*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Inşallah benim de artar düzenli olarak değerim. Çok korkuyorum. Rabbim inşallah nasip eder bana da. Teşekkür ederim destegin için.

hilal1907 Amin inşallah canim. Çok sağ ol.

Inşallah benim de artar düzenli olarak değerim. Çok korkuyorum. Rabbim inşallah nasip eder bana da. Teşekkür ederim destegin için.

hilal1907 Amin inşallah canim. Çok sağ ol.
Ne demek canım , sen kalbini ferah tut aklına olumsuzu getirme Dualarını eksik etme Allah 'ın izniyle bebişin sımsıkı tutunur sana yeter ki inan

Yüksek olmasi değil canım ikiye katlamasi onemliymis dua ediyorum sana inş seni hiç birakmasin bebeğin canım arkadaşım
İnşallah doktorla görüştüm telefonda. Hayırlı olsun hamilesin dedi. Çarşamba yine kan vereceğim bakalım. Değerim düşük mü sizce diye sordum. İyi dedi.

Tek embriyo tutunmustur belki ondandır düşük olması. Hayırlısı olsun inşallah.

Bak gördün mü hiç telaşlanmaya gerek yokmusİnşaAllah kat kat artsın değerlerin canım

Hayır az deme önemli olan 2 ye katlanması. S sus_panda nın kızında da ilk değer 47 çıkmış şimdi 7 yaşında maşallah iyi düşünelim iyi olsun

Kızlarr yarın sabah OPU varr şimdiden heyecan bastı Dualarınızı bekliyorum inşallah yumoşlar kalitelidir ve güzel döllenip bana sımsıkı tutunur bebişimmm

Insallah; dualarimiz seninle. Rabbim kolaylastirsin

Hayirli ugurlu olsun :) pozitif haberini almissin, kaygilanmayip keyfini cikarmaya bakin bence. Insallah beklendigi sekilde artsin degerleriniz ve evladinizi kucaginiza alin hayirlisiyla

+1 gebemiz daha oldu :) bu baslik hepimize ugurlu gelicek ins

Amin inşallah. Hepimize bu sayfa uğurlu gelsin.

Kızlar 20 sinde transferim olmustu. 30 unda kan değerim 126 idi bugün ise 371 nasıl
Çok güzel bir değer hayırlısı olsun cnm

Kızlarr yarın sabah OPU varr şimdiden heyecan bastı Dualarınızı bekliyorum inşallah yumoşlar kalitelidir ve güzel döllenip bana sımsıkı tutunur bebişimmm
Hayırlısu olsun cnm inş inş bol döllenen kaliteli embriyıların olur ini kucağına konur

Cnm hiç takma kafana önemli olan katlanması
Kuzununanneside yazmış benim kızım 42 değerle tuttu 12.gün değeri 42 idi
Sen mutlu ol sevincini doyasıya yaşa 2 gün sonraya odaklan

Kızlar bugün 5. Gunu transferin biliyorim çok erken ama dayanamadım yaptım sizlerde benim gördüğüm hayalet çizgiyi görüyormusunuz...
Canım çok erken yapmışsın catlatma iğnesi de çift çizgi çıkartır en erken 9.gün yap bari inşallah pozitif görürsün catlatma iğnesini 15 gun sonra yapılmalıdır gebelik testi öncesinde yanıltıcı olabilir

Benim ki dondurulmuş emb transferi çatlatma iğnesi yapilali 1 aydan fazla oldu onun etkisi olamaz yani

Az önce merkezi aradım bugün 2.gun ve embriyo 4 hucreli hale gelmiş. 4 hücreliden sonra devamı gelir mı acaba böyle olup da gelişimi durabilir ni sizce ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…