*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Canım sancılara aldanma benim hiç bir belirtim hiç bir sancim yoktu ama binlerce şükür olsun ki pozitifi gördüm kendini strese sokma sancılarla felan zaten o belirti dediğimiz şeyde ilaçlardan oluyormus

Kızlar keseleri gördüm keseleri diyorum çünkü ikizmiş ben şok :) benim değerime göre ikiz olamaz demiştim ama nasip bakalım 10 gün sonra kalp atışlarını duymaya gideceğim İnş
Çok güzel maşallah. Inşallah ikisi de sağlıklı bir şekilde yoluna devam eder ve kucağına alırsın. :) Allah nasip ederse değer meğer hikaye galiba. :)

Kızlar keseleri gördüm keseleri diyorum çünkü ikizmiş ben şok :) benim değerime göre ikiz olamaz demiştim ama nasip bakalım 10 gün sonra kalp atışlarını duymaya gideceğim İnş
Canım hayırlı olsun senin adına çok sevindim.Iki tane embriyomu konulmuştu sana canım

Canım çok sevindim Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah. Darısı bizlere sende dua et bize testlerde pozitif görelim

kuzununannesi Işte ALLAH in mucizesi dedikleri bu olsa gerek,boyle guzel mucizeleri okuyunca gercekten cok duygulaniyorum, cokta mutlu oluyorum.ama inanç çok önemli bana göre sen baştan beri hep bi inançla ilerledin,bu benim şahsi dusuncemdir. Benim çok yumurta var ama, bir turlu kaliteli embiriyomuz oluşmuyor.ne yap caz bilmiyorum.Canım saglikcakla meleklerini kucağına al ınş.....

Evet iki tane 3. Gün embriyosu konmuştu
Masallah canım.Hayat işte keşke hep böyle güzel sürprizlerle karşılaşsak.Ya canım sana bişey sorucam benim 6 tane yumurtadan 2 tane 5.gün embriyosu olur mu sence.Sen bu konularda tecrübelisin o yüzden soruyorum

Olur neden olmasın Rabbim ol desin yeter ki

kuzununannesi maşallah yaa allahım kucağına almayı da nasip etsin kuzularını :) Bende dün 2 gün önce transfer oldum bekliyorum bilmem hatırlar mısın sayfanın başlarında vardım embriyolar gelişmiyordu falan filan derken 3 tane 5.gune gitti ama çok kaliteli değil olsun ben yinede bu sefer umutluyum ve inşallah 8 gün sonra güzel haberler vericem bende :)

Kaliteye bakma sen. Benim 2. Tane 3. Gün embriyosu idi ve grade 2a idi. Yani kalitesi düşüktü tutmaz derken ikisi de tutundu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…