*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Saol canim bilgiler icin. Tabikide dualarim senjnle ins pozitifi gorucez:)

Saol canim valla bende dun transferimi oldum suan evde yatiyrm.arasirankalkip evde dolasiyrm sukici.meyve yemeye dikkat ediyrm bide incir.dediklerinr dikkat edicem tsk ederim.

hamilelik süreci tsh hormonunu genel olarak yükseltebiliyor o yüzden normalde euthyrox gibi ilaç kullananlar bu konuda besinlere dikkat edin az tüketin tavsiyem
Mesela bende ilacı on gün bıraksam yükseliyor iki katı tsh bu da prolaktin tetikliyor bu iki hormonun yükselmesi hamilelikte risk oluşturduğu için dikkat ediyorum elimden geldiğince

Güzel anlatmışsın canım ama bişey sorucam ben ananası çok seviyorum fakat hamileler yememesi gerektiği yazıyor bi yerde tedirgin oldum o yüzden sen yenmeli demişsin ya zararı yok mu ki
Ben yabancı forumlardan okudum canım Amerika daki klinikler transferden sonra her gün 1 dilim ananas yenmesini oneriyorlar.Bende hergün 1 dilim yedim.Herşeyin azı karar çoğu zarar.Tüp bebek işinde de başarı oranı en yüksek klinikler de orada.Yanlış birşey onermiyorlarki başarı oranları yüksek diye düşündüm.
Ama bizde bazı yerlerde kasılmayi arttırır diyor rahimde zararlı diyorlar bazı yerlerde yeyin tutunmayı kolaylaştırır diyor.
Diğer 2 transferimde yememistim bunda hergün yedim.

Aynen :))) o gunleri de goruruz insallah.

Siz ne guzelsiniz ya
Gercekten dusuncelerime oyle guzel tesir etti ki burada yazilanlar, Allah razi olsun yazan destek veren dua eden herkesten. Insan panik halinde, duygulari yipranmis bir haldeyken sogukkanli kalamayabiliyor. Sagolun, varolun. Gonul muratlarinizi versin Rabbim

Cnm çok şükür hamileymişim 390 çıktı beta. Allah isteyen herkese versinn. Rabbim bu yolda emek veren dua eden herkese nasip etsin inş.

Masallah, cok sevindim. Bu baslikta gercekten bir ugur olduguna inanacagim nerdeyse :) saglikla kucaginiza alin ins

Saol canim valla bende dun transferimi oldum suan evde yatiyrm.arasirankalkip evde dolasiyrm sukici.meyve yemeye dikkat ediyrm bide incir.dediklerinr dikkat edicem tsk ederim.

Ecedeniz senin kacinci gun embriyosuydu?
Benim 5. Gun, doktora surekli yatmam iyi olmayabilir mi dedim. Ilk 2 gun ozellikle hareketsiz kalmaya dikkat et, daha sonra hafif hafif hareket edebilirsin dedi.

Ben transfere kadar yedim transferden sonra ananas yemeyecektim transfer günü hemşire özellikle yememi söyledi tutunmaya ve tuvalete çıkmaya etkisi var dedi yedim hergün bir dilim çok iyi çıktım. Onun harici kayısı kompostosu yaptı annem sıkıntı çekmedim birde kabak çekirdeği yiyorum onun harici şarküteri ürünleri maydonoz çay kola cips falan yemiyorum başka da bişeye çok dikkat etmiyorum et ağırlıklı yiyorum 5.gün embriyosu 6.günüm bakalım yazın kimyasal gebeliğim oldu ananas harici aynı beslendim annem ne yaptıysa onu yedim embriyom kalitesizdi tuttu ama kimyasal oldu

Canim benim ucuncu gun embriyosuydu.banada doktorum ilk ucgun yat dinlen ama abartma dedi ebin icinde dolasip oturabilirsin. Dedi masada yemegini yiyebilirsin dedi.3 gunden sonrada normal hayatina devam edebilirsin dedi

Ben bi de şeyi okumuştum et yumurta iyi pişmeliymiş ztn dikkat edip normal ev yemekleri yeterli bence de
ananası da çok severim çok cnm çekerse ben de bi dilime acımam

Hahahaha canım buradaki herkes birbirinden güzel enerjisi yüksek insanlar.inşallah birbirimizin desteği ile hepimiz hamis oluruz.umarım buraşi bizlere ugurlu gelir. Bol bol pozitifler aliriz

canim ben hergun cig kabak cekirdegi yedim hala da yiyorum insaallah hayirli haberler alirsiniz :) ben cok su ictim kabizligi da onluyor cok sukur hic kabizlik yasamadim sebze agirlikli beslendim etle cok aram yok ve ette hormon oldugu icin vucuda cok yararli oldugunu dusunmuyorum mumkun oldugunca az tukettim proteini yogurt gunde 2 yumurta(en iyi folik asit kaynagi) ve bol peynirden karsiladim. taze mevsim meyvelerini tukettim cok sukur pozitifi gordum.
ben bu surecte hep pozitif dusundum strese hic girmedim stres cnk olumsuz etki ediyor ne olacaksa onu yasarim dedim. rapor aldim dinlendim cok dolanmadim ve egilmemeye calistim.

Okudum tedirgin oldum hem öyle hem böyle yazınca. Her zaman olmasa da arada yesem bişey olmaz sanırım

Aynen kütük gibi yatmak değil dolaşımı yavaşlatmıyor sakin dinlenip gerektikçe ztn kalkıp hareket ediyoruz
Benim doktor üç gün yatıyoruz dedi ztn
Aynen bir kaç gün yattım işte sonraları kolidorda yürüdüm hafif.

İnşallah tutunur annesine

Günde bir dilim zarar gelmez o zaman her zaman da yemem zaten
@p0ly Eylulll09 mmssll kızlar çok cok cok teşekkür ederiz. Sözlerinizi dikkate alacagiz .Rabbim sağlıkla yavrularınızi kucağıniza almayi nasip etsin.her türlü nazardan korusun amin.
Amin sağol canım rabbim isteyen herkese nasip etsin

Nazara o kadar çok inanıyorum ki. Inan yakın çevremizin bile haberi yok . Kötü bakışlilar çok var..Allah af eylesin ama .korkuyorum işte nazardan
Öyle kendi halinde kendi işini halledebilen insan görünce tahammül edemiyorlar meraktan ölüyolar ya allahtan seziyorum gelişinden milleti

Iyi geceler hanımlar bir günü daha iyisiyle kötüsüyle kötüsü defolsun geride bıraktık:)) hepicinize ıyi geceler sağlıkla huzurla güzel uykularınız olsun yarın çok güzel hislere duygulara haberlere uyanalım inşallah

Kızlar hayırlı akşamlar bugün 9.günüm kasıklarımda batmalar var hatta iğneye giderken sag kasığıma bi ağrı saplandı bikaç adım zorlayıp attım sonra geçti...yaa böyle içime bi umutsuzluk çöktü herkese bağırıyorum boş yere dua edin banada.niye byle oldumki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…