*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Evet canım tabiki de soyle çok önemli.
Basit bi ağrı kesici değil bu

Kızlar bugün 1.gunum ve 1 yumurta dollendi.2.veya 3.gun döllenen yumurta sayısı artar mı yani şu an döllenmeden yumurtalar sonradan döllenebilir mı
Evet dollenebilir ama hücre sayısı olarak ilk dollenene yetisemeyebilir canım kalite acisindanda aynı sekilde.
Benim ilk tedavide ilk 6 yum döllendi 1 gün sonra aradiklarinda 7 yum devam ediyordu gelişmeye.

Ama bunların hiçbiri olmamasina sebep değil yeterki Allah istesin. Alevv8142

Gamze020

Benim test sonucum çıkmış. İki tane 5. gün embriyosu transfer edilmişti. BHCG değerim 52.1 çıkmış. Bugün 12. günüm. Değerim bayağı az gibi geldi bana. Moralim çok bozuldu arkadaşlar. Ne olacak şimdi?

Son düzenleme:
Canım belki geç tutunmuştur , çok düşük bir değer gibi görünmüyor bence sakın morali bozmaa . Doktoruna ulaşabiliyorsan ara bence

Canım belki geç tutunmuştur , çok düşük bir değer gibi görünmüyor bence sakın morali bozmaa . Doktoruna ulaşabiliyorsan ara bence
Doktor da bugun yokmuş. Sekreter arayıp söyleyeceğim dedi. Telefon ettim. Daha önceki gebeligimde değerim 27 civarıydı adete 2-3 gün kala. Onu kaybetmiştim anomali var kese büyümemiş dediler. Bunda da öyle olacak diye çok korkuyorum.

Dua edelim canim insallah yine ayni seyleri yasamazsin allah yardimcin olsun bebegin sana simsiki tutunsun

Bak senin için üşenmedim ne buldum
benim son adet tarihim 12 ekimdi.....
11 kasım da beta hcg:10.58 çıktı bana da çok düşük geldi...ama doktoruma göre normaldi..
12 kasımda beta hcg:54.58
14 kasımda beta hcg:108.66
16 kasımda beta hcg:236.....çıktı o günden bu güne en az 2 kat arttı...değerin düşük olması pek önemli değil.5 in üstü pozitif..önemli olan değerin hergün en az 2 kat artmasıdır....
hayırlısı olsun inşallah

Sen gönlünü ferah tut canım bebişin seninle olduğuna inan sımsıkı tutunsun değerlerin artsın

Yüksek olmasi değil canım ikiye katlamasi onemliymis dua ediyorum sana inş seni hiç birakmasin bebeğin canım arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…