittim gercekten o kadar farketti ki. Dunku yerin agrisi ve acisi feci ama bugunku baya rahat cok sukur. Aklinizda bulunsun.

İnşallah tutunur canım aminnnnnnn :)

Kızlar progestan igne yan etkisi olarak bel agrısı yaparmi .Transferden sonra bugün 4.günüm dün basladı bel ağrım var mı boyle olan

Ay bu progestan iğne benim kalçalarımı mahvetti...burda bi arkadaş arnica jel al kulan dedi kullandım morartılar geçti ama şişliklerim duruyo bideee Allahh arada öyle bi kaşıntı geliyoki abooo mahvediyo şükürki ben yarın sonuncuyu vurulcam :)

Kızlar progestan yerleri için solüsyon ve krem kullanıyorum reçeteyi bulursam solüsyonu atıcam şimdilik kremi yazıyorum :Hirudoid Forte Krem
Fotoğrafı ekte
Arnica morluklara iyi geliyo bunun etkisi daha farklı cilt altı topaklanmaya fln etkisi vardı netten prospektüsü vardır

Alkol yoksa kolonya da oluyo ve çok yavaş yapılması gerekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…